/

Побутова хімія

743 товари

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Sensitivr & Baby 2.860 л (9000101590128) у 4 магазинах

Silan

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Sensitivr & Baby 2.860 л (9000101590128)

від 223 ₴

77,80 ₴ / л

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Білий мускус парфумований 760 мл (8008970055206) у 4 магазинах

Tesori d'Oriente

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Білий мускус парфумований 760 мл (8008970055206)

від 149 ₴

195,92 ₴ / л

Кондиціонер (помякшувач) тканин Frosch Бебі концентрований ополіскувач для білизни, 750 мл. 4009175924094 у 4 магазинах

Frosch

Кондиціонер (помякшувач) тканин Frosch Бебі концентрований ополіскувач для білизни, 750 мл. 4009175924094

від 91 ₴

120,67 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Silan Небесна свіжість 1408 мл (9000101801125) у 4 магазинах

Silan

Кондиціонер для білизни Silan Небесна свіжість 1408 мл (9000101801125)

від 174 ₴

Кондиціонер для білизни Lenor Пробудження весни 71 цикл прання 1.491 л (8700216724074) у 4 магазинах

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Пробудження весни 71 цикл прання 1.491 л (8700216724074)

від 199 ₴

133,47 ₴ / л

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Dreame Lotus 770 мл (9000101583144) у 4 магазинах

Silan

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Dreame Lotus 770 мл (9000101583144)

від 125 ₴

162,21 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Lenor Для чутливої шкіри 71 цикл прання 1.491 л у 4 магазинах

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Для чутливої шкіри 71 цикл прання 1.491 л

від 199 ₴

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335) у 4 магазинах

Domestos

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)

від 139 ₴

319,54 ₴ / л

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409) у 4 магазинах

Bref

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)

від 249 ₴

Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів у 4 магазинах

Sano

Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів

від 159 ₴

212,00 ₴ / л

Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234) у 4 магазинах

Cif

Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234)

від 70 ₴

139,00 ₴ / л

Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл у 4 магазинах

The Pink Stuff

Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл

від 116 ₴

154,67 ₴ / л

Гель Perwoll для прання делікатних тканин 2000 мл (9000101808506) у 4 магазинах

Perwoll

Гель Perwoll для прання делікатних тканин 2000 мл (9000101808506)

від 453 ₴

226,50 ₴ / л

Гель Perwoll для темних та чорних речей 3750 мл (9000101810295) у 4 магазинах

Perwoll

Гель Perwoll для темних та чорних речей 3750 мл (9000101810295)

від 532 ₴

Гель для прання Coccolino Wonder Wash Ultra Care для коротких циклів прання 1.48 л (8720181676413) у 4 магазинах

Coccolino

Гель для прання Coccolino Wonder Wash Ultra Care для коротких циклів прання 1.48 л (8720181676413)

від 400 ₴

270,20 ₴ / л

Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997) у 4 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997)

від 167 ₴

668,00 ₴ / л

Автоматичний освіжувач змінний балон Air Wick Ніжність шовку та лілії 250 мл (4820232970911) у 4 магазинах

Air Wick

Автоматичний освіжувач змінний балон Air Wick Ніжність шовку та лілії 250 мл (4820232970911)

від 167 ₴

668,00 ₴ / л

Пральний порошок Losk Color Автомат 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805529) у 4 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Color Автомат 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805529)

від 329 ₴

137,08 ₴ / кг

Пральний порошок Ariel автомат Aqua Puder Гірське Джерело 2.1 кг у 4 магазинах

Ariel

Пральний порошок Ariel автомат Aqua Puder Гірське Джерело 2.1 кг

від 329 ₴

156,67 ₴ / кг

Пральний порошок для ручного прання Tide Аква-Пудра Альпійська Свіжість 3 цикли, 405 г у 4 магазинах

Procter & Gamble

Пральний порошок для ручного прання Tide Аква-Пудра Альпійська Свіжість 3 цикли, 405 г

від 58 ₴

143,21 ₴ / кг

Засіб для прання рідкий Woolite для кольорових тканин з Кератином 1.8 л (5900627090444) у 4 магазинах

Woolite

Засіб для прання рідкий Woolite для кольорових тканин з Кератином 1.8 л (5900627090444)

від 292 ₴

Гель для прання Persil Color Gel Deep Clean 22 цикли прання 0.99 л (9000101599008) у 4 магазинах

Persil

Гель для прання Persil Color Gel Deep Clean 22 цикли прання 0.99 л (9000101599008)

від 349 ₴

352,53 ₴ / л

Пральний порошок Ariel Аква-Пудра Color 6 циклів, 900 г у 4 магазинах

Procter & Gamble

Пральний порошок Ariel Аква-Пудра Color 6 циклів, 900 г

від 149 ₴

165,56 ₴ / кг

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для кольорового 12 шт у 4 магазинах

Procter & Gamble

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для кольорового 12 шт

від 199 ₴