Побутова хімія
1 767 товарів
Active
Порошок для прання Activ White 5 кг. (4820196011187)
459 ₴
91,80 ₴ / кг
Active
Пральний порошок Active Color Powder відро 5 кг. (4820196010708)
449 ₴
89,80 ₴ / кг
Gama
Порошок для прання Gama Buque Roxo Universal 3в1 фіолетовий букет, 2,2 кг (40 прань)
425 ₴
193,18 ₴ / кг
DeLaMark
Пральний порошок з ароматом білих квітів DeLaMark Universal 1 кг (4820152330215)
262 ₴
262,00 ₴ / кг
Active
Гель для прання кольорових і білих речей Active Whites + Colors 3 л
204 ₴
68,00 ₴ / л
JO
Гель для прання JO Universal для всіх тканин (до 125 циклів), 5 л
291 ₴
58,20 ₴ / л
Extra Mix
Гель для прання Extra MIX Universal для всіх типів тканин (125 циклів), 5 л
265 ₴
53,00 ₴ / л
Extra Mix
Гель для прання Extra MIX Black для чорних та темних тканин (125 циклів), 5 л
265 ₴
53,00 ₴ / л
Duru
Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для дитячих речей 440 г (8690506476632)
125 ₴
Savex
Пральний порошок Savex автомат White Colors 300 г (3800024049224)
52 ₴
173,33 ₴ / кг
Der Waschkonig C.G.
Капсули для прання Waschkonig Color 18 г х 22 шт (4260418933642)
359 ₴
PRO WASH
Пральний порошок Pro Wash універсальний 400 г (4262396140944)
37 ₴
92,50 ₴ / кг
Spuma di Sciampagna
Рідкий засіб для прання універсальний spuma di sciamp.lavatr. pulto tradizione giard.fior.60 прань 3000 мл.
444 ₴
148,00 ₴ / л
DOA
Рідкий засіб для прання білих та кольорових речей DOA 2,7 л (308357)
409 ₴
151,48 ₴ / л
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair з ароматом білого мускусу, 1 л (18 прань)
235 ₴
235,00 ₴ / л
Clean & Sujee
Мило рідке Clean Sujee господарське 72% 270 мл 11813
67 ₴
Wasche Meister
Засіб мийний для прання рідкий Wasche Meister Color 4000 мл (4260418934298)
393 ₴
CLEVER
Засіб для прання Clever Black & Dark рідкий 2 л (5900308779897)
322 ₴
Extra Mix
Гель для прання Extra MIX White для білих тканин (125 циклів), 5 л
265 ₴
53,00 ₴ / л
Der Waschkonig C.G.
Капсули гелеві для прання Der Waschkonig C.G. Color Orangen und Baumwollextrakt 35 шт (4260418934427)
424 ₴
12,11 ₴ / шт
Der Waschkonig C.G.
Капсули гелеві для прання Der Waschkonig C.G. Universal Orangen und Baumwollextrakt 35 шт (4260418934434)
424 ₴
12,11 ₴ / шт
Procter & Gamble
Пральний порошок Gala Аква-Пудра Морська свіжість для кольорових речей 6 циклів, 900 г
170 ₴
188,89 ₴ / кг
PRO WASH
Пральний порошок PRO WASH Color 400 г (4262396143969)
44 ₴
110,00 ₴ / кг
Friends
Мило Друг господарське класичне універсальне 2в1 Friends, 230 г (2х115 г)
58 ₴