Побутова хімія
743 товари
у 2 магазинах
Domo
Засіб для миття унітазів Domo Свіжість лісу 1 л (XD 70011_1)
від 201 ₴
201,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб для чищення San Clean Prof Line для миття акрилових ванн 750 г (4820003544235)
від 229 ₴
у 2 магазинах
Сан Клин
Сан Клінер для чищення труб 1200г (4820003541753)
від 61 ₴
50,42 ₴ / л
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Гель для чищення унітазу Duck Biodegradable Formula Океанський сплеск 750 мл (5000204242584)
від 132 ₴
176,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour фіолетовий, 2 шт
від 55 ₴
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Лаванда, 1 шт
від 35 ₴
Мілам
Засіб для видалення нальоту Мілам Антицвіль 750 мл (4820152290687)
від 121 ₴
161,20 ₴ / л
у 2 магазинах
DOA
Засіб відбілюючий DOA Хвоя 750 мл (305626)
від 87 ₴
116,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Porcoz
Спрей Porcoz для видалення іржі та вапняного осаду 750 мл (305425)
від 164 ₴
218,67 ₴ / л
у 2 магазинах
EFF
Засіб для догляду за каналізаційними трубами "ЕФФ", 70г
від 24 ₴
у 2 магазинах
Domo
Засіб від цвілі Domo Антицвіль 250 мл (XD 10126_1)
від 120 ₴
480,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC Colour Зелена, 2 шт
від 55 ₴
у 2 магазинах
Kolorado
Таблетка для бачка унітазу Kolorado WC COLOUR Blue Ocean, 1 шт
від 35 ₴
у 2 магазинах
Ambi Pur
Гель для туалету Ambi Pur WC Botanical Fragrances Білі квіти, 750 мл
від 160 ₴
213,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Galax
Засіб для чищення ванної кімнати та сантехніки Galax, 500г (4260637724397)
від 99 ₴
у 2 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Стікер чистоти для унітазу Duck Цитрус, 3 шт
від 60 ₴
у 2 магазинах
UIU
Засіб для миття туалету UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.85 л (4820152333438)
від 162 ₴
190,59 ₴ / л
у 2 магазинах
Bref
Туалетний блок Bref De Luxe Ніжна магнолія 50 г. (9000101375473)
від 80 ₴
у 2 магазинах
Domestos
Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 Крижана магнолія 55 г. (8720182799449)
від 72 ₴
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Універсальний мультиочисник L'Arbre Vert для нейтралізації запахів 1 л (3450601031939)
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Sano
Туалетний блок Sano Fresh Scented 55 г
від 142 ₴
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб San Clean Prof Line для видалення цвілі та бруду 750 г (4820003544211)
від 202 ₴
у 2 магазинах
Ambi Pur
Засіб для чищення ванної Ambi Pur WC Activ Reiniger Wild Sage & Cedar Шавлія та Кедр, 750 мл. 8435495821106
від 127 ₴
у 2 магазинах
Galax
Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г. (4823128005377)
від 60 ₴