/

Побутова хімія

1 185 товарів

Екологічний гіпоалергенний концентрований засіб для миття посуду Winni's Piatti Lime e Fiori di Mela з ароматом лайма та яблуневого цвіту, 480 мл (8003650027139)

Winni's

Екологічний гіпоалергенний концентрований засіб для миття посуду Winni's Piatti Lime e Fiori di Mela з ароматом лайма та яблуневого цвіту, 480 мл (8003650027139)

122 ₴

Засіб для миття ванної кімнати Delamark з квітковим ароматом 500 мл (4820152331847)

DeLaMark

Засіб для миття ванної кімнати Delamark з квітковим ароматом 500 мл (4820152331847)

155 ₴

310,00 ₴ / л

Диски чистоти Duck Цитрусовий бриз змінний блок 2 шт (5000204339703)

Duck (Туалетне Каченя)

Диски чистоти Duck Цитрусовий бриз змінний блок 2 шт (5000204339703)

208 ₴

Рушник паперовий Papela LUX двошаровий на 500+50 відривів, 110 метрів 4820270940303

Papela

Рушник паперовий Papela LUX двошаровий на 500+50 відривів, 110 метрів 4820270940303

178 ₴

Рушник паперовий Papela MaxiTowel двошаровий на 1000 відривів 110 метрів (4820270940129)

Papela

Рушник паперовий Papela MaxiTowel двошаровий на 1000 відривів 110 метрів (4820270940129)

174 ₴

Рушники паперові двошарові Grite Super Compact 225х220 мм Упаковка 20 шт х 150 аркушів V-складання

Grite

Рушники паперові двошарові Grite Super Compact 225х220 мм Упаковка 20 шт х 150 аркушів V-складання

147 ₴

Рушник паперовий Papela DeLuxe двошаровий на 480 відривів 58 метрів (4820270940112)

Papela

Рушник паперовий Papela DeLuxe двошаровий на 480 відривів 58 метрів (4820270940112)

110 ₴

Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330673)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом лимона 500 мл (4820152330673)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру та сажі Sano Forte Plus Lemon 750 мл (7290102992249)

Sano

Засіб для видалення жиру та сажі Sano Forte Plus Lemon 750 мл (7290102992249)

239 ₴

318,67 ₴ / л

Очисник для склокераміки Frosch Лимон 300 мл (9001531924996)

Frosch

Очисник для склокераміки Frosch Лимон 300 мл (9001531924996)

229 ₴

763,33 ₴ / л

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333773)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття кухні DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333773)

182 ₴

364,00 ₴ / л

Крем для чищення Cif Актив Фреш 750 мл (8717163522134)

Cif

Крем для чищення Cif Актив Фреш 750 мл (8717163522134)

157 ₴

209,33 ₴ / л

Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 660 г (12 прань)

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 660 г (12 прань)

105 ₴

159,09 ₴ / кг

Гель для прання універсальний Active Universal 3 л

Active

Гель для прання універсальний Active Universal 3 л

204 ₴

68,00 ₴ / л

Пральний порошок Doctor Wash Baby з нейтральним ароматом 400 г (4262396141293)

Doctor Wash

Пральний порошок Doctor Wash Baby з нейтральним ароматом 400 г (4262396141293)

44 ₴

Рідкий засіб для прання For my Family Гель для кольорових речей 4 кг

For my Family

Рідкий засіб для прання For my Family Гель для кольорових речей 4 кг

283 ₴

Пральний порошок Der Waschkonig для штор, гардин і тюлі, 600 г (10 прань)

Der Waschkonig C.G.

Пральний порошок Der Waschkonig для штор, гардин і тюлі, 600 г (10 прань)

132 ₴

220,00 ₴ / кг

Гель для прання білих тканин Active White 3 л

Active

Гель для прання білих тканин Active White 3 л

204 ₴

68,00 ₴ / л

Гель для прання Free Extra Universal з ароматом свіжості 5 л (4820196011453)

Free

Гель для прання Free Extra Universal з ароматом свіжості 5 л (4820196011453)

269 ₴

53,80 ₴ / л

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 6 циклів, 900 г

Procter & Gamble

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 6 циклів, 900 г

170 ₴

188,89 ₴ / кг

Екo крем для чищення універсальний з мікрогранулами Tortilla 500 мл (4820178060141)

Tortilla

Екo крем для чищення універсальний з мікрогранулами Tortilla 500 мл (4820178060141)

109 ₴

Засіб для миття підлоги DeLaMark Жасмин-Апельсинова квітка 1 л (4820152333797)

DeLaMark

Засіб для миття підлоги DeLaMark Жасмин-Апельсинова квітка 1 л (4820152333797)

179 ₴

179,00 ₴ / л

Засіб для миття підлоги DeLaMark з ароматом м'яти 1 л (4820152330727)

DeLaMark

Засіб для миття підлоги DeLaMark з ароматом м'яти 1 л (4820152330727)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для миття підлоги UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.75 л (4820152333407)

UIU

Засіб для миття підлоги UIU Мандарин & Лаванда & Ваніль 0.75 л (4820152333407)

147 ₴

196,00 ₴ / л