Побутова хімія
1 185 товарів
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Оксамитова орхідея 300 мл (4820271000075)
62 ₴
206,67 ₴ / л
Lion
Засіб для миття посуду, овочів та фруктів Lion Гірські трави 300 мл (8806325618997)
79 ₴
263,33 ₴ / л
Scala
Засіб для миття посуду 1.25 л Scala Piatti Agrumi 8006130501914
170 ₴
136,00 ₴ / л
Denkmit
Крем для чищення Denkmit Lemon Fresh 750 мл. Оригінальна продукція.
100 ₴
133,33 ₴ / л
Porcoz
Спрей для видалення жиру Porcoz 750 мл (137591)
179 ₴
238,67 ₴ / л
Tortilla
Еко засіб для миття кухонних поверхонь і стін з антибактеріальною дією Tortilla 450 мл (4820178060936)
92 ₴
204,44 ₴ / л
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Весняні квіти 300 мл (4820271000082)
62 ₴
206,67 ₴ / л
La Antigua Lavandera
Універсальний засіб для очищення Lavandera з аміаком, 750 мл
173 ₴
230,67 ₴ / л
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Ароматне яблуко 300 мл (4820271000044)
62 ₴
206,67 ₴ / л
Frosch
Frosch оцтова есенція, 300 мл. 4001499966415
141 ₴
470,00 ₴ / л
Чистюня
Засіб миттєвої дії від цвілі Чистюня 500 мл (4820168431517)
105 ₴
210,00 ₴ / л
Actiff
Засіб для видалення накипу ACTIFF INOX Spray для нержавіючих поверхонь, 500 мл
249 ₴
Astonish
Універсальний очищувач Astonish Білий оцет Соковитий лимон, 750 мл
214 ₴
285,33 ₴ / л
Pulirapid
Засіб проти накипу Pulirapid Anticalcare, 500 мл
200 ₴
400,00 ₴ / л
UIU
Засіб для миття кухні UIU Свіжі Квіти & Зелені Ноти 0.5 л (4820152333391)
135 ₴
270,00 ₴ / л
Pulirapid
Засіб проти накипу Pulirapid Anticalcare, 750 мл
153 ₴
204,00 ₴ / л
Лужний гелевий засіб Biossot NeoCleanPro Анти-жир для чищення поверхонь 5.5 кг (4820255110073)
290 ₴
Tortilla
Рідка сода Tortilla 500 мл ( 4820178060790 )
66 ₴
132,00 ₴ / л
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Червоний гранат 300 мл (4820271000068)
62 ₴
206,67 ₴ / л
Pulirapid
Засіб проти накипу з натуральним оцтом Pulirapid Anticalcare ACETO, 750 мл
150 ₴
200,00 ₴ / л
Galax
Засіб видалення жиру Galax das Power Clean Professional 500мл((4262396145819)
129 ₴
258,00 ₴ / л
iGel
Засіб для миття кухні IGEL Kitchen Cleaner 650мл
153 ₴
235,38 ₴ / л
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Кава і тирамісу 300 мл (4820271000020)
62 ₴
206,67 ₴ / л
DOA
Крем для чищення DOA Букет квітів 750 мл (305625)
119 ₴
158,67 ₴ / л