Побутова хімія
811 товарів
у 2 магазинах
Persil
Набір гелю для прання Persil Color Gel Deep Clean Duo 66+66 циклів прання 5.94 л (9000101816242)
від 1 399 ₴
у 2 магазинах
Ariel
Пральний порошок Ariel Color 52 цикли 7.1 кг (8006530177887)
від 1 012 ₴
142,54 ₴ / кг
у 2 магазинах
Frosch
Гель для прання Frosch Алоє Вера рідкий пральний засіб на 75 прань, 5000 мл. 4001499962561
від 953 ₴
190,60 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб для миття підлоги Сан Клин Універсал 5 кг (4820003541135)
від 374 ₴
74,80 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Багатофункціональні меламінові губки Sano 6 шт (7290013269638)
від 199 ₴
33,17 ₴ / шт
у 2 магазинах
Vileda
Губки кухонні антибактеріальні Vileda Ultra Fresh (3шт)
від 187 ₴
62,33 ₴ / шт
у 2 магазинах
Фрекен Бок
Серветка для збирання целюлоза Фрекен БОК Акорд 4+1шт
від 133 ₴
133,00 ₴ / шт
у 2 магазинах
DeepFresh
Серветки для миття підлоги Deep Fresh, великі, 50 шт — вологі, без слідів, сумісні зі шваброю
від 243 ₴
4,86 ₴ / шт
у 2 магазинах
Добра господарочка
Упаковка рукавичок латексних Добра господарочка Міцні L 2 пари (4820086523752)
від 70 ₴
у 2 магазинах
Сан Клин
Сан Клін д/миття плитки та кахелю 5000г (4820003541708)
від 327 ₴
у 2 магазинах
Papilion
Засіб для чищення підлоги PAPILION RoboClean для роботів пилососів Miracle 1 л (307660)
від 109 ₴
109,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Tesori d'Oriente
Ароматичний освіжувач повітря Tesori d'Oriente Хамам 250 мл (8008970050416)
від 305 ₴
1 220,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон для автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Манго та персик 250 мл (4820232970942)
від 180 ₴
720,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Автоматичний освіжувач повітря Glade Півонія та соковиті ягоди 269 мл (5000204329490)
від 509 ₴
1 892,19 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Півонія і соковиті ягоди 269 м (6223001346951)
від 209 ₴
776,95 ₴ / л
у 2 магазинах
Tesori d'Oriente
Ароматичний освіжувач повітря Tesori d'Oriente Аюрведа 250 мл (8008970050423)
від 301 ₴
1 204,00 ₴ / л
Glade
Автоматичний освіжувач повітря Glade Океанський оазис 269 мл (5000204329520)
від 536 ₴
у 2 магазинах
Glade
Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Свіжість білизни 269 мл (8690784816885)
від 209 ₴
776,95 ₴ / л
у 2 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic до автоматичного освіжувача повітря Зігріваючий цитрусовий Шпріц 250 мл (5908252016099)
від 190 ₴
760,00 ₴ / л
Air Wick
Освіжувач повітря Air Wick Автоматичний зі змінним балоном Ніжність шовку та лілії 250 мл (5900627076196)
від 422 ₴
1 688,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Domo
Ароматизатор повітря Domo Лимонадний фреш Для автоматичних диспенсерів 250 мл (XD 10217_1)
від 150 ₴
600,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис 269 мл (8690784316880)
від 209 ₴
776,95 ₴ / л
у 2 магазинах
Tide
Пральний порошок Tide Автомат Color 300 г (8006540535332)
від 61 ₴
202,33 ₴ / кг
Alles GUT!
Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467181)
від 170 ₴
169,50 ₴ / л