/

Побутова хімія

743 товари

Засіб для миття посуду DOA Лимон 750 мл (305631) у 2 магазинах

DOA

Засіб для миття посуду DOA Лимон 750 мл (305631)

від 80 ₴

106,53 ₴ / л

Бальзам для миття посуду BALU Соковитий лимон, 540 мл. 4820159429011 у 2 магазинах

Balu

Бальзам для миття посуду BALU Соковитий лимон, 540 мл. 4820159429011

від 50 ₴

Сіль для посудомийних машин dr. Prakti 1.5 кг (5900308777138) у 2 магазинах

dr. Prakti

Сіль для посудомийних машин dr. Prakti 1.5 кг (5900308777138)

від 115 ₴

Засіб для ручного миття посуду Sarmix Activ 500 мл (4820268103611) у 2 магазинах

Sarmix

Засіб для ручного миття посуду Sarmix Activ 500 мл (4820268103611)

від 49 ₴

97,00 ₴ / л

Засіб для посуду Frosch гель-концентрат Малина, 500 мл. 4009175940278 у 2 магазинах

Frosch

Засіб для посуду Frosch гель-концентрат Малина, 500 мл. 4009175940278

від 172 ₴

344,00 ₴ / л

Капсули для посудомийних машин FinishUltimate Plus Сода 28 шт (5908252019090) у 2 магазинах

Finish

Капсули для посудомийних машин FinishUltimate Plus Сода 28 шт (5908252019090)

від 542 ₴

19,36 ₴ / шт

Засіб для миття посуду Wash&Free екстракт алое вера та лісової суниці дой-пак 500 мл (4260637724670) у 2 магазинах

Wash & Free

Засіб для миття посуду Wash&Free екстракт алое вера та лісової суниці дой-пак 500 мл (4260637724670)

від 33 ₴

66,00 ₴ / л

Натуральний рідкий засіб Purenn Organic Family Autumn Memories для миття посуду з алое, ромашкою та брусницею 0.5 л (4751024880043) у 2 магазинах

Purenn

Натуральний рідкий засіб Purenn Organic Family Autumn Memories для миття посуду з алое, ромашкою та брусницею 0.5 л (4751024880043)

від 244 ₴

Рідина для миття посуду Happy Elephant з ароматом жасміну, 450 мл у 2 магазинах

Рідина для миття посуду Happy Elephant з ароматом жасміну, 450 мл

від 243 ₴

540,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Chanteclair Vert Piatti Lime e Zenzero, лайм та імбир, концентрований гель, 500 мл у 2 магазинах

ChanteClair

Засіб для миття посуду Chanteclair Vert Piatti Lime e Zenzero, лайм та імбир, концентрований гель, 500 мл

від 99 ₴

198,00 ₴ / л

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Limone з ароматом лимону, 750 мл у 2 магазинах

Actiff

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Limone з ароматом лимону, 750 мл

від 182 ₴

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Limone з ароматом лимону (запаска), 750 мл у 2 магазинах

Actiff

Універсальний очисник ACTIFF SGRASSATORE Limone з ароматом лимону (запаска), 750 мл

від 154 ₴

Засіб для миття посуду Morning Fresh Apple 400 мл у 2 магазинах

Morning Fresh

Засіб для миття посуду Morning Fresh Apple 400 мл

від 94 ₴

235,00 ₴ / л

Засіб для ручного миття посуду Sarmix Свіжість 500 мл (4820268103659) у 2 магазинах

Sarmix

Засіб для ручного миття посуду Sarmix Свіжість 500 мл (4820268103659)

від 49 ₴

97,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру Felce Azzurra 750 мл (8001280001727) у 2 магазинах

Felce Azzurra

Засіб для видалення жиру Felce Azzurra 750 мл (8001280001727)

від 57 ₴

75,87 ₴ / л

Засіб для ручного миття посуду Lion Chamgreen Деревне вугілля 965 мл (8806325604914) у 2 магазинах

Lion

Засіб для ручного миття посуду Lion Chamgreen Деревне вугілля 965 мл (8806325604914)

від 375 ₴

388,60 ₴ / л

Засіб для ручного миття посуду Frosch Лимон 750 мл (4009175945808) у 2 магазинах

Frosch

Засіб для ручного миття посуду Frosch Лимон 750 мл (4009175945808)

від 177 ₴

236,00 ₴ / л

Засіб видалення жиру San Clean Green House Майстер Клінер 5 л (4820003543351) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб видалення жиру San Clean Green House Майстер Клінер 5 л (4820003543351)

від 367 ₴

73,40 ₴ / л

Засіб для видалення жиру Lavandera Апельсин 750 мл 8437014202441 у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Засіб для видалення жиру Lavandera Апельсин 750 мл 8437014202441

від 202 ₴

269,33 ₴ / л

Органічний універсальний чистячий крем Sodasan для кухні 0.5 л (4019886000345) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний універсальний чистячий крем Sodasan для кухні 0.5 л (4019886000345)

від 282 ₴

564,00 ₴ / л

Рідкий лужний засіб Biossot NeoCleanPro для чищення плит, духовок, печей, гриля 550 г (4820255110387) у 2 магазинах

Рідкий лужний засіб Biossot NeoCleanPro для чищення плит, духовок, печей, гриля 550 г (4820255110387)

від 52 ₴

103,00 ₴ / л

Універсальний засіб для видалення жиру Chante Clair Limone з ароматом лимона 600 мл у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб для видалення жиру Chante Clair Limone з ароматом лимона 600 мл

від 150 ₴

Засіб для чищення Милам для видалення жиру і кіптяви 500 мл (4820077610065) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Милам для видалення жиру і кіптяви 500 мл (4820077610065)

від 89 ₴

178,00 ₴ / л

Засіб миючий San Clean для нержавіючої сталі 500 мл (4820003543115) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб миючий San Clean для нержавіючої сталі 500 мл (4820003543115)

від 145 ₴

290,00 ₴ / л