Побутова хімія
555 товарів
у 3 магазинах
Bref
Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г
від 214 ₴
у 2 магазинах
Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417)
від 228 ₴
у 2 магазинах
Миловарні традиції
Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232)
від 29 ₴
у 2 магазинах
Kalyon
Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл
від 181 ₴
120,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Kalyon
Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл
від 181 ₴
120,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Papela
Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327)
від 142 ₴
у 2 магазинах
Фрекен Бок
Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824)
від 37 ₴
у 2 магазинах
Фрекен Бок
ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт
від 57 ₴
57,00 ₴ / шт
у 2 магазинах
Мілам
Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786)
від 129 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5
від 204 ₴
у 2 магазинах
Solar
Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520)
від 249 ₴
49,80 ₴ / л
Persil
Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683)
від 237 ₴
у 2 магазинах
Wash & Free
Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230)
від 290 ₴
58,00 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань)
від 209 ₴
165,87 ₴ / л
у 2 магазинах
Losk
Пральний порошок Losk Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійської квітки Автомат 300 г(9000101805727)
від 62 ₴
206,67 ₴ / кг
у 2 магазинах
Білі вітрила
Пральний порошок для машинного та ручного прання Білі вітрила Color, 400 г
від 40 ₴
100,00 ₴ / кг
у 2 магазинах
Solar
Капсули для прання мембранних тканин Solar Active life 10 шт (4820269930643)
від 138 ₴
13,80 ₴ / шт
Solar
Капсули для прання Solar White для білих речей, 10 шт
від 150 ₴
14,99 ₴ / шт
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл
від 129 ₴
у 2 магазинах
iGel
Гель для прання iGel for Baby з ароматом свіжості 2 л (5999577880090)
від 281 ₴
140,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Засіб для миття скла Sano Clear Blue 1 л (7290005425646)
від 210 ₴
210,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frau Tau
Освіжувач повітря Frau Tau Цитрусовий мікс 300 мл (4820263232392)
від 79 ₴
263,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Освіжувач повітря універсальний Glade Sensations Фруктова фантазія 8 г (5010182992012)
від 83 ₴
у 2 магазинах
iFresh
iFresh освіжувач повітря Після Дощу 300 мл
від 68 ₴
226,67 ₴ / л