/

Побутова хімія

1 185 товарів

Гель для прання Extra MIX Black для чорних та темних тканин (125 циклів), 5 л

Extra Mix

Гель для прання Extra MIX Black для чорних та темних тканин (125 циклів), 5 л

265 ₴

53,00 ₴ / л

Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для дитячих речей 440 г (8690506476632)

Duru

Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для дитячих речей 440 г (8690506476632)

125 ₴

Пральний порошок Savex автомат White Colors 300 г (3800024049224)

Savex

Пральний порошок Savex автомат White Colors 300 г (3800024049224)

52 ₴

173,33 ₴ / кг

Пральний порошок Pro Wash універсальний 400 г (4262396140944)

PRO WASH

Пральний порошок Pro Wash універсальний 400 г (4262396140944)

37 ₴

92,50 ₴ / кг

Гель для прання ChanteClair з ароматом білого мускусу, 1 л (18 прань)

ChanteClair

Гель для прання ChanteClair з ароматом білого мускусу, 1 л (18 прань)

235 ₴

235,00 ₴ / л

Мило рідке Clean Sujee господарське 72% 270 мл 11813

Clean & Sujee

Мило рідке Clean Sujee господарське 72% 270 мл 11813

67 ₴

Гель для прання Extra MIX White для білих тканин (125 циклів), 5 л

Extra Mix

Гель для прання Extra MIX White для білих тканин (125 циклів), 5 л

265 ₴

53,00 ₴ / л

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорових речей 6 циклів, 900 г

Procter & Gamble

Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорових речей 6 циклів, 900 г

170 ₴

188,89 ₴ / кг

Пральний порошок PRO WASH Color 400 г (4262396143969)

PRO WASH

Пральний порошок PRO WASH Color 400 г (4262396143969)

44 ₴

110,00 ₴ / кг

Мило Друг господарське класичне універсальне 2в1 Friends, 230 г (2х115 г)

Friends

Мило Друг господарське класичне універсальне 2в1 Friends, 230 г (2х115 г)

58 ₴

Мило господарське Novax для видалення плям, 125 г

Novax

Мило господарське Novax для видалення плям, 125 г

42 ₴

Екологічне мило для прання Alga Sapone Ecologico, плямовивідник, 400 г (8024656279322)

Alga

Екологічне мило для прання Alga Sapone Ecologico, плямовивідник, 400 г (8024656279322)

98 ₴

Капсули для прання Maxi Power Flower Wind 11 шт (4823098414988)

Maxi Power

Капсули для прання Maxi Power Flower Wind 11 шт (4823098414988)

178 ₴

16,18 ₴ / шт

Тверде мило від плям Dr.Beckmann 4008455588919 100 г

Dr. Beckmann

Тверде мило від плям Dr.Beckmann 4008455588919 100 г

215 ₴

Пральний порошок Helmann автомат, для всіх типів прання, 800г

Helmann

Пральний порошок Helmann автомат, для всіх типів прання, 800г

76 ₴

95,00 ₴ / кг

Порошок для прання Active Universal універсальний 400 г (4820196010739)

Active

Порошок для прання Active Universal універсальний 400 г (4820196010739)

51 ₴

127,50 ₴ / кг

Гель для прання JO Wash Color з ароматом свіжості 4 л. (4820196012481)

JO

Гель для прання JO Wash Color з ароматом свіжості 4 л. (4820196012481)

267 ₴

66,75 ₴ / л

Гель для прання Active White білих тканин 4.5 л. (4820196010203)

Active

Гель для прання Active White білих тканин 4.5 л. (4820196010203)

286 ₴

63,56 ₴ / л

Пральний порошок-концентрат UIU Baby Безфосфатний 1.2 кг (4820152333216)

UIU

Пральний порошок-концентрат UIU Baby Безфосфатний 1.2 кг (4820152333216)

300 ₴

Гель для прання Waschkonig Black 3.305 л (4260418935721)

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Waschkonig Black 3.305 л (4260418935721)

249 ₴

75,34 ₴ / л

Гель для прання Free Alpine Freshness White з ароматом свіжості 2 л (4820196011507)

Free

Гель для прання Free Alpine Freshness White з ароматом свіжості 2 л (4820196011507)

155 ₴

77,50 ₴ / л

Пральний порошок Active Color універсальний 400 г (4820196010760)

Active

Пральний порошок Active Color універсальний 400 г (4820196010760)

51 ₴

127,50 ₴ / кг

Порошок для прання Wasch Pulver Universal 3.4 кг (4260418935462)

Wasch Pulver

Порошок для прання Wasch Pulver Universal 3.4 кг (4260418935462)

257 ₴

75,59 ₴ / кг

Пральний порошок Wasch Pulver Universal 3.4 кг (4260418932355)

Wasch Pulver

Пральний порошок Wasch Pulver Universal 3.4 кг (4260418932355)

249 ₴

73,24 ₴ / кг