Побутова хімія
1 597 товарів
Silan
Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Sensitivr & Baby 2.860 л (9000101590128)
від 223 ₴
77,80 ₴ / л
Tesori d'Oriente
Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Білий мускус парфумований 760 мл (8008970055206)
від 149 ₴
195,92 ₴ / л
Frosch
Кондиціонер (помякшувач) тканин Frosch Бебі концентрований ополіскувач для білизни, 750 мл. 4009175924094
від 91 ₴
120,67 ₴ / л
у 4 магазинах
Silan
Кондиціонер для білизни Silan Небесна свіжість 1408 мл (9000101801125)
від 174 ₴
у 4 магазинах
Lenor
Кондиціонер для білизни Lenor Пробудження весни 71 цикл прання 1.491 л (8700216724074)
від 199 ₴
133,47 ₴ / л
Silan
Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Dreame Lotus 770 мл (9000101583144)
від 125 ₴
162,21 ₴ / л
Lenor
Кондиціонер для білизни Lenor Для чутливої шкіри 71 цикл прання 1.491 л
від 199 ₴
у 4 магазинах
Domestos
Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)
від 139 ₴
319,54 ₴ / л
у 4 магазинах
Bref
Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)
від 249 ₴
у 4 магазинах
Sano
Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів
від 159 ₴
212,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Cif
Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234)
від 70 ₴
139,00 ₴ / л
у 4 магазинах
The Pink Stuff
Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл
від 116 ₴
154,67 ₴ / л
у 4 магазинах
Perwoll
Гель Perwoll для прання делікатних тканин 2000 мл (9000101808506)
від 453 ₴
226,50 ₴ / л
Perwoll
Гель Perwoll для темних та чорних речей 3750 мл (9000101810295)
від 532 ₴
Coccolino
Гель для прання Coccolino Wonder Wash Ultra Care для коротких циклів прання 1.48 л (8720181676413)
від 400 ₴
270,20 ₴ / л
у 4 магазинах
Air Wick
Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997)
від 167 ₴
668,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Air Wick
Автоматичний освіжувач змінний балон Air Wick Ніжність шовку та лілії 250 мл (4820232970911)
від 167 ₴
668,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Losk
Пральний порошок Losk Color Автомат 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805529)
від 329 ₴
137,08 ₴ / кг
Ariel
Пральний порошок Ariel автомат Aqua Puder Гірське Джерело 2.1 кг
від 329 ₴
156,67 ₴ / кг
у 4 магазинах
Procter & Gamble
Пральний порошок для ручного прання Tide Аква-Пудра Альпійська Свіжість 3 цикли, 405 г
від 58 ₴
143,21 ₴ / кг
у 4 магазинах
Woolite
Засіб для прання рідкий Woolite для кольорових тканин з Кератином 1.8 л (5900627090444)
від 292 ₴
у 4 магазинах
Persil
Гель для прання Persil Color Gel Deep Clean 22 цикли прання 0.99 л (9000101599008)
від 349 ₴
352,53 ₴ / л
Procter & Gamble
Пральний порошок Ariel Аква-Пудра Color 6 циклів, 900 г
від 149 ₴
165,56 ₴ / кг
у 4 магазинах
Procter & Gamble
Капсули для прання Ariel Все-в-1 Для кольорового 12 шт
від 199 ₴