/

Побутова хімія

555 товарів

Серветки для миття підлоги Deep Fresh, великі, 50 шт — вологі, без слідів, сумісні зі шваброю у 2 магазинах

DeepFresh

Серветки для миття підлоги Deep Fresh, великі, 50 шт — вологі, без слідів, сумісні зі шваброю

від 243 ₴

4,86 ₴ / шт

Упаковка рукавичок латексних Добра господарочка Міцні L 2 пари (4820086523752) у 2 магазинах

Добра господарочка

Упаковка рукавичок латексних Добра господарочка Міцні L 2 пари (4820086523752)

від 70 ₴

Засіб для чищення підлоги PAPILION RoboClean для роботів пилососів Miracle 1 л (307660) у 2 магазинах

Papilion

Засіб для чищення підлоги PAPILION RoboClean для роботів пилососів Miracle 1 л (307660)

від 109 ₴

109,00 ₴ / л

Змінний аерозольний балон для автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Манго та персик 250 мл (4820232970942) у 2 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон для автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Манго та персик 250 мл (4820232970942)

від 180 ₴

720,00 ₴ / л

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Півонія і соковиті ягоди 269 м (6223001346951) у 2 магазинах

Glade

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Півонія і соковиті ягоди 269 м (6223001346951)

від 209 ₴

776,95 ₴ / л

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Свіжість білизни 269 мл (8690784816885) у 2 магазинах

Glade

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Свіжість білизни 269 мл (8690784816885)

від 209 ₴

776,95 ₴ / л

Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic до автоматичного освіжувача повітря Зігріваючий цитрусовий Шпріц 250 мл (5908252016099) у 2 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic до автоматичного освіжувача повітря Зігріваючий цитрусовий Шпріц 250 мл (5908252016099)

від 190 ₴

760,00 ₴ / л

Ароматизатор повітря Domo Лимонадний фреш Для автоматичних диспенсерів 250 мл (XD 10217_1) у 2 магазинах

Domo

Ароматизатор повітря Domo Лимонадний фреш Для автоматичних диспенсерів 250 мл (XD 10217_1)

від 150 ₴

600,00 ₴ / л

Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис 269 мл (8690784316880) у 2 магазинах

Glade

Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис 269 мл (8690784316880)

від 209 ₴

776,95 ₴ / л

Пральний порошок Tide Автомат Color 300 г (8006540535332) у 2 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Автомат Color 300 г (8006540535332)

від 61 ₴

202,33 ₴ / кг

Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467181) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467181)

від 170 ₴

169,50 ₴ / л

Гель для прання Wash&Free універсальний Магія орхідей 2 л. (4823128005865) у 2 магазинах

Wash & Free

Гель для прання Wash&Free універсальний Магія орхідей 2 л. (4823128005865)

від 138 ₴

69,00 ₴ / л

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Puro Lana (Чиста вовна) для кашеміру та вовни 1350 мл (30 прань) (8007750020281) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Puro Lana (Чиста вовна) для кашеміру та вовни 1350 мл (30 прань) (8007750020281)

від 229 ₴

169,63 ₴ / л

Рідкий універсальний засіб «ЭФФ BIO» для машинного та ручного прання 1500г. у 2 магазинах

EFF

Рідкий універсальний засіб «ЭФФ BIO» для машинного та ручного прання 1500г.

від 85 ₴

Гель для прання Chante Clair Bicarbonato з содою 1260 мл (28 прань ) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання Chante Clair Bicarbonato з содою 1260 мл (28 прань )

від 218 ₴

173,02 ₴ / л

Органічне мило для видалення плям в холодній воді Sodasan Spot Remover 100 г (4019886000741) у 2 магазинах

Sodasan

Органічне мило для видалення плям в холодній воді Sodasan Spot Remover 100 г (4019886000741)

від 131 ₴

Капсули для прання Gama 4 в1 Universal 18 шт 8435495836667 у 2 магазинах

Gama

Капсули для прання Gama 4 в1 Universal 18 шт 8435495836667

від 248 ₴

13,78 ₴ / шт

Господарське мило для прання дитячої білизни Friends, 135 г у 2 магазинах

Friends

Господарське мило для прання дитячої білизни Friends, 135 г

від 24 ₴

Гель для прання Der Waschkonig Color 3300 мл (4260418930429) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Der Waschkonig Color 3300 мл (4260418930429)

від 259 ₴

Гелеві капсули для прання Waschkonig Universal П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936520) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гелеві капсули для прання Waschkonig Universal П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936520)

від 140 ₴

Гель для прання дитячих речей Alles GUT! 900 мл. ECO (4820189880417) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання дитячих речей Alles GUT! 900 мл. ECO (4820189880417)

від 249 ₴

276,67 ₴ / л

Рідкий універсальний засіб «ЕФФ» BIO для машинного та ручного прання 4л (4820017663298) у 2 магазинах

EFF

Рідкий універсальний засіб «ЕФФ» BIO для машинного та ручного прання 4л (4820017663298)

від 244 ₴

Дитячий пральний порошок Teo Bebe Gentle & Clean Aloe, 300 г (2 прання) у 2 магазинах

Teo Bebe

Дитячий пральний порошок Teo Bebe Gentle & Clean Aloe, 300 г (2 прання)

від 40 ₴

Парфумований гель для прання Galvea Universal Quick Wash для всіх типів тканин, 38 прань, 1.52 л у 2 магазинах

Galvea

Парфумований гель для прання Galvea Universal Quick Wash для всіх типів тканин, 38 прань, 1.52 л

від 160 ₴

105,20 ₴ / л