Побутова хімія
1 185 товарів
у 2 магазинах
DeepFresh
Серветки для миття підлоги Deep Fresh, великі, 50 шт — вологі, без слідів, сумісні зі шваброю
від 243 ₴
4,86 ₴ / шт
у 2 магазинах
Добра господарочка
Упаковка рукавичок латексних Добра господарочка Міцні L 2 пари (4820086523752)
від 70 ₴
у 2 магазинах
Papilion
Засіб для чищення підлоги PAPILION RoboClean для роботів пилососів Miracle 1 л (307660)
від 109 ₴
109,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон для автоматичного освіжувача повітря Air Wick Freshmatic Манго та персик 250 мл (4820232970942)
від 180 ₴
720,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Півонія і соковиті ягоди 269 м (6223001346951)
від 209 ₴
776,95 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Універсальний змінний балон до автоматичного освіжувача повітря Glade Свіжість білизни 269 мл (8690784816885)
від 209 ₴
776,95 ₴ / л
у 2 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон Air Wick Freshmatic до автоматичного освіжувача повітря Зігріваючий цитрусовий Шпріц 250 мл (5908252016099)
від 190 ₴
760,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Domo
Ароматизатор повітря Domo Лимонадний фреш Для автоматичних диспенсерів 250 мл (XD 10217_1)
від 150 ₴
600,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Glade
Змінний балон до автоматичного освіжувача Glade Океанський оазис 269 мл (8690784316880)
від 209 ₴
776,95 ₴ / л
у 2 магазинах
Tide
Пральний порошок Tide Автомат Color 300 г (8006540535332)
від 61 ₴
202,33 ₴ / кг
Alles GUT!
Гель для прання кольорової білизни Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467181)
від 170 ₴
169,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Wash & Free
Гель для прання Wash&Free універсальний Магія орхідей 2 л. (4823128005865)
від 138 ₴
69,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Spuma di Sciampagna
Гель для прання Spuma Di Sciampagna Puro Lana (Чиста вовна) для кашеміру та вовни 1350 мл (30 прань) (8007750020281)
від 229 ₴
169,63 ₴ / л
у 2 магазинах
EFF
Рідкий універсальний засіб «ЭФФ BIO» для машинного та ручного прання 1500г.
від 85 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Гель для прання Chante Clair Bicarbonato з содою 1260 мл (28 прань )
від 218 ₴
173,02 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічне мило для видалення плям в холодній воді Sodasan Spot Remover 100 г (4019886000741)
від 131 ₴
у 2 магазинах
Gama
Капсули для прання Gama 4 в1 Universal 18 шт 8435495836667
від 248 ₴
13,78 ₴ / шт
у 2 магазинах
Friends
Господарське мило для прання дитячої білизни Friends, 135 г
від 24 ₴
у 2 магазинах
Der Waschkonig C.G.
Гель для прання Der Waschkonig Color 3300 мл (4260418930429)
від 259 ₴
Der Waschkonig C.G.
Гелеві капсули для прання Waschkonig Universal П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936520)
від 140 ₴
у 2 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання дитячих речей Alles GUT! 900 мл. ECO (4820189880417)
від 249 ₴
276,67 ₴ / л
у 2 магазинах
EFF
Рідкий універсальний засіб «ЕФФ» BIO для машинного та ручного прання 4л (4820017663298)
від 244 ₴
у 2 магазинах
Teo Bebe
Дитячий пральний порошок Teo Bebe Gentle & Clean Aloe, 300 г (2 прання)
від 40 ₴
Galvea
Парфумований гель для прання Galvea Universal Quick Wash для всіх типів тканин, 38 прань, 1.52 л
від 160 ₴
105,20 ₴ / л