/

Побутова хімія

555 товарів

Освіжувач повітря Air Wick запасний балон Райські квіти 250 мл (3059943009042) у 2 магазинах

Air Wick

Освіжувач повітря Air Wick запасний балон Райські квіти 250 мл (3059943009042)

від 149 ₴

596,00 ₴ / л

Засіб для миття скла Clin Без розводів з запахом півоніі 500 мл (9000101838763) у 2 магазинах

Clin

Засіб для миття скла Clin Без розводів з запахом півоніі 500 мл (9000101838763)

від 80 ₴

160,00 ₴ / л

Засіб для миття скла та інших поверхонь Mr Muscle Професіонал зі спиртом запасний блок 500 мл (4823002001020) у 2 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла та інших поверхонь Mr Muscle Професіонал зі спиртом запасний блок 500 мл (4823002001020)

від 90 ₴

179,80 ₴ / л

Засіб для миття скла Sano Clear Blue 750 мл (запасний блок) (7290012117275) у 2 магазинах

Sano

Засіб для миття скла Sano Clear Blue 750 мл (запасний блок) (7290012117275)

від 106 ₴

141,33 ₴ / л

Гель для прання UIU Універсальний 1 л (4820152332936) у 2 магазинах

UIU

Гель для прання UIU Універсальний 1 л (4820152332936)

від 282 ₴

282,00 ₴ / л

Гель для прання кольорових тканин UIU 1 л (4820152332950) у 2 магазинах

UIU

Гель для прання кольорових тканин UIU 1 л (4820152332950)

від 183 ₴

183,00 ₴ / л

Гель для прання універсальний Wash&Free морська свіжість з мінеральною сіллю, 2 л, 60 прань (4823128005902) у 2 магазинах

Wash & Free

Гель для прання універсальний Wash&Free морська свіжість з мінеральною сіллю, 2 л, 60 прань (4823128005902)

від 138 ₴

69,00 ₴ / л

Капсули для посудомийної машини Somat Exellence 5-в-1 20 шт (9000101808384) у 2 магазинах

Somat

Капсули для посудомийної машини Somat Exellence 5-в-1 20 шт (9000101808384)

від 299 ₴

14,95 ₴ / шт

Універсальний очищувач Chante Clair Sgrassatore Universale Лаванда 600 мл запаска у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний очищувач Chante Clair Sgrassatore Universale Лаванда 600 мл запаска

від 130 ₴

216,50 ₴ / л

Порошок для чищення кухні Bref Ефект соди Лимон 500 г (9000100254953) у 2 магазинах

Bref

Порошок для чищення кухні Bref Ефект соди Лимон 500 г (9000100254953)

від 65 ₴

Спрей для очищення забруднень від жиру Savo для кухні 500 мл (8710908101236) у 2 магазинах

Savo

Спрей для очищення забруднень від жиру Savo для кухні 500 мл (8710908101236)

від 118 ₴

Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л

від 169 ₴

169,00 ₴ / л

Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638)

від 159 ₴

214,86 ₴ / л

Вологі серветки Smile Antibacterial з Д-пантенолом 60 шт (4823071656435) у 2 магазинах

Smile

Вологі серветки Smile Antibacterial з Д-пантенолом 60 шт (4823071656435)

від 90 ₴

1,50 ₴ / шт

Серветка волога Smile Daily Гранат з клапаном 100 шт (42224940) у 2 магазинах

Smile

Серветка волога Smile Daily Гранат з клапаном 100 шт (42224940)

від 125 ₴

1,25 ₴ / шт

Упаковка серветок вологих Smile Baby Екстракт алое New sticker з клапаном 84 шт х 2шт (42107454) у 2 магазинах

Smile

Упаковка серветок вологих Smile Baby Екстракт алое New sticker з клапаном 84 шт х 2шт (42107454)

від 55 ₴

0,65 ₴ / шт

Парфумований кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d'Oriente AYURVEDA (58 прань), 1160 мл у 2 магазинах

Tesori d'Oriente

Парфумований кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d'Oriente AYURVEDA (58 прань), 1160 мл

від 213 ₴

183,62 ₴ / л

Концентрований ополіскувач Chante Clair квіти апельсина та нарциса 1800 мл. у 2 магазинах

ChanteClair

Концентрований ополіскувач Chante Clair квіти апельсина та нарциса 1800 мл.

від 295 ₴

163,89 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом шафрану та пурпурової орхідеї 750 г (4820152330567) у 2 магазинах

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом шафрану та пурпурової орхідеї 750 г (4820152330567)

від 139 ₴

185,33 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Lenor Вода Лотоса й Діамантовий Інжир 59 циклів прання 1.239 л у 2 магазинах

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Вода Лотоса й Діамантовий Інжир 59 циклів прання 1.239 л

від 247 ₴

199,35 ₴ / л

Пом'якшувач для тканин ChanteClair Орхідея та Інжир 1140 мл 57 доз (8015194530402) у 2 магазинах

ChanteClair

Пом'якшувач для тканин ChanteClair Орхідея та Інжир 1140 мл 57 доз (8015194530402)

від 232 ₴

Засіб для виведення плям для прання Sano Oxygen Stain Remover 750 мл (7290005430602) у 2 магазинах

Sano

Засіб для виведення плям для прання Sano Oxygen Stain Remover 750 мл (7290005430602)

від 291 ₴

388,00 ₴ / л

Плямовивідник Frosch для дитячих речей 300 мл (4001499915222) у 2 магазинах

Frosch

Плямовивідник Frosch для дитячих речей 300 мл (4001499915222)

від 292 ₴

973,33 ₴ / л

Засіб для виведення плям Dr.Beckmann Жири та соуси, 50 мл у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Засіб для виведення плям Dr.Beckmann Жири та соуси, 50 мл

від 127 ₴

2 540,00 ₴ / л