/

Побутова хімія

1 185 товарів

Засіб для видалення жиру Porcoz 1 л (137590) у 2 магазинах

Porcoz

Засіб для видалення жиру Porcoz 1 л (137590)

від 110 ₴

110,00 ₴ / л

Крем для чищення Cif Актив Фреш 250 мл (8717163044797) у 2 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Актив Фреш 250 мл (8717163044797)

від 33 ₴

131,60 ₴ / л

Засіб для чищення Мілам Сhemical Універсальний з розпилювачем 750 мл (4820152290724) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Мілам Сhemical Універсальний з розпилювачем 750 мл (4820152290724)

від 106 ₴

140,67 ₴ / л

Засіб для розчинення жирів "Майстер Клінер", PROFESSIONAL (4820003543856) у 2 магазинах

Сан Клин

Засіб для розчинення жирів "Майстер Клінер", PROFESSIONAL (4820003543856)

від 212 ₴

Засіб для усунення засмічень у каналізаційних трубах Tiret Professional 500 мл (5900627043723) у 2 магазинах

Tiret

Засіб для усунення засмічень у каналізаційних трубах Tiret Professional 500 мл (5900627043723)

від 128 ₴

256,00 ₴ / л

Спрей-молочко Ludwik для чищення кухні 750 мл у 2 магазинах

Ludwik

Спрей-молочко Ludwik для чищення кухні 750 мл

від 87 ₴

116,00 ₴ / л

Рідкий засіб Biossot NeoCleanPro Інтенсивна формула для видалення жиру, пригару, кіптяви 500 мл (4820255110851) у 2 магазинах

Рідкий засіб Biossot NeoCleanPro Інтенсивна формула для видалення жиру, пригару, кіптяви 500 мл (4820255110851)

від 57 ₴

113,00 ₴ / л

Засіб для миття холодильників Ludwik спрей 250 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для миття холодильників Ludwik спрей 250 мл

від 58 ₴

230,00 ₴ / л

Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г у 2 магазинах

EFF

Порошок для чищення ЕФФ універсальний, 500 г

від 42 ₴

Антижир спрей «Парус» миючий засіб для догляду за грилями та кухонними плитами 500мл (4820017663410) у 2 магазинах

Parus

Антижир спрей «Парус» миючий засіб для догляду за грилями та кухонними плитами 500мл (4820017663410)

від 83 ₴

166,00 ₴ / л

Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Стікер чистоти для унітазу Duck Морський, 6 шт

від 120 ₴

Засіб для унітазу Sano Green 150 г у 2 магазинах

Sano

Засіб для унітазу Sano Green 150 г

від 235 ₴

Крем для чищення DOA Ammonia 750 мл (305623) у 2 магазинах

DOA

Крем для чищення DOA Ammonia 750 мл (305623)

від 119 ₴

158,67 ₴ / л

Спрей знежирюючий DOA 750 мл (305620) у 2 магазинах

DOA

Спрей знежирюючий DOA 750 мл (305620)

від 147 ₴

196,00 ₴ / л

Крем для чищення DOA Лимон 750 мл (305624) у 2 магазинах

DOA

Крем для чищення DOA Лимон 750 мл (305624)

від 119 ₴

158,67 ₴ / л

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат море, 1.5 л у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Універсальний очищувач Lavandera 2в1 із хлором, аромат море, 1.5 л

від 109 ₴

72,67 ₴ / л

Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424) у 2 магазинах

ChanteClair

Спрей для прибирання ванної кімнати Chante Clair 625 мл (8015194518424)

від 170 ₴

272,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441) у 2 магазинах

Galax

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean Свіжість Атлантики 750 мл (4260637724441)

від 83 ₴

110,67 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл у 2 магазинах

Засіб для унітазу Duck Туалетне Каченя 5в1 Цитрусовий, 500 мл

від 60 ₴

120,00 ₴ / л

Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582) у 2 магазинах

Мілам

Спрей Мілам Chemical для хромованих та акрилових поверхонь 520 мл (4820152292582)

від 128 ₴

246,15 ₴ / л

Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл у 2 магазинах

Ludwik

Засіб для чищення Ludwik спрей-молочко для ванної кімнати 750 мл

від 83 ₴

110,00 ₴ / л

Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1) у 2 магазинах

Domo

Антигрибок Domo засіб від грибка і цвілі на стінах 250 мл (XD 10127_1)

від 107 ₴

428,00 ₴ / л

Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215) у 2 магазинах

Сан Клин

Спрей для видалення вапна та іржі СанКлін Антикальк 750 г (4820003546215)

від 166 ₴

220,67 ₴ / л

Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281) у 2 магазинах

Мілам

Засіб для чищення Милам Я Економка Сантрі 1 л (4820152290281)

від 115 ₴

115,00 ₴ / л