/

Побутова хімія

743 товари

Серветка для збирання целюлоза Фрекен БОК Акорд 4+1шт у 2 магазинах

Фрекен Бок

Серветка для збирання целюлоза Фрекен БОК Акорд 4+1шт

від 133 ₴

133,00 ₴ / шт

Серветки для миття підлоги Deep Fresh, великі, 50 шт — вологі, без слідів, сумісні зі шваброю у 2 магазинах

DeepFresh

Серветки для миття підлоги Deep Fresh, великі, 50 шт — вологі, без слідів, сумісні зі шваброю

від 243 ₴

4,86 ₴ / шт

Упаковка рукавичок латексних Добра господарочка Міцні L 2 пари (4820086523752) у 2 магазинах

Добра господарочка

Упаковка рукавичок латексних Добра господарочка Міцні L 2 пари (4820086523752)

від 70 ₴

Сан Клін д/миття плитки та кахелю 5000г (4820003541708) у 2 магазинах

Сан Клин

Сан Клін д/миття плитки та кахелю 5000г (4820003541708)

від 327 ₴

Засіб для чищення підлоги PAPILION RoboClean для роботів пилососів Miracle 1 л (307660) у 2 магазинах

Papilion

Засіб для чищення підлоги PAPILION RoboClean для роботів пилососів Miracle 1 л (307660)

від 109 ₴

109,00 ₴ / л

Ароматичний освіжувач повітря Tesori d'Oriente Хамам 250 мл (8008970050416) у 2 магазинах

Tesori d'Oriente

Ароматичний освіжувач повітря Tesori d'Oriente Хамам 250 мл (8008970050416)

від 305 ₴

1 220,00 ₴ / л

Змінний аерозольний балон для автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Манго та персик 250 мл (4820232970942) у 2 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон для автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Манго та персик 250 мл (4820232970942)

від 180 ₴

720,00 ₴ / л

Автоматичний освіжувач повітря Glade Півонія та соковиті ягоди 269 мл (5000204329490) у 2 магазинах

Glade

Автоматичний освіжувач повітря Glade Півонія та соковиті ягоди 269 мл (5000204329490)

від 509 ₴

1 892,19 ₴ / л

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Півонія і соковиті ягоди 269 м (6223001346951) у 2 магазинах

Glade

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Півонія і соковиті ягоди 269 м (6223001346951)

від 209 ₴

776,95 ₴ / л

Ароматичний освіжувач повітря Tesori d'Oriente Аюрведа 250 мл (8008970050423) у 2 магазинах

Tesori d'Oriente

Ароматичний освіжувач повітря Tesori d'Oriente Аюрведа 250 мл (8008970050423)

від 301 ₴

1 204,00 ₴ / л

Автоматичний освіжувач повітря Glade Океанський оазис 269 мл (5000204329520) у 2 магазинах

Glade

Автоматичний освіжувач повітря Glade Океанський оазис 269 мл (5000204329520)

від 536 ₴

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Свіжість білизни 269 мл (8690784816885) у 2 магазинах

Glade

Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Свіжість білизни 269 мл (8690784816885)

від 209 ₴

776,95 ₴ / л

Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic до автоматичного освіжувача повітря Зігріваючий цитрусовий Шпріц 250 мл (5908252016099) у 2 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic до автоматичного освіжувача повітря Зігріваючий цитрусовий Шпріц 250 мл (5908252016099)

від 190 ₴

760,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Air Wick Автоматичний зі змінним балоном Ніжність шовку та лілії 250 мл (5900627076196) у 2 магазинах

Air Wick

Освіжувач повітря Air Wick Автоматичний зі змінним балоном Ніжність шовку та лілії 250 мл (5900627076196)

від 422 ₴

1 688,00 ₴ / л

Ароматизатор повітря Domo Лимонадний фреш Для автоматичних диспенсерів 250 мл (XD 10217_1) у 2 магазинах

Domo

Ароматизатор повітря Domo Лимонадний фреш Для автоматичних диспенсерів 250 мл (XD 10217_1)

від 150 ₴

600,00 ₴ / л

Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис 269 мл (8690784316880) у 2 магазинах

Glade

Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис 269 мл (8690784316880)

від 209 ₴

776,95 ₴ / л

Пральний порошок Tide Автомат Color 300 г (8006540535332) у 2 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Автомат Color 300 г (8006540535332)

від 61 ₴

202,33 ₴ / кг

Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467181) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467181)

від 170 ₴

169,50 ₴ / л

Гель для прання Wash&Free універсальний Магія орхідей 2 л. (4823128005865) у 2 магазинах

Wash & Free

Гель для прання Wash&Free універсальний Магія орхідей 2 л. (4823128005865)

від 138 ₴

69,00 ₴ / л

Гель для прання дитячої білизни Lavandera 2,49 л (83 прань) у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Гель для прання дитячої білизни Lavandera 2,49 л (83 прань)

від 428 ₴

171,89 ₴ / л

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Puro Lana (Чиста вовна) для кашеміру та вовни 1350 мл (30 прань) (8007750020281) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Puro Lana (Чиста вовна) для кашеміру та вовни 1350 мл (30 прань) (8007750020281)

від 229 ₴

169,63 ₴ / л

Рідкий універсальний засіб «ЭФФ BIO» для машинного та ручного прання 1500г. у 2 магазинах

EFF

Рідкий універсальний засіб «ЭФФ BIO» для машинного та ручного прання 1500г.

від 85 ₴

Рідкий засіб для прання універсальний spuma di sciamp.det.lav pulto tradizione brezza di montagna 60 прань 3000 мл. у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Рідкий засіб для прання універсальний spuma di sciamp.det.lav pulto tradizione brezza di montagna 60 прань 3000 мл.

від 444 ₴

148,00 ₴ / л

Гель для прання Chante Clair Bicarbonato з содою 1260 мл (28 прань ) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання Chante Clair Bicarbonato з содою 1260 мл (28 прань )

від 218 ₴

173,02 ₴ / л