/

Побутова хімія

555 товарів

Засіб для видалення жиру Felce Azzurra 750 мл (8001280001727) у 2 магазинах

Felce Azzurra

Засіб для видалення жиру Felce Azzurra 750 мл (8001280001727)

від 57 ₴

75,87 ₴ / л

Засіб для ручного миття посуду Frosch Лимон 750 мл (4009175945808) у 2 магазинах

Frosch

Засіб для ручного миття посуду Frosch Лимон 750 мл (4009175945808)

від 177 ₴

236,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру Lavandera Апельсин 750 мл 8437014202441 у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Засіб для видалення жиру Lavandera Апельсин 750 мл 8437014202441

від 202 ₴

269,33 ₴ / л

Органічний універсальний чистячий крем Sodasan для кухні 0.5 л (4019886000345) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний універсальний чистячий крем Sodasan для кухні 0.5 л (4019886000345)

від 282 ₴

564,00 ₴ / л

Рідкий лужний засіб Biossot NeoCleanPro для чищення плит, духовок, печей, гриля 550 г (4820255110387) у 2 магазинах

Рідкий лужний засіб Biossot NeoCleanPro для чищення плит, духовок, печей, гриля 550 г (4820255110387)

від 52 ₴

103,00 ₴ / л

Універсальний засіб для видалення жиру Chante Clair Limone з ароматом лимона 600 мл у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб для видалення жиру Chante Clair Limone з ароматом лимона 600 мл

від 150 ₴

Засіб для чищення Милам для видалення жиру і кіптяви 500 мл (4820077610065) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Милам для видалення жиру і кіптяви 500 мл (4820077610065)

від 89 ₴

178,00 ₴ / л

Засіб миючий San Clean для нержавіючої сталі 500 мл (4820003543115) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб миючий San Clean для нержавіючої сталі 500 мл (4820003543115)

від 145 ₴

290,00 ₴ / л

Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г у 2 магазинах

EFF

Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г

від 31 ₴

Мийний Засіб Спрей Для вдання Жира Копоті Грязі для Кухні Domus Домус ЕЛЕНСІ 500 мл у 2 магазинах

Domus

Мийний Засіб Спрей Для вдання Жира Копоті Грязі для Кухні Domus Домус ЕЛЕНСІ 500 мл

від 48 ₴

96,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру San Clean Майстер Клинер (запаска), 500 мл у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для видалення жиру San Clean Майстер Клинер (запаска), 500 мл

від 85 ₴

170,00 ₴ / л

Універсальний засіб Сан Клін для генерального прибирання з розпилювачем Лимон 500 мл (4820003543009) у 2 магазинах

Сан Клин

Універсальний засіб Сан Клін для генерального прибирання з розпилювачем Лимон 500 мл (4820003543009)

від 55 ₴

Засіб San Clean Prof Line для видалення жиру 750 мл (4820003544600) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб San Clean Prof Line для видалення жиру 750 мл (4820003544600)

від 198 ₴

264,00 ₴ / л

Спрей Solar для чищення жиру та нагару Грейпфрут 500мл (4820269930131) у 2 магазинах

Solar

Спрей Solar для чищення жиру та нагару Грейпфрут 500мл (4820269930131)

від 79 ₴

158,00 ₴ / л

Крем для чищення Cif Актив Фреш 500 мл (8717163044711) у 2 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Актив Фреш 500 мл (8717163044711)

від 60 ₴

119,00 ₴ / л

Засіб для чищення Сан Клін Універсал-2000 для мікрохвильових печей з розпилювачем 500 мл (4820003543016) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення Сан Клін Універсал-2000 для мікрохвильових печей з розпилювачем 500 мл (4820003543016)

від 49 ₴

Засіб для чищення сантехніки Solar Лимон 500 г (4820269930216) у 2 магазинах

Solar

Засіб для чищення сантехніки Solar Лимон 500 г (4820269930216)

від 49 ₴

Засіб для чищення скла духовок і камінів Ludwik 500 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для чищення скла духовок і камінів Ludwik 500 мл

від 118 ₴

Натуральний універсальний очищувач Purenn Organic family Best chef для кухні з Горобиною 500 мл (4751024880067) у 2 магазинах

Purenn

Натуральний універсальний очищувач Purenn Organic family Best chef для кухні з Горобиною 500 мл (4751024880067)

від 278 ₴

556,00 ₴ / л

Універсальний спрей для чищення Porcoz 750 мл (137597) у 2 магазинах

Porcoz

Універсальний спрей для чищення Porcoz 750 мл (137597)

від 169 ₴

225,33 ₴ / л

Універсальний знежирювач Chanteclair Sgrassatore Universale Muschio Bianco 600 мл (8015194536701) у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний знежирювач Chanteclair Sgrassatore Universale Muschio Bianco 600 мл (8015194536701)

від 174 ₴

Універсальний cпрей-мус ACTIFF Mousse With Bleach відбілюючий і знежирювальний, 750 мл у 2 магазинах

Actiff

Універсальний cпрей-мус ACTIFF Mousse With Bleach відбілюючий і знежирювальний, 750 мл

від 143 ₴

Chanteclair Sgrassatore спрей-знежирювач Candeggina відбілюючий з хлором, 625 мл у 2 магазинах

ChanteClair

Chanteclair Sgrassatore спрей-знежирювач Candeggina відбілюючий з хлором, 625 мл

від 162 ₴

259,20 ₴ / л

Засіб для видалення жиру POLYCLEAN 2020 “ANTIGREASE”, 0.5 л у 2 магазинах

2020 Polychrom

Засіб для видалення жиру POLYCLEAN 2020 “ANTIGREASE”, 0.5 л

від 104 ₴

208,00 ₴ / л