Побутова хімія
1 185 товарів
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Плямовивідник Dr. BECKMANN іржа і дезодорант 50 мл (4008455004099)
від 119 ₴
2 380,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл (4008455589916)
від 125 ₴
2 500,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник Dr.Beckmann Експерт: кров і білкові плями 50 мл (4008455589213)
від 99 ₴
1 980,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Спеціальний плямовивідник від плям клею і жувальної гумки Dr.Beckmann Експерт офіс хобі 50 мл (4008455589411)
від 124 ₴
2 480,00 ₴ / л
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 1 л (3450601047015)
від 164 ₴
164,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Засіб для ручного миття посуду Frosch Сода 1 л (4009175956729)
від 237 ₴
237,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Maxi Power
Засіб для миття посуду Maxi Power Манго 1 л (4820204702076)
від 176 ₴
176,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Засіб для миття посуду Frosch Зелений лимон, 500 мл. 4009175176172
від 99 ₴
198,00 ₴ / л
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Рідина для миття посуду L'Arbre Vert Мигдаль запасний блок 1 л (3450601047053)
від 163 ₴
163,00 ₴ / л
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Засіб для миття посуду L'Arbre Vert Грейпфрут з бікарбонатом 750 мл (3450601047275)
від 128 ₴
170,67 ₴ / л
у 2 магазинах
Domestos
Засіб універсальний Domestos Максимальний Захист Свіжість атлантики 24 години 750 мл (8720181679032)
від 120 ₴
160,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Ruta
Рушник паперовий Ruta Jumbo XL білий двошаровий 550 відривів 1 шт (4820202898214)
від 219 ₴
219,00 ₴ / шт
у 2 магазинах
Ruta
Рушники паперові Ruta Giga Rolls білий 2 шари 1000 коротких відривів 2 шт (4820202895848)
від 249 ₴
124,50 ₴ / шт
у 2 магазинах
Papela
Рушник паперовий Papela Premium двошаровий на 200 відривів 30 метрів (4820270940105)
від 48 ₴
Balance
Рідкий засіб для прання Balance універсальний 1.5 л (4770495345820)
від 220 ₴
146,60 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Універсальний очищувач знежирювач ChanteClair Лаванда 600 мл (8015194522940)
від 150 ₴
250,00 ₴ / л
ChanteClair
Універсальний очищувач і знежирювач Chante Clair Sgrassatore Universale Марсельське мило 600 мл Запаска
від 130 ₴
216,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Рожева Свіжість 500 мл (8712561454131)
від 106 ₴
212,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Капсули для прання Lavandera Jardin універсальні 1 шт (8435495846345)
від 16 ₴
Friends
Господарське мило Friends для прання проти плям, 125 г
від 24 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Гель для прання Chante Clair Глибоке чищення 1260 мл (28 прань )
від 218 ₴
у 2 магазинах
Sano
Багатофункціональні меламінові губки Sano 6 шт (7290013269638)
від 199 ₴
33,17 ₴ / шт
у 2 магазинах
Vileda
Губки кухонні антибактеріальні Vileda Ultra Fresh (3шт)
від 187 ₴
62,33 ₴ / шт
у 2 магазинах
Фрекен Бок
Серветка для збирання целюлоза Фрекен БОК Акорд 4+1шт
від 133 ₴
133,00 ₴ / шт