Побутова хімія
555 товарів
Balance
Засіб для видалення плям Balance Для дитячого одягу 250 мл (4770495349477)
від 100 ₴
399,60 ₴ / л
у 2 магазинах
Parus
Відбілювач Парус для гардин, фіранок та скатертин 40 гр
від 7 ₴
у 2 магазинах
La Antigua Lavandera
Універсальний очисник з відбілювачем Lavandera Лимон, 750 мл
від 78 ₴
103,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Spuma di Sciampagna
Плямовивідник-гель Spuma Di Sciampagna Oxi Bianco Puro (Окси Чисто-білий) для білих речей 900 мл (8007750019599)
від 189 ₴
210,00 ₴ / л
Ludwik
Ополіскувач для посудомийних машин Ludwik Shine Active Power 750 мл
від 186 ₴
у 2 магазинах
Frau Tau
Засіб для миття посуду Frau Tau Яблуко та гранат 500 мл (4820263230398)
від 53 ₴
106,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Porcoz
Засіб для миття посуду Porcoz Лимон 675 мл (137602)
від 104 ₴
154,07 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Засіб для миття посуду Frosch Бебі 500 мл. 4009175941282
від 149 ₴
298,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Morning Fresh
Засіб для миття посуду Morning Fresh Sensitive Aloe Vera 900 мл
від 199 ₴
221,11 ₴ / л
у 2 магазинах
Morning Fresh
Засіб для миття посуду Morning Fresh Lemon, 900 мл
від 237 ₴
263,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Lion
Засіб для миття посуду, овочів та фруктів Lion Гранат 860 мл (8806325610342)
від 239 ₴
у 2 магазинах
Lion
Засіб для миття посуду Lion Chamgreen Pump Зелений чай 500 мл (8806325604969)
від 169 ₴
338,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічна регенерована сіль для посудомийних машин Sodasan 2 кг (4019886000901)
від 282 ₴
у 2 магазинах
Lion
Засіб для миття посуду Lion Chamgreen Baking Soda & Citric Acid 1.2 л (8806325622710)
від 279 ₴
232,50 ₴ / л
Sarmix
Засіб для ручного миття посуду Sarmix оригінал 500 мл (4820268103635)
від 49 ₴
97,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Wash & Free
Засіб для миття посуду Wash & Free Зелене яблуко і екстракт едельвейса 1 л (4260637723086)
від 71 ₴
71,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Засіб для миття посуду Frosch Алоє Вера, 500 мл. 4001499162954
від 138 ₴
276,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Morning Fresh
Засіб для миття посуду Morning Fresh Original 400 мл
від 94 ₴
235,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Sensitive 0.5 л (4019886023566)
від 270 ₴
540,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Lion
Засіб для миття посуду Lion CHG Grain 720 мл (8806325618638)
від 263 ₴
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий бальзам-концентрат для миття посуду Sodasan Апельсин 0.5 л (4019886025560)
від 268 ₴
536,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Рідина для миття посуду Happy Elephant з ароматом бамбуку, 450 мл
від 243 ₴
540,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Galax
Засіб для миття посуду Galax Гліцерин з алоє вера 480 г (4262396143020)
від 59 ₴
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лаванда-М'ята 500 мл (4019886020145)
від 224 ₴
448,00 ₴ / л