Побутова хімія
743 товари
у 2 магазинах
Somat
Порошок для миття посуду у посудомийній машині Somat 2 кг (9000101801507)
від 449 ₴
у 2 магазинах
Somat
Капсули для посудомийної машини Somat Exellence 5-в-1 20 шт (9000101808384)
від 299 ₴
14,95 ₴ / шт
у 2 магазинах
Finish
Засіб для миття посуду в посудомийних машинах FINISH Quantum 30 капсул (5908252021055)
від 399 ₴
13,30 ₴ / шт
ChanteClair
Універсальний очищувач Chante Clair Sgrassatore Universale Лаванда 600 мл запаска
від 130 ₴
216,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Bref
Порошок для чищення кухні Bref Ефект соди Лимон 500 г (9000100254953)
від 65 ₴
у 2 магазинах
Savo
Спрей для очищення забруднень від жиру Savo для кухні 500 мл (8710908101236)
від 118 ₴
у 2 магазинах
La Antigua Lavandera
Очисник для сантехніки Lavandera Salfuman від іржі та нальоту, 1 л
від 169 ₴
169,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Tiret
Засіб для прочищення труб Tiret Professional 1 л (5997321741062)
від 361 ₴
361,00 ₴ / л
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Очисний спрей для ванної L'Arbre Vert 740 мл (3450601013638)
від 159 ₴
214,86 ₴ / л
у 2 магазинах
Smile
Вологі серветки Smile Antibacterial з Д-пантенолом 60 шт (4823071656435)
від 90 ₴
1,50 ₴ / шт
Smile
Серветка волога Smile Daily Гранат з клапаном 100 шт (42224940)
від 125 ₴
1,25 ₴ / шт
у 2 магазинах
Smile
Упаковка серветок вологих Smile Baby Екстракт алое New sticker з клапаном 84 шт х 2шт (42107454)
від 55 ₴
0,65 ₴ / шт
у 2 магазинах
Tesori d'Oriente
Парфумований кондиціонер-ополіскувач для білизни Tesori d'Oriente AYURVEDA (58 прань), 1160 мл
від 213 ₴
183,62 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Концентрований ополіскувач Chante Clair квіти апельсина та нарциса 1800 мл.
від 295 ₴
163,89 ₴ / л
у 2 магазинах
DeLaMark
Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з ароматом шафрану та пурпурової орхідеї 750 г (4820152330567)
від 139 ₴
185,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Lenor
Кондиціонер для білизни Lenor Вода Лотоса й Діамантовий Інжир 59 циклів прання 1.239 л
від 247 ₴
199,35 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Пом'якшувач для тканин ChanteClair Орхідея та Інжир 1140 мл 57 доз (8015194530402)
від 232 ₴
у 2 магазинах
Sano
Засіб для виведення плям для прання Sano Oxygen Stain Remover 750 мл (7290005430602)
від 291 ₴
388,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Плямовивідник Frosch для дитячих речей 300 мл (4001499915222)
від 292 ₴
973,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Засіб для виведення плям Dr.Beckmann Жири та соуси, 50 мл
від 127 ₴
2 540,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Плямовивідник Dr. BECKMANN іржа і дезодорант 50 мл (4008455004099)
від 119 ₴
2 380,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл (4008455589916)
від 125 ₴
2 500,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: кров і білкові плями 50 мл (4008455589213)
від 99 ₴
1 980,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник від плям клею і жувальної гумки Dr.Beckmann Експерт офіс хобі 50 мл (4008455589411)
від 124 ₴
2 480,00 ₴ / л