/

Побутова хімія

555 товарів

Засіб для прання Clever Wool & Silk Рідкий 2 л (5900308779903) у 2 магазинах

CLEVER

Засіб для прання Clever Wool & Silk Рідкий 2 л (5900308779903)

від 271 ₴

Пральний порошок Sarmix, універсальний, ручне та автоматичне прання, 300 г(4820268104090) у 2 магазинах

Sarmix

Пральний порошок Sarmix, універсальний, ручне та автоматичне прання, 300 г(4820268104090)

від 40 ₴

133,00 ₴ / кг

Капсули для прання Chicco для дитячих речей 1 шт (8058664175185) у 2 магазинах

Chicco

Капсули для прання Chicco для дитячих речей 1 шт (8058664175185)

від 28 ₴

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами зеленого яблука, троянди та сандалу 1.702 л. (8720181930621) у 2 магазинах

Coccolino

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами зеленого яблука, троянди та сандалу 1.702 л. (8720181930621)

від 281 ₴

165,10 ₴ / л

Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189) у 2 магазинах

Alles GUT!

Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189)

від 289 ₴

Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174)

від 169 ₴

169,00 ₴ / л

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Colore Puro (Чистий колір) для делікатного прання кольорових речей 1350 мл (30 прань) (8007750020274) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Colore Puro (Чистий колір) для делікатного прання кольорових речей 1350 мл (30 прань) (8007750020274)

від 176 ₴

130,30 ₴ / л

Кальцинована сода EZEL PREMIUM 700 г (306946) у 2 магазинах

Ezel

Кальцинована сода EZEL PREMIUM 700 г (306946)

від 60 ₴

Пральний порошок Pro Wash Універсальний Океанська свіжість 1500 г (4823128005520) у 2 магазинах

Пральний порошок Pro Wash Універсальний Океанська свіжість 1500 г (4823128005520)

від 115 ₴

76,67 ₴ / кг

Універсалні капсули для прання ЕФФ 12 шт. у 2 магазинах

EFF

Універсалні капсули для прання ЕФФ 12 шт.

від 82 ₴

6,83 ₴ / шт

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами апельсина, жасмину та сєдарвуду 1.702 л. (8720181930638) у 2 магазинах

Coccolino

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами апельсина, жасмину та сєдарвуду 1.702 л. (8720181930638)

від 281 ₴

165,10 ₴ / л

Порошок для прання Gama Original універсал 1,625 кг 25 прань у 2 магазинах

Gama

Порошок для прання Gama Original універсал 1,625 кг 25 прань

від 200 ₴

123,08 ₴ / кг

Пральний порошок SARMIX Active Aroma для всіх типів прання 2.1 кг (4820268104182) у 2 магазинах

Sarmix

Пральний порошок SARMIX Active Aroma для всіх типів прання 2.1 кг (4820268104182)

від 268 ₴

127,62 ₴ / кг

Серветки для прання кольорових тканин Dr. Beckmann Magic Leaves 20 шт (4008455584614) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Серветки для прання кольорових тканин Dr. Beckmann Magic Leaves 20 шт (4008455584614)

від 269 ₴

Делікатний засіб ChanteClair для прання дитячих речей аромат солодкого мигдалю Vert 750 мл (8015194516109) у 2 магазинах

ChanteClair

Делікатний засіб ChanteClair для прання дитячих речей аромат солодкого мигдалю Vert 750 мл (8015194516109)

від 244 ₴

325,33 ₴ / л

Пральний порошок Persil Color автомат 400 г у 2 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Color автомат 400 г

від 78 ₴

Гель для прання білих тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467204) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання білих тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467204)

від 249 ₴

249,00 ₴ / л

Пральний порошок Pro Wash для кольорових речей 3000 г (4823128004899) у 2 магазинах

PRO WASH

Пральний порошок Pro Wash для кольорових речей 3000 г (4823128004899)

від 139 ₴

46,33 ₴ / кг

Гель для прання Der Waschkonig Universal 3300 мл (4260418930436) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Der Waschkonig Universal 3300 мл (4260418930436)

від 259 ₴

Пральний порошок Білі вітрила Color 1.5 кг у 2 магазинах

Білі вітрила

Пральний порошок Білі вітрила Color 1.5 кг

від 138 ₴

92,00 ₴ / кг

Гелеві капсули для прання Waschkonig Color П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936537) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гелеві капсули для прання Waschkonig Color П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936537)

від 140 ₴

Капсули для прання Wash&Free Магія орхідей 15+2 шт. (4823128005957) у 2 магазинах

Wash & Free

Капсули для прання Wash&Free Магія орхідей 15+2 шт. (4823128005957)

від 221 ₴

Капсули для прання Lavandera Квіти універсальні 1 шт (8435495835974) у 2 магазинах

Капсули для прання Lavandera Квіти універсальні 1 шт (8435495835974)

від 16 ₴

Капсули для прання Solar Universal Molecule 10 шт (4820269930384) у 2 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar Universal Molecule 10 шт (4820269930384)

від 119 ₴

11,90 ₴ / шт