/

Побутова хімія

1 185 товарів

Гель для прання Active PR Color з ароматом свіжості 1.5 л (4820196010326)

Active

Гель для прання Active PR Color з ароматом свіжості 1.5 л (4820196010326)

114 ₴

76,00 ₴ / л

Рідкий засіб для делікатного прання шерсті GENERAL lav.lana&delicati lv28

General

Рідкий засіб для делікатного прання шерсті GENERAL lav.lana&delicati lv28

222 ₴

Гель для прання klee universal (4.305 л) (4260418930238)

Herr Klee

Гель для прання klee universal (4.305 л) (4260418930238)

286 ₴

66,43 ₴ / л

Кисневмісний Еко засіб комплексної дії (Білизна без хлору) Tortilla 850 мл (4823015909030)

Tortilla

Кисневмісний Еко засіб комплексної дії (Білизна без хлору) Tortilla 850 мл (4823015909030)

76 ₴

Порошок для прання Active Color 2.7 кг. (4820196010746)

Active

Порошок для прання Active Color 2.7 кг. (4820196010746)

264 ₴

97,78 ₴ / кг

Пральний порошок Savex парфумований 2в1 Fresh 1200 г (3800024018299)

Savex

Пральний порошок Savex парфумований 2в1 Fresh 1200 г (3800024018299)

189 ₴

157,50 ₴ / кг

Порошок для прання Signum Universal 4.5 кг (5900308778418)

Signum

Порошок для прання Signum Universal 4.5 кг (5900308778418)

288 ₴

64,00 ₴ / кг

Капсули для прання Solar Black, 10 шт

Solar

Капсули для прання Solar Black, 10 шт

206 ₴

20,60 ₴ / шт

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Неропуро Чорний Арган (Nero Puro Black Argan) для темних речей 800 мл (8007750089509)

Spuma di Sciampagna

Гель для прання Spuma Di Sciampagna Неропуро Чорний Арган (Nero Puro Black Argan) для темних речей 800 мл (8007750089509)

179 ₴

223,75 ₴ / л

Гель для прання UIU для дитячих речей без аромату 1 л (4820152332974)

UIU

Гель для прання UIU для дитячих речей без аромату 1 л (4820152332974)

282 ₴

282,00 ₴ / л

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Лимоний вибух 550 мл (5060060212558)

Astonish

Багатофункціональний миючий та дезінфікуючий засіб Astonish Лимоний вибух 550 мл (5060060212558)

153 ₴

278,18 ₴ / л

Антибактеріальний миючий засіб Astonish Extra Strength 750мл

Astonish

Антибактеріальний миючий засіб Astonish Extra Strength 750мл

225 ₴

300,00 ₴ / л

Пральний порошок SOLAR Universal Vanilla Orchid для ручного та автоматичного прання 2,4 кг (4820269930315)

Solar

Пральний порошок SOLAR Universal Vanilla Orchid для ручного та автоматичного прання 2,4 кг (4820269930315)

233 ₴

97,08 ₴ / кг

Пральний порошок Active White для білих речей, 2,7 кг (36 циклів)

Active

Пральний порошок Active White для білих речей, 2,7 кг (36 циклів)

259 ₴

95,93 ₴ / кг

Порошок DeLaMark для прання багаторазових підгузків та засобів особистої гігієни 1 кг (4820152333889)

DeLaMark

Порошок DeLaMark для прання багаторазових підгузків та засобів особистої гігієни 1 кг (4820152333889)

300 ₴

300,00 ₴ / кг

Парфумований спрей-освіжувач (дезодорант) для одягу та тканин Scala Profumo per Tessuti Gocce di Magia нейтралізує неприємні запахи 500 мл (арт. 8006130504564)

Scala

Парфумований спрей-освіжувач (дезодорант) для одягу та тканин Scala Profumo per Tessuti Gocce di Magia нейтралізує неприємні запахи 500 мл (арт. 8006130504564)

198 ₴

Еко гель Tortilla для прання кольорових речей 1 л (4823015909054)

Tortilla

Еко гель Tortilla для прання кольорових речей 1 л (4823015909054)

185 ₴

185,00 ₴ / л

Гель для прання ChanteClair Marsiglia Марсельське мило 1260 мл (8015194530723)

ChanteClair

Гель для прання ChanteClair Marsiglia Марсельське мило 1260 мл (8015194530723)

252 ₴

200,00 ₴ / л

Гель для прання Free PRO Black з ароматом свіжості 2 л. (4820196011521)

Free

Гель для прання Free PRO Black з ароматом свіжості 2 л. (4820196011521)

155 ₴

77,50 ₴ / л

Кисневий порошок Active Oxygen Bleach 900 г. (4820196011040)

Active

Кисневий порошок Active Oxygen Bleach 900 г. (4820196011040)

181 ₴

Гель для прання JO Color для кольорових тканин (до 125 циклів), 5 л

JO

Гель для прання JO Color для кольорових тканин (до 125 циклів), 5 л

291 ₴

58,20 ₴ / л

Гель для прання Free Orchid Color для кольорових тканин (80 циклів), 4 л

Free

Гель для прання Free Orchid Color для кольорових тканин (80 циклів), 4 л

264 ₴

66,00 ₴ / л

Пральний порошок Gallus Універсальний 650 г 10 прань

Gallus

Пральний порошок Gallus Універсальний 650 г 10 прань

57 ₴

87,69 ₴ / кг

Гель для прання Free Orchid Color з ароматом свіжості 5 л (4820196011439)

Free

Гель для прання Free Orchid Color з ароматом свіжості 5 л (4820196011439)

269 ₴

53,80 ₴ / л