/

Побутова хімія

1 767 товарів

Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327) у 2 магазинах

Papela

Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327)

від 142 ₴

Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824) у 2 магазинах

Фрекен Бок

Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824)

від 37 ₴

ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт у 2 магазинах

Фрекен Бок

ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт

від 57 ₴

57,00 ₴ / шт

Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786) у 2 магазинах

Мілам

Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786)

від 129 ₴

Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5 у 2 магазинах

ChanteClair

Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5

від 204 ₴

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046414) у 2 магазинах

L'Arbre Vert

Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Чутлива шкіра Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046414)

від 389 ₴

Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520) у 2 магазинах

Solar

Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520)

від 249 ₴

49,80 ₴ / л

Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683) у 2 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683)

від 237 ₴

Пральний порошок-концентрат Frosch Цитрус 1450 г (4001499969522) у 2 магазинах

Frosch

Пральний порошок-концентрат Frosch Цитрус 1450 г (4001499969522)

від 429 ₴

295,86 ₴ / кг

Рідкий засіб для прання дитячий CHICCO det.lav. 27 прань 1.5 л. у 2 магазинах

Chicco

Рідкий засіб для прання дитячий CHICCO det.lav. 27 прань 1.5 л.

від 420 ₴

280,00 ₴ / л

Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230) у 2 магазинах

Wash & Free

Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230)

від 290 ₴

58,00 ₴ / л

Засіб для прання Delamark Membrane 1 л (4820152331137) у 2 магазинах

DeLaMark

Засіб для прання Delamark Membrane 1 л (4820152331137)

від 339 ₴

Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань)

від 209 ₴

165,87 ₴ / л

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Touch of Lenor Дотик свіжого повітря Lenor 19 шт (8700216765954) у 2 магазинах

Ariel

Капсули для прання Ariel Pods+ All-in-1 Touch of Lenor Дотик свіжого повітря Lenor 19 шт (8700216765954)

від 369 ₴

Пральний порошок Losk Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійської квітки Автомат 300 г(9000101805727) у 2 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійської квітки Автомат 300 г(9000101805727)

від 62 ₴

206,67 ₴ / кг

Пральний порошок для машинного та ручного прання Білі вітрила Color, 400 г у 2 магазинах

Білі вітрила

Пральний порошок для машинного та ручного прання Білі вітрила Color, 400 г

від 40 ₴

100,00 ₴ / кг

Капсули для прання Sila 35 шт (4823107604270) у 2 магазинах

Sila

Капсули для прання Sila 35 шт (4823107604270)

від 410 ₴

Гель для прання білих та кольорових тканин Бянко пуро Spuma Di Sciampagna Bianco Puro (Чисто-білий) 1710 мл (38 циклів прання) Рідкий пральний засіб (8007750016574) у 2 магазинах

Spuma di Sciampagna

Гель для прання білих та кольорових тканин Бянко пуро Spuma Di Sciampagna Bianco Puro (Чисто-білий) 1710 мл (38 циклів прання) Рідкий пральний засіб (8007750016574)

від 324 ₴

189,47 ₴ / л

Капсули для прання мембранних тканин Solar Active life 10 шт (4820269930643) у 2 магазинах

Solar

Капсули для прання мембранних тканин Solar Active life 10 шт (4820269930643)

від 138 ₴

13,80 ₴ / шт

Капсули для прання Solar White для білих речей, 10 шт у 2 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar White для білих речей, 10 шт

від 150 ₴

14,99 ₴ / шт

Гель для прання кольорових тканин UIU 2 л (4820152332967) у 2 магазинах

UIU

Гель для прання кольорових тканин UIU 2 л (4820152332967)

від 353 ₴

176,50 ₴ / л

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл

від 129 ₴

Гель для прання iGel for Baby з ароматом свіжості 2 л (5999577880090) у 2 магазинах

iGel

Гель для прання iGel for Baby з ароматом свіжості 2 л (5999577880090)

від 281 ₴

140,50 ₴ / л

Диски для прання Persil Color 4in1 Discs Deep Clean 70 циклів прання (9000101846300) у 2 магазинах

Persil

Диски для прання Persil Color 4in1 Discs Deep Clean 70 циклів прання (9000101846300)

від 759 ₴