Побутова хімія
555 товарів
у 3 магазинах
Morning Fresh
Засіб для миття посуду Morning Fresh Lemon 400 мл
від 94 ₴
235,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Maxi Power
Засіб для миття посуду Maxi Power Бабл Гам 1 л (4823098408505)
від 172 ₴
172,00 ₴ / л
у 3 магазинах
DOA
Засіб для миття посуду DOA Яблуко 750 мл (305630)
від 69 ₴
92,00 ₴ / л
dr. Prakti
Рідина для посудомийних машин Dr.Prakti для додання блиску посуду 1 л (5900308777183)
від 101 ₴
Finish
Таблетки для посудомийних машин Finish All in 1 20 шт. (5900627090215)
від 237 ₴
11,85 ₴ / шт
у 3 магазинах
Galax
Засіб для миття посуду Galax Лимон 480 г (4262396142986)
від 59 ₴
Balance
Засіб для ручного миття посуду Balance 450 мл (4770495351647)
від 84 ₴
186,44 ₴ / л
у 3 магазинах
PRO WASH
Засіб для ручного миття посуду Pro Wash Ефект соди дой-пак 460 г (4260637724090)
від 45 ₴
у 3 магазинах
iGel
Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Ocean 650 мл.
від 125 ₴
192,31 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Універсальний засіб для чищення IGEL Lavender з ароматом лаванди 650 мл
від 125 ₴
192,31 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Універсальний очищувач Frosch Малина, 750 мл. 4001499947537
від 115 ₴
у 3 магазинах
Frosch
Універсальний очищувач Сода Frosch , 500 мл. 4001499152061
від 118 ₴
236,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Актив Лимон 250 мл (8717163044735)
від 41 ₴
163,60 ₴ / л
у 3 магазинах
iGel
Універсальний засіб для чищення iGEL Universal Cleaner Marsiglia 650 мл.
від 125 ₴
192,31 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Chanteclair Sgrassatore універсальний спрей з бікарбонатом, 600 мл
від 113 ₴
188,33 ₴ / л
у 3 магазинах
nO%Green Home
Гігієнічний очисний засіб nO% Green Home Еко 500 мл (4823080004456)
від 52 ₴
104,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Сан Клин
Кристал д/ч-ки склокерамічних поверхонь з розпилювачем 500г (4820003542040)
від 64 ₴
127,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Mr. Proper
Спрей з відбілювачем Mr. Proper Гігієна Евкаліпт 800 мл (8700216517973)
від 99 ₴
123,75 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Універсальний очищувач 750 мл Апельсин Frosch 4001499140648
від 139 ₴
Gallus
Засіб для чищення духовки та гриля Gallus Backofen Grill-Reiniger від жиру, нагару та пригорілих залишків, спрей, 750 мл
від 42 ₴
55,87 ₴ / л
у 3 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693)
від 147 ₴
163,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Frosch
Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667
від 101 ₴
202,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Domestos
Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 3 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck Супер сила Відомий ефект, 500 мл
від 89 ₴
177,80 ₴ / л