Побутова хімія
811 товарів
у 3 магазинах
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair Pulito Profondo з ефектом глибокого очищення, 1575 мл (35 прань)
від 421 ₴
267,30 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch Алоє Вера рідкий засіб для прання на 22 прання, 1500 мл. 4001499159510
від 467 ₴
311,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Wash & Free
Пральний порошок Wash&Free Universal Зі стружкою господарського мила 9 кг (4823128004905)
від 726 ₴
80,67 ₴ / кг
Woolite
Рідкий засіб для прання Woolite Keratin Therapy Mix Colors захист кольорів з кератином 4500 мл (5900627056938)
від 650 ₴
144,42 ₴ / л
Woolite
Рідкий засіб для прання Woolite Keratin Therapy Delicate Wool захист делікатних тканин за допомогою кератину 1800 мл (5900627090468)
від 519 ₴
288,33 ₴ / л
Woolite
Засіб для прання рідкий Woolite для світлих та білих тканин з Кератином 1.8 л (5908252004553)
від 518 ₴
у 3 магазинах
Ariel
Капсули для прання Ariel Pods All-in-1 Гірське джерело 22 шт (8700216765466)
від 349 ₴
у 3 магазинах
Dr. Beckmann
Рідкий засіб для швидкого прання Dr. Beckmann Color 800 мл (4008455105611)
від 469 ₴
586,25 ₴ / л
у 3 магазинах
Perwoll
Гель Perwoll для темних та чорних речей 3 л (9000101809527)
від 699 ₴
у 3 магазинах
Omino Bianco
Гель Omino Bianco Color + для прання кольорових речей 60 прань 2.4 л (8003650023377)
від 555 ₴
у 3 магазинах
Dr. Beckmann
Рідкий засіб для швидкого прання білих і світлих тканин Dr. Beckmann 800 мл (4008455105819)
від 469 ₴
586,25 ₴ / л
у 3 магазинах
Woolite
Капсули для прання Woolite для кольорових тканин з кератином 33 прання (5900627094152)
від 312 ₴
9,45 ₴ / шт
у 3 магазинах
Persil
Диски для прання Persil 4in1 Expert Stain Removal Deep Clean 54 шт (9000101830859)
від 858 ₴
у 3 магазинах
Omino Bianco
Універсальний гель для прання Omino Bianco Білий мускус 60 прань 2.4 л (8003650023315)
від 555 ₴
231,25 ₴ / л
у 3 магазинах
Dr. Beckmann
Рідкий засіб для швидкого прання спортивних речей Dr. Beckmann 800 мл (4008455105710)
від 575 ₴
718,75 ₴ / л
Procter & Gamble
Пральний порошок Tide Аква-Пудра Color, 4.05 кг
від 365 ₴
90,17 ₴ / кг
Silan
Кондиціонер для білизни Silan Sensitive&Baby 1408 мл (9000101801064)
від 176 ₴
у 3 магазинах
Coccolino
Coccolino концентрований кондиціонер для білизни «Аромат парфуму та догляду»
від 203 ₴
Lenor
Кондиціонер для білизни Lenor Квітковий букет 59 циклів прання 1.239 л
від 179 ₴
144,47 ₴ / л
Silan
Кондиціонер для білизни Silan Sensitive Derma&Care 1100 мл (9000101590661)
від 175 ₴
159,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Silan
Набір кондиціонерів для білизни Silan Aromatherapy Казковий Лотос 1100 мл + Захоплюючий Франджіпані 1100 мл (9000101815894)
від 424 ₴
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll Відновлення та аромат для темних речей 3750 мл. (9000101811735)
від 699 ₴
186,40 ₴ / л
у 3 магазинах
Procter & Gamble
Гель для прання Ariel Екстрасила виведення плям 40 циклів прання 1,80 л
від 609 ₴
Procter & Gamble
Гель для прання Ariel Для чутливї шкіри 50 циклів прання 2,25 л
від 669 ₴
297,33 ₴ / л