/

Побутова хімія

1 185 товарів

Диски чистоти для унітазу Duck Морська свіжість, 6 шт у 2 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Диски чистоти для унітазу Duck Морська свіжість, 6 шт

від 139 ₴

Туалетний блок Bref Flower, 3х50 г у 2 магазинах

Bref

Туалетний блок Bref Flower, 3х50 г

від 215 ₴

Відбілювач PORCOZ 750 мл (303902) у 2 магазинах

Porcoz

Відбілювач PORCOZ 750 мл (303902)

від 112 ₴

149,33 ₴ / л

Гель для прання Chante Clair Дезинфікуючий 28 прань 1260 мл (8015194530778)

ChanteClair

Гель для прання Chante Clair Дезинфікуючий 28 прань 1260 мл (8015194530778)

218 ₴

173,02 ₴ / л

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Baby 500 г (4820152330031)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Baby 500 г (4820152330031)

176 ₴

Пральний порошок WASH & FREE універсальний Жасмин та лаванда з марсельським милом 400 г (4262396140876)

Wash & Free

Пральний порошок WASH & FREE універсальний Жасмин та лаванда з марсельським милом 400 г (4262396140876)

55 ₴

137,50 ₴ / кг

Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для видалення плям 440 г (8690506485603)

Duru

Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для видалення плям 440 г (8690506485603)

125 ₴

Пральний порошок Tortilla Універсальний, 400 г (4820178060325)

Tortilla

Пральний порошок Tortilla Універсальний, 400 г (4820178060325)

70 ₴

175,00 ₴ / кг

Туалетний папір Papela Comfort Super Pack 3-шаровий целюлозний 8 рулонів по 13,2 м (4820270940280)

Papela

Туалетний папір Papela Comfort Super Pack 3-шаровий целюлозний 8 рулонів по 13,2 м (4820270940280)

92 ₴

Туалетний папір двошаровий Grite Standart Professional 12 рулонів, 180 м, 571 відрив

Grite

Туалетний папір двошаровий Grite Standart Professional 12 рулонів, 180 м, 571 відрив

180 ₴

Пакети для сміття PRO SERVICE LD 120 л 20 шт чорні (16201630)

PRO service

Пакети для сміття PRO SERVICE LD 120 л 20 шт чорні (16201630)

105 ₴

5,25 ₴ / шт

Упаковка біорозкладних губок Фрекен Бок целюлозних Go Green 3 шт. (4823071642384)

Фрекен Бок

Упаковка біорозкладних губок Фрекен Бок целюлозних Go Green 3 шт. (4823071642384)

186 ₴

62,00 ₴ / шт

Губка кухонна Фрекен БОК MAX подвійний-ефект, 5 шт

Фрекен Бок

Губка кухонна Фрекен БОК MAX подвійний-ефект, 5 шт

65 ₴

13,00 ₴ / шт

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Pet Fresh Ранкова свіжість 550 мл (5060060212565)

Astonish

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Pet Fresh Ранкова свіжість 550 мл (5060060212565)

153 ₴

278,18 ₴ / л

Миючий засіб Astonish Aromatic Гранат і малина Антибактеріальний 750 мл (5060060212510)

Astonish

Миючий засіб Astonish Aromatic Гранат і малина Антибактеріальний 750 мл (5060060212510)

124 ₴

165,33 ₴ / л

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Аромат свіжості 550 мл (5060060212527)

Astonish

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Аромат свіжості 550 мл (5060060212527)

153 ₴

278,18 ₴ / л

Засіб для прання Denkmit для чорних речей Black Sensation 1 л (40 прань)

Denkmit

Засіб для прання Denkmit для чорних речей Black Sensation 1 л (40 прань)

279 ₴

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Universal 1 кг (4820152330048)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Universal 1 кг (4820152330048)

285 ₴

285,00 ₴ / кг

Засіб для прання Sila Color 4 л (4820023369870)

Sila

Засіб для прання Sila Color 4 л (4820023369870)

270 ₴

Універсальний пральний порошок Alles GUT! 450 г. ECO (4820189880141)

Alles GUT!

Універсальний пральний порошок Alles GUT! 450 г. ECO (4820189880141)

89 ₴

197,78 ₴ / кг

Засіб для прання Denkmit для білих речей White Sensation 1 л (40 прань)

Denkmit

Засіб для прання Denkmit для білих речей White Sensation 1 л (40 прань)

245 ₴

Гель для прання Gallus 1,98 л універсальний 55 прань

Gallus

Гель для прання Gallus 1,98 л універсальний 55 прань

198 ₴

100,00 ₴ / л

Пральний порошок Savex Colors & Care 1,2 кг

Savex

Пральний порошок Savex Colors & Care 1,2 кг

182 ₴

151,67 ₴ / кг

Капсули для прання Solar Universal 20 шт (4820269930230)

Solar

Капсули для прання Solar Universal 20 шт (4820269930230)

258 ₴

12,90 ₴ / шт