Побутова хімія
1 185 товарів
Felce Azzurra
Засіб для видалення жиру Felce Azzurra 750 мл (8001280001727)
від 57 ₴
75,87 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Засіб для ручного миття посуду Frosch Лимон 750 мл (4009175945808)
від 177 ₴
236,00 ₴ / л
у 2 магазинах
La Antigua Lavandera
Засіб для видалення жиру Lavandera Апельсин 750 мл 8437014202441
від 202 ₴
269,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний універсальний чистячий крем Sodasan для кухні 0.5 л (4019886000345)
від 282 ₴
564,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Рідкий лужний засіб Biossot NeoCleanPro для чищення плит, духовок, печей, гриля 550 г (4820255110387)
від 52 ₴
103,00 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Універсальний засіб для видалення жиру Chante Clair Limone з ароматом лимона 600 мл
від 150 ₴
у 2 магазинах
Мілам
Засіб для чищення Милам для видалення жиру і кіптяви 500 мл (4820077610065)
від 89 ₴
178,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб миючий San Clean для нержавіючої сталі 500 мл (4820003543115)
від 145 ₴
290,00 ₴ / л
у 2 магазинах
EFF
Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г
від 31 ₴
у 2 магазинах
Domus
Мийний Засіб Спрей Для вдання Жира Копоті Грязі для Кухні Domus Домус ЕЛЕНСІ 500 мл
від 48 ₴
96,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб для видалення жиру San Clean Майстер Клинер (запаска), 500 мл
від 85 ₴
170,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Універсальний засіб Сан Клін для генерального прибирання з розпилювачем Лимон 500 мл (4820003543009)
від 55 ₴
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб San Clean Prof Line для видалення жиру 750 мл (4820003544600)
від 198 ₴
264,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Solar
Спрей Solar для чищення жиру та нагару Грейпфрут 500мл (4820269930131)
від 79 ₴
158,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Cif
Крем для чищення Cif Актив Фреш 500 мл (8717163044711)
від 60 ₴
119,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Сан Клин
Засіб для чищення Сан Клін Універсал-2000 для мікрохвильових печей з розпилювачем 500 мл (4820003543016)
від 49 ₴
у 2 магазинах
Solar
Засіб для чищення сантехніки Solar Лимон 500 г (4820269930216)
від 49 ₴
Ludwik
Засіб для чищення скла духовок і камінів Ludwik 500 мл
від 118 ₴
у 2 магазинах
Purenn
Натуральний універсальний очищувач Purenn Organic family Best chef для кухні з Горобиною 500 мл (4751024880067)
від 278 ₴
556,00 ₴ / л
Porcoz
Універсальний спрей для чищення Porcoz 750 мл (137597)
від 169 ₴
225,33 ₴ / л
у 2 магазинах
ChanteClair
Універсальний знежирювач Chanteclair Sgrassatore Universale Muschio Bianco 600 мл (8015194536701)
від 174 ₴
у 2 магазинах
Actiff
Універсальний cпрей-мус ACTIFF Mousse With Bleach відбілюючий і знежирювальний, 750 мл
від 143 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Chanteclair Sgrassatore спрей-знежирювач Candeggina відбілюючий з хлором, 625 мл
від 162 ₴
259,20 ₴ / л
у 2 магазинах
2020 Polychrom
Засіб для видалення жиру POLYCLEAN 2020 “ANTIGREASE”, 0.5 л
від 104 ₴
208,00 ₴ / л