/

Побутова хімія

809 товарів

Утьонок стікер чистоти Лайм 3 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Утьонок стікер чистоти Лайм 3 шт

від 33 ₴

Універсальний засіб для чищення проти вапняного нальоту з посиленим ароматом ChanteClair Спрей 625 мл у 2 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб для чищення проти вапняного нальоту з посиленим ароматом ChanteClair Спрей 625 мл

від 189 ₴

302,40 ₴ / л

Засіб ONIKS для видалення цвілі та бруду 0.5 л (4820191760318) у 2 магазинах

Засіб ONIKS для видалення цвілі та бруду 0.5 л (4820191760318)

від 29 ₴

57,80 ₴ / л

Піна для видалення вапнянного нальоту PULISVELT 300 мл (304008) у 2 магазинах

Pulisvelt

Піна для видалення вапнянного нальоту PULISVELT 300 мл (304008)

від 118 ₴

393,33 ₴ / л

Спрей для чищення ванної кімнати Porcoz 750 мл (137595) у 2 магазинах

Porcoz

Спрей для чищення ванної кімнати Porcoz 750 мл (137595)

від 169 ₴

225,33 ₴ / л

Засіб San Clean Сантік для чищення кахлю, фаянсу, санвиробів, 500 мл у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб San Clean Сантік для чищення кахлю, фаянсу, санвиробів, 500 мл

від 125 ₴

250,00 ₴ / л

Засіб для видалення грибка та цвілі SIDOLUX PROFI спрей для чищення ванної, плитки та міжплиткових швів 750 мл у 2 магазинах

Sidolux

Засіб для видалення грибка та цвілі SIDOLUX PROFI спрей для чищення ванної, плитки та міжплиткових швів 750 мл

від 121 ₴

161,33 ₴ / л

Розчинна серветка для очищення унітаза Dr. Beckmann Magic Leaves Океанський бриз 20 шт (4008455615813) у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Розчинна серветка для очищення унітаза Dr. Beckmann Magic Leaves Океанський бриз 20 шт (4008455615813)

від 179 ₴

Засіб для чищення ванної кімнати Gallus Bad-Reiniger від вапняного та мильного нальоту, спрей, 750 мл у 2 магазинах

Gallus

Засіб для чищення ванної кімнати Gallus Bad-Reiniger від вапняного та мильного нальоту, спрей, 750 мл

від 42 ₴

55,87 ₴ / л

Рідина для чищення ванн Helper Max Ocean Blue Для сантехніки 1 л (4820183972996) у 2 магазинах

Helper

Рідина для чищення ванн Helper Max Ocean Blue Для сантехніки 1 л (4820183972996)

від 59 ₴

59,00 ₴ / л

Піна для чищення ванн Sano Jet Із сосновою олією 750 мл (7290102992904) у 2 магазинах

Sano

Піна для чищення ванн Sano Jet Із сосновою олією 750 мл (7290102992904)

від 219 ₴

292,00 ₴ / л

Рідина для чищення ванн Helper Max Citrus Mix Для сантехніки 1 л (4820183973016) у 2 магазинах

Helper

Рідина для чищення ванн Helper Max Citrus Mix Для сантехніки 1 л (4820183973016)

від 59 ₴

59,00 ₴ / л

Диски чистоти для унітазу Duck Цитрусовий бриз, 6 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Диски чистоти для унітазу Duck Цитрусовий бриз, 6 шт

від 139 ₴

Диски чистоти для унітазу Duck Морська свіжість, 6 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Диски чистоти для унітазу Duck Морська свіжість, 6 шт

від 139 ₴

Туалетний блок Bref Flower, 3х50 г у 2 магазинах

Bref

Туалетний блок Bref Flower, 3х50 г

від 215 ₴

Відбілювач PORCOZ 750 мл (303902) у 2 магазинах

Porcoz

Відбілювач PORCOZ 750 мл (303902)

від 112 ₴

149,33 ₴ / л

Сан Клін Сантік д/сантехніки 5л (4820003541074) у 2 магазинах

Сан Клин

Сан Клін Сантік д/сантехніки 5л (4820003541074)

від 539 ₴

107,80 ₴ / л