/

Побутова хімія

743 товари

Гель для прання універсальний Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880448) у 3 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання універсальний Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880448)

від 419 ₴

209,50 ₴ / л

Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427) у 3 магазинах

K2r

Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427)

від 179 ₴

Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390) у 3 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390)

від 249 ₴

103,75 ₴ / кг

Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274) у 3 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274)

від 299 ₴

142,38 ₴ / кг

Капсули для прання Woolite для Чорних та Джинсових тканин з Кератином 33 прання (5900627094145) у 3 магазинах

Woolite

Капсули для прання Woolite для Чорних та Джинсових тканин з Кератином 33 прання (5900627094145)

від 312 ₴

9,45 ₴ / шт

Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223) у 3 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223)

від 129 ₴

12,90 ₴ / шт

Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г у 3 магазинах

Gala

Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г

від 38 ₴

Гель для прання ChanteClair Muschio Bianco з ароматом білого мускусу, 1575 мл (35 прань) у 3 магазинах

ChanteClair

Гель для прання ChanteClair Muschio Bianco з ароматом білого мускусу, 1575 мл (35 прань)

від 421 ₴

267,30 ₴ / л

Пральний порошок Persil Колор Свіжість Сілану 2700 г (9000101806335) у 3 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Колор Свіжість Сілану 2700 г (9000101806335)

від 390 ₴

144,41 ₴ / кг

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153) у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153)

від 59 ₴

118,00 ₴ / л

Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148) у 3 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148)

від 111 ₴

Освіжувач повітря Glade Індонезійський сандал 300 мл (5000204115284) у 3 магазинах

Glade

Освіжувач повітря Glade Індонезійський сандал 300 мл (5000204115284)

від 108 ₴

360,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Sabrise Букет півоній 300 мл у 3 магазинах

Sabrise

Освіжувач повітря Sabrise Букет півоній 300 мл

від 69 ₴

229,67 ₴ / л

Засіб для миття скла і поверхонь Mr. Muscle Після дощу 500 мл (4823002001013) у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла і поверхонь Mr. Muscle Після дощу 500 мл (4823002001013)

від 134 ₴

268,00 ₴ / л

Засіб для миття вікон і скла Clin Блакитний пістолет 500 мл (9000100865760) у 3 магазинах

Засіб для миття вікон і скла Clin Блакитний пістолет 500 мл (9000100865760)

від 75 ₴

149,00 ₴ / л

Засіб для миття вікон та скла Clin Цитрус пістолет 500 мл (9000100867078) у 3 магазинах

Засіб для миття вікон та скла Clin Цитрус пістолет 500 мл (9000100867078)

від 75 ₴

149,00 ₴ / л

Очисний спрей для вікон L'Arbre Vert 740 мл (3450601013652) у 3 магазинах

L'Arbre Vert

Очисний спрей для вікон L'Arbre Vert 740 мл (3450601013652)

від 125 ₴

168,92 ₴ / л

Засіб для миття вікон і скла Clin Цитрус запаска 500 мл (9000100867160) у 3 магазинах

Clin

Засіб для миття вікон і скла Clin Цитрус запаска 500 мл (9000100867160)

від 65 ₴

129,00 ₴ / л

Пральний порошок Gala Французький аромат 22 цикли прання 3 кг (8006530178259) у 3 магазинах

Gala

Пральний порошок Gala Французький аромат 22 цикли прання 3 кг (8006530178259)

від 319 ₴

Пральний порошок Tide Аква-Пудра Альпійська Свіжість Для ручного прання 300г (8006540535394) у 3 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Аква-Пудра Альпійська Свіжість Для ручного прання 300г (8006540535394)

від 52 ₴

173,33 ₴ / кг

Серветки Ludwik для захисту кольору 20 шт (5900498021790) у 3 магазинах

Ludwik

Серветки Ludwik для захисту кольору 20 шт (5900498021790)

від 121 ₴

Таблетки для посудомийних машин L'Arbre Vert All in 1 32 шт (3450601046810) у 3 магазинах

L'Arbre Vert

Таблетки для посудомийних машин L'Arbre Vert All in 1 32 шт (3450601046810)

від 454 ₴

14,19 ₴ / шт

Туалетні блоки для унітазу Bref Сила актив Лимон 6 шт х 50 г (9000101591965) у 3 магазинах

Bref

Туалетні блоки для унітазу Bref Сила актив Лимон 6 шт х 50 г (9000101591965)

від 299 ₴

Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk Rust 1 л (7290000293943) у 3 магазинах

Sano

Засіб для видалення вапняного нальоту Sano Anti Kalk Rust 1 л (7290000293943)

від 179 ₴

179,00 ₴ / л