/

Побутова хімія

809 товарів

Крем для чищення Cif Актив Фреш 500 мл (8717163044711) у 2 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Актив Фреш 500 мл (8717163044711)

від 60 ₴

119,00 ₴ / л

Органічний очисний засіб для кухні Sodasan 500 мл (4019886019866) у 2 магазинах

Sodasan

Органічний очисний засіб для кухні Sodasan 500 мл (4019886019866)

від 385 ₴

770,00 ₴ / л

Засіб для чищення Сан Клін Універсал-2000 для мікрохвильових печей з розпилювачем 500 мл (4820003543016) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення Сан Клін Універсал-2000 для мікрохвильових печей з розпилювачем 500 мл (4820003543016)

від 49 ₴

Засіб для чищення сантехніки Solar Лимон 500 г (4820269930216) у 2 магазинах

Solar

Засіб для чищення сантехніки Solar Лимон 500 г (4820269930216)

від 49 ₴

Засіб для чищення скла духовок і камінів Ludwik 500 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для чищення скла духовок і камінів Ludwik 500 мл

від 118 ₴

Натуральний універсальний очищувач Purenn Organic family Best chef для кухні з Горобиною 500 мл (4751024880067) у 2 магазинах

Purenn

Натуральний універсальний очищувач Purenn Organic family Best chef для кухні з Горобиною 500 мл (4751024880067)

від 278 ₴

556,00 ₴ / л

Універсальний спрей для чищення Porcoz 750 мл (137597) у 2 магазинах

Porcoz

Універсальний спрей для чищення Porcoz 750 мл (137597)

від 169 ₴

225,33 ₴ / л

Універсальний знежирювач Chanteclair Sgrassatore Universale Muschio Bianco 600 мл (8015194536701) у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний знежирювач Chanteclair Sgrassatore Universale Muschio Bianco 600 мл (8015194536701)

від 174 ₴

Універсальний cпрей-мус ACTIFF Mousse With Bleach відбілюючий і знежирювальний, 750 мл у 2 магазинах

Actiff

Універсальний cпрей-мус ACTIFF Mousse With Bleach відбілюючий і знежирювальний, 750 мл

від 143 ₴

Chanteclair Sgrassatore спрей-знежирювач Candeggina відбілюючий з хлором, 625 мл у 2 магазинах

ChanteClair

Chanteclair Sgrassatore спрей-знежирювач Candeggina відбілюючий з хлором, 625 мл

від 162 ₴

259,20 ₴ / л

Засіб для видалення жиру POLYCLEAN 2020 “ANTIGREASE”, 0.5 л у 2 магазинах

2020 Polychrom

Засіб для видалення жиру POLYCLEAN 2020 “ANTIGREASE”, 0.5 л

від 104 ₴

208,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру Porcoz 1 л (137590) у 2 магазинах

Porcoz

Засіб для видалення жиру Porcoz 1 л (137590)

від 110 ₴

110,00 ₴ / л

Крем для чищення Cif Актив Фреш 250 мл (8717163044797) у 2 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Актив Фреш 250 мл (8717163044797)

від 33 ₴

131,60 ₴ / л

Засіб для чищення Мілам Сhemical Універсальний з розпилювачем 750 мл (4820152290724) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Мілам Сhemical Універсальний з розпилювачем 750 мл (4820152290724)

від 106 ₴

140,67 ₴ / л

Засіб для розчинення жирів "Майстер Клінер", PROFESSIONAL (4820003543856) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для розчинення жирів "Майстер Клінер", PROFESSIONAL (4820003543856)

від 212 ₴

Засіб для усунення засмічень у каналізаційних трубах Tiret Professional 500 мл (5900627043723) у 2 магазинах

Tiret

Засіб для усунення засмічень у каналізаційних трубах Tiret Professional 500 мл (5900627043723)

від 128 ₴

256,00 ₴ / л

Спрей-молочко Ludwik для чищення кухні 750 мл у 2 магазинах

Ludwik

Спрей-молочко Ludwik для чищення кухні 750 мл

від 87 ₴

116,00 ₴ / л

Рідкий засіб Biossot NeoCleanPro Інтенсивна формула для видалення жиру, пригару, кіптяви 500 мл (4820255110851) у 2 магазинах

Рідкий засіб Biossot NeoCleanPro Інтенсивна формула для видалення жиру, пригару, кіптяви 500 мл (4820255110851)

від 57 ₴

113,00 ₴ / л

Засіб для миття холодильників Ludwik спрей 250 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для миття холодильників Ludwik спрей 250 мл

від 58 ₴

230,00 ₴ / л

Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г у 2 магазинах

EFF

Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г

від 42 ₴

Антижир спрей «Парус» миючий засіб для догляду за грилями та кухонними плитами 500мл (4820017663410) у 2 магазинах

Parus

Антижир спрей «Парус» миючий засіб для догляду за грилями та кухонними плитами 500мл (4820017663410)

від 83 ₴

166,00 ₴ / л

Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт

від 120 ₴

Засіб для унітазу Sano Green 150 г у 2 магазинах

Sano

Засіб для унітазу Sano Green 150 г

від 235 ₴

Крем для чищення DOA Ammonia 750 мл (305623) у 2 магазинах

DOA

Крем для чищення DOA Ammonia 750 мл (305623)

від 119 ₴

158,67 ₴ / л