/

Побутова хімія

743 товари

Сан Клин засіб для видалення цвілі та бруду з розп. 750 г (4820003542514) у 3 магазинах

Сан Клин

Сан Клин засіб для видалення цвілі та бруду з розп. 750 г (4820003542514)

від 134 ₴

Засіб для чищення Domestos універсальний з розпилювачем 450 мл (67260848) у 3 магазинах

Domestos

Засіб для чищення Domestos універсальний з розпилювачем 450 мл (67260848)

від 79 ₴

174,44 ₴ / л

Засіб для видалення плісняви і грибка Galax 500 мл (4260637722546) у 3 магазинах

Galax

Засіб для видалення плісняви і грибка Galax 500 мл (4260637722546)

від 99 ₴

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Рожевий шторм 750 мл у 3 магазинах

Domestos

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Рожевий шторм 750 мл

від 110 ₴

146,67 ₴ / л

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г у 3 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г

від 214 ₴

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417) у 2 магазинах

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417)

від 228 ₴

Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232) у 2 магазинах

Миловарні традиції

Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232)

від 29 ₴

Гель для прання білих та кольорових тканин Фреско пуро Spuma Di Sciampagna FRESKO Puro (Чиста свіжість) 1710 мл (38 циклів прання) (8007750016581) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання білих та кольорових тканин Фреско пуро Spuma Di Sciampagna FRESKO Puro (Чиста свіжість) 1710 мл (38 циклів прання) (8007750016581)

від 324 ₴

Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл у 2 магазинах

Kalyon

Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл

від 181 ₴

120,67 ₴ / л

Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл у 2 магазинах

Kalyon

Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл

від 181 ₴

120,67 ₴ / л

Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327) у 2 магазинах

Papela

Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327)

від 142 ₴

Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824) у 2 магазинах

Фрекен Бок

Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824)

від 37 ₴

ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт у 2 магазинах

Фрекен Бок

ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт

від 57 ₴

57,00 ₴ / шт

Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786) у 2 магазинах

Мілам

Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786)

від 129 ₴

Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5 у 2 магазинах

ChanteClair

Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5

від 204 ₴

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046414) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046414)

від 389 ₴

Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520) у 2 магазинах

Solar

Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520)

від 249 ₴

49,80 ₴ / л

Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683) у 2 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683)

від 237 ₴

Пральний порошок-концентрат Frosch Цитрус 1450 г (4001499969522) у 2 магазинах

Frosch

Пральний порошок-концентрат Frosch Цитрус 1450 г (4001499969522)

від 429 ₴

295,86 ₴ / кг

Рідкий засіб для прання дитячий CHICCO det.lav. 27 прань 1.5 л. у 2 магазинах

Chicco

Рідкий засіб для прання дитячий CHICCO det.lav. 27 прань 1.5 л.

від 420 ₴

280,00 ₴ / л

Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230) у 2 магазинах

Wash & Free

Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230)

від 290 ₴

58,00 ₴ / л

Засіб для прання Delamark Membrane 1 л (4820152331137) у 2 магазинах

DeLaMark

Засіб для прання Delamark Membrane 1 л (4820152331137)

від 339 ₴

Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань)

від 209 ₴

165,87 ₴ / л

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Touch of Lenor Дотик свіжого повітря Lenor 19 шт (8700216765954) у 2 магазинах

Ariel

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Touch of Lenor Дотик свіжого повітря Lenor 19 шт (8700216765954)

від 369 ₴