/

Побутова хімія

743 товари

Капсули для прання Lavandera Квіти універсальні 1 шт (8435495835974) у 2 магазинах

Капсули для прання Lavandera Квіти універсальні 1 шт (8435495835974)

від 16 ₴

Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880424) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880424)

від 359 ₴

179,50 ₴ / л

Капсули для прання Solar Universal Molecule 10 шт (4820269930384) у 2 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar Universal Molecule 10 шт (4820269930384)

від 119 ₴

11,90 ₴ / шт

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Nero Puro (Чорна чистота) для чорних речей 1350 мл (30 прань) (8007750020304) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Nero Puro (Чорна чистота) для чорних речей 1350 мл (30 прань) (8007750020304)

від 229 ₴

169,63 ₴ / л

Мило господарче тверде "Друг" для прання з відбілюючим ефектом, 125 грам у 2 магазинах

Мило господарче тверде "Друг" для прання з відбілюючим ефектом, 125 грам

від 24 ₴

Мило господарське Duru відбілюючий 4х125г у 2 магазинах

Duru

Мило господарське Duru відбілюючий 4х125г

від 139 ₴

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорової білизни 3.6 кг (8006540519394) у 2 магазинах

Gala

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорової білизни 3.6 кг (8006540519394)

від 450 ₴

125,00 ₴ / кг

Пральний порошок Парус ЕФФ Універсальний, 400 г у 2 магазинах

Parus

Пральний порошок Парус ЕФФ Універсальний, 400 г

від 31 ₴

77,50 ₴ / кг

Пральний порошок «ПАРУС 7в1» для автоматичного та ручного прання білизни універсальний 2400г. у 2 магазинах

Parus

Пральний порошок «ПАРУС 7в1» для автоматичного та ручного прання білизни універсальний 2400г.

від 302 ₴

125,83 ₴ / кг

Гель для прання ChanteClair Бікарбонат 35 прань 1.575 л 8015194533229 у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання ChanteClair Бікарбонат 35 прань 1.575 л 8015194533229

від 489 ₴

310,48 ₴ / л

Гель для прання Persil Power Jel Renkliler 3,900 л = 60 прань (Турецький, для кольорових промов) у 2 магазинах

Persil

Гель для прання Persil Power Jel Renkliler 3,900 л = 60 прань (Турецький, для кольорових промов)

від 600 ₴

153,82 ₴ / л

Пральний порошок Lion Beat Drum Econo Max 3 кг (8801007740591) у 2 магазинах

Lion

Пральний порошок Lion Beat Drum Econo Max 3 кг (8801007740591)

від 519 ₴

173,00 ₴ / кг

Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Woolen Wash 0.75 л (4019886045070) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний рідкий засіб для прання Sodasan Woolen Wash 0.75 л (4019886045070)

від 547 ₴

729,33 ₴ / л

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра 34 прання 1.53 л (3450601046278) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра 34 прання 1.53 л (3450601046278)

від 449 ₴

293,46 ₴ / л

Гель для прання iGEL Universal для всіх типів білизни 4 л (5999577880113) у 2 магазинах

iGel

Гель для прання iGEL Universal для всіх типів білизни 4 л (5999577880113)

від 445 ₴

111,25 ₴ / л

Рідкий засіб для прання Frosch Zero Sensitiv 1.5 л (4009175947659) у 2 магазинах

Frosch

Рідкий засіб для прання Frosch Zero Sensitiv 1.5 л (4009175947659)

від 579 ₴

386,00 ₴ / л

Рідкий засіб для ручного та автоматичного прання Lion Beat Bottle 1.45 л (8806325620686) у 2 магазинах

Lion

Рідкий засіб для ручного та автоматичного прання Lion Beat Bottle 1.45 л (8806325620686)

від 369 ₴

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Золота орхідея 26 шт (8006530202312) у 2 магазинах

Ariel

Капсули для прання Ariel Все-в-1 Дотик Lenor Золота орхідея 26 шт (8006530202312)

від 484 ₴

Гель для прання Gallus Professional Concentrated Universal 3в1 4 л у 2 магазинах

Gallus

Гель для прання Gallus Professional Concentrated Universal 3в1 4 л

від 487 ₴

Універсальний пральний порошок «Парус» Daily 450г. у 2 магазинах

Parus

Універсальний пральний порошок «Парус» Daily 450г.

від 41 ₴

91,11 ₴ / кг

Пральний порошок-концентрат Frosch колор Алоє Вера на 22 прання, 1450 гр. 4001499969508 у 2 магазинах

Frosch

Пральний порошок-концентрат Frosch колор Алоє Вера на 22 прання, 1450 гр. 4001499969508

від 489 ₴

337,24 ₴ / кг

Гіпоалергенне молочко JELP 0+ для прання кольорового 18 прань 1.5 л (5744004980412) у 2 магазинах

Jelp

Гіпоалергенне молочко JELP 0+ для прання кольорового 18 прань 1.5 л (5744004980412)

від 539 ₴

Мило господарське Оріон 72% тверде, 200 г у 2 магазинах

Orion

Мило господарське Оріон 72% тверде, 200 г

від 24 ₴

Гель для дитячого прання iGEL Baby Sensitive для чутливої шкіри 4 л. (5999577880229) у 2 магазинах

iGel

Гель для дитячого прання iGEL Baby Sensitive для чутливої шкіри 4 л. (5999577880229)

від 469 ₴

117,25 ₴ / л