Побутова хімія
1 767 товарів
у 4 магазинах
iGel
Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021)
від 146 ₴
224,62 ₴ / л
у 4 магазинах
Сан Клин
Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл
від 72 ₴
95,33 ₴ / л
Bref
Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г
від 224 ₴
у 4 магазинах
Galax
Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)
від 89 ₴
у 4 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл
від 147 ₴
163,33 ₴ / л
у 4 магазинах
Mr Muscle
Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г
від 25 ₴
Мілам
Гель для чищення Милам Сантрі 1 л
від 95 ₴
94,50 ₴ / л
у 4 магазинах
Bref
Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)
від 65 ₴
у 4 магазинах
Domestos
Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л
від 135 ₴
135,00 ₴ / л
у 4 магазинах
Duck (Туалетне Каченя)
Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл
від 147 ₴
у 3 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання універсальний Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880448)
від 419 ₴
209,50 ₴ / л
у 3 магазинах
K2r
Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427)
від 179 ₴
у 3 магазинах
Losk
Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390)
від 249 ₴
103,75 ₴ / кг
Tide
Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274)
від 299 ₴
142,38 ₴ / кг
у 3 магазинах
Woolite
Капсули для прання Woolite для Чорних та Джинсових тканин з Кератином 33 прання (5900627094145)
від 312 ₴
9,45 ₴ / шт
у 3 магазинах
Solar
Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223)
від 129 ₴
12,90 ₴ / шт
Gala
Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г
від 38 ₴
у 3 магазинах
Perwoll
Гель Perwoll для прання делікатних тканин 3000 мл (9000101809640)
від 649 ₴
216,33 ₴ / л
у 3 магазинах
Perwoll
Гель для прання Perwoll для кольорових речей 4000 мл (9000101810172)
від 699 ₴
174,75 ₴ / л
Persil
Гель для прання Persil Active Gel Deep Clean 66 циклів прання 2.97 л (9000101598902)
від 850 ₴
286,16 ₴ / л
у 3 магазинах
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair Muschio Bianco з ароматом білого мускусу, 1575 мл (35 прань)
від 421 ₴
267,30 ₴ / л
у 3 магазинах
Ariel
Капсули для прання Ariel Pods All-in-1 Color Для кольорового 70 шт (8700216764186)
від 869 ₴
12,41 ₴ / шт
Persil
Пральний порошок Persil Колор Свіжість Сілану 2700 г (9000101806335)
від 390 ₴
144,41 ₴ / кг
у 3 магазинах
Mr Muscle
Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153)
від 59 ₴
118,00 ₴ / л