Побутова хімія
1 597 товарів
Мілам
Спрей для видалення жиру, нагару МилаМ 500 мл (4820077610355)
115 ₴
230,00 ₴ / л
DeLaMark
Універсальний засіб для миття кухні Delamark з ароматом вишні 500 мл (4820152330680)
169 ₴
338,00 ₴ / л
DOA
Універсальний спрей для чищення DOA Aspirex 750 мл (305618)
189 ₴
252,00 ₴ / л
Galax
Засіб для видалення жиру Galax das Power Clean (500 мл.) запаска (4260637724427)
105 ₴
210,00 ₴ / л
UIU
Засіб для миття кухні UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333384)
146 ₴
292,00 ₴ / л
Oniks
Порошок для чищення Oniks Лимон, 500 г
46 ₴
Porcoz
Спрей для чищення кухні Porcoz 750 мл (137596)
169 ₴
225,33 ₴ / л
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Ніжне алое 300 мл (4820271000099)
62 ₴
206,67 ₴ / л
Liesti
Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Екзотичні фрукти 300 мл (4820271000037)
62 ₴
206,67 ₴ / л
Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Лимон для миття всіх видів поверхонь 5 л (4820255110059)
213 ₴
42,60 ₴ / л
Sidolux
Sidolux mleczko очищувальне молочко 500 мл лимон
98 ₴
196,00 ₴ / л
Chameloo Professional
Миючий засіб CHAMELOO PROFESSIONAL універсальний 1л (5060459670129)
598 ₴
598,00 ₴ / л
Neta
Засіб для чищення Neta Універсальний для забруднених і жирних поверхонь 1.3 кг (8694891101117)
281 ₴
Neta
Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)
297 ₴
297,00 ₴ / л
Astonish
Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл
191 ₴
347,27 ₴ / л
Gallus
Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл
139 ₴
185,33 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)
251 ₴
502,00 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)
303 ₴
303,00 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)
210 ₴
210,00 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)
210 ₴
210,00 ₴ / л
Denkmit
Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л
145 ₴
145,00 ₴ / л
Sano
Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)
202 ₴
269,33 ₴ / л
Sano
Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г
142 ₴
Astonish
Засіб Astonish для видалення вапняного нальоту, 750 мл
229 ₴
305,33 ₴ / л