/

Побутова хімія

809 товарів

Спеціальний плямовивідник від плям клею і жувальної гумки Dr.Beckmann Експерт офіс хобі 50 мл (4008455589411) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Спеціальний плямовивідник від плям клею і жувальної гумки Dr.Beckmann Експерт офіс хобі 50 мл (4008455589411)

від 124 ₴

2 480,00 ₴ / л

Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 1 л (3450601047015) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 1 л (3450601047015)

від 164 ₴

164,00 ₴ / л

Засіб для ручного миття посуду Frosch Сода 1 л (4009175956729) у 2 магазинах

Frosch

Засіб для ручного миття посуду Frosch Сода 1 л (4009175956729)

від 237 ₴

237,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Maxi Power Манго 1 л (4820204702076) у 2 магазинах

Maxi Power

Засіб для миття посуду Maxi Power Манго 1 л (4820204702076)

від 176 ₴

176,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Frosch Зелений лимон, 500 мл. 4009175176172 у 2 магазинах

Frosch

Засіб для миття посуду Frosch Зелений лимон, 500 мл. 4009175176172

від 99 ₴

198,00 ₴ / л

Органічний рідкий засіб для миття посуду Sodasan Лимон 1 л (4019886000208) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний рідкий засіб для миття посуду Sodasan Лимон 1 л (4019886000208)

від 444 ₴

Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Мигдаль запасний блок 1 л (3450601047053) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Мигдаль запасний блок 1 л (3450601047053)

від 163 ₴

163,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду L'Arbre Vert Грейпфрут з бікарбонатом 750 мл (3450601047275) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Засіб для миття посуду L'Arbre Vert Грейпфрут з бікарбонатом 750 мл (3450601047275)

від 128 ₴

170,67 ₴ / л

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Свіжість атлантики 24 години 750 мл (8720181679032) у 2 магазинах

Domestos

Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Свіжість атлантики 24 години 750 мл (8720181679032)

від 120 ₴

160,00 ₴ / л

Паперові рушники в рулонах Selpak 3-шарові білі 12 шт (32761710) у 2 магазинах

Selpak

Паперові рушники в рулонах Selpak 3-шарові білі 12 шт (32761710)

від 449 ₴

37,42 ₴ / шт

Рушник паперовий Ruta Jumbo XL білий двошаровий 550 відривів 1 шт (4820202898214) у 2 магазинах

Ruta

Рушник паперовий Ruta Jumbo XL білий двошаровий 550 відривів 1 шт (4820202898214)

від 219 ₴

219,00 ₴ / шт

Рушники паперові Ruta Giga Rolls білий 2 шари 1000 коротких відривів 2 шт (4820202895848) у 2 магазинах

Ruta

Рушники паперові Ruta Giga Rolls білий 2 шари 1000 коротких відривів 2 шт (4820202895848)

від 249 ₴

124,50 ₴ / шт

Рушник паперовий Papela Premium двошаровий на 200 відривів 30 метрів (4820270940105) у 2 магазинах

Papela

Рушник паперовий Papela Premium двошаровий на 200 відривів 30 метрів (4820270940105)

від 48 ₴

Гель для прання Persil Універсал 3.96 л 88 циклів прання (9000101561845) у 2 магазинах

Persil

Гель для прання Persil Універсал 3.96 л 88 циклів прання (9000101561845)

від 1 199 ₴

302,78 ₴ / л

Рідкий засіб для прання Balance універсальний 1.5 л (4770495345820) у 2 магазинах

Balance

Рідкий засіб для прання Balance універсальний 1.5 л (4770495345820)

від 220 ₴

146,60 ₴ / л

Універсальний очищувач знежирювач ChanteClair Лаванда 600 мл (8015194522940) у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний очищувач знежирювач ChanteClair Лаванда 600 мл (8015194522940)

від 150 ₴

250,00 ₴ / л

Універсальний очищувач і знежирювач Chante Clair Sgrassatore Universale Марсельське мило 600 мл Запаска у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний очищувач і знежирювач Chante Clair Sgrassatore Universale Марсельське мило 600 мл Запаска

від 130 ₴

216,50 ₴ / л

Крем для чищення Cif Рожева Свіжість 500 мл (8712561454131) у 2 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Рожева Свіжість 500 мл (8712561454131)

від 106 ₴

212,00 ₴ / л

Гель для прання Parus універсал 4л (4820017663502) у 2 магазинах

Parus

Гель для прання Parus універсал 4л (4820017663502)

від 403 ₴

100,75 ₴ / л

Спеціалізований засіб L'Arbre Vert для прання дитячих речей 1.2 л (3450601036811) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Спеціалізований засіб L'Arbre Vert для прання дитячих речей 1.2 л (3450601036811)

від 329 ₴

274,17 ₴ / л

Капсули для прання Lavandera Jardin універсальні 1 шт (8435495846345) у 2 магазинах

Капсули для прання Lavandera Jardin універсальні 1 шт (8435495846345)

від 16 ₴

Господарське мило Friends для прання проти плям, 125 г у 2 магазинах

Friends

Господарське мило Friends для прання проти плям, 125 г

від 24 ₴

Гель для прання Chante Clair Глибоке чищення 1260 мл (28 прань ) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання Chante Clair Глибоке чищення 1260 мл (28 прань )

від 218 ₴

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Extra Stain Removal Екстрасила виведення плям 60 шт (8700216764032) у 2 магазинах

Ariel

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Extra Stain Removal Екстрасила виведення плям 60 шт (8700216764032)

від 819 ₴

13,65 ₴ / шт