Побутова хімія
1 767 товарів
2K Horeca
Засіб для миття посуду 2K Horeca Professional Соковитий лимон та м'ята 5 л (4260637729422)
375 ₴
75,00 ₴ / л
Domo
Бальзам для миття посуду Domo Алое та зелений чай 950 мл (4820269320130)
150 ₴
157,89 ₴ / л
Galax
Концентрована рідина для миття посуду Galax Яблуко 950 мл (4262396142979)
101 ₴
106,32 ₴ / л
Сан Клин
Сан Клін д/посуд. 5л Прозорий (4820003541036)
331 ₴
66,20 ₴ / л
Sodasan
Органічний бальзам-концентрат для миття посуду Sodasan Апельсин 1 л (4019886025577)
437 ₴
437,00 ₴ / л
DeLaMark
Засіб для миття посуду DeLaMark Алое Вера з іонами срібла 1 л (4820152334114)
258 ₴
258,00 ₴ / л
PRO service
Засіб для миття посуду PRO service Professional Алое вера 5 л (4823071621730_25472372)
596 ₴
119,20 ₴ / л
Сан Клин
Засіб для миття посуду Сан Клин Лимон 500 мл (4820003540275)
42 ₴
84,00 ₴ / л
Рідина для миття посуду Happy Elephant з ароматом юдзу, 450 мл
243 ₴
540,00 ₴ / л
Фітодоктор
Бальзам для миття посуду FITODOCTOR «Aloe Vera» з гліцерином (дой-пак) 700 г
43 ₴
Фітодоктор
Гель для миття посуду FITODOCTOR «Грейпфрут & Манго» з гліцерином (дой-пак) 700 г
43 ₴
Active
Засіб для миття посуду Active «Яблуко та Лайм» (Apple&Lime), 1000 мл
119 ₴
119,00 ₴ / л
Active
Засіб для миття посуду Active «Яблуко та Лайм» (Apple&Lime), 500 мл
63 ₴
126,00 ₴ / л
Сан Клин
Засіб San Clean Cristal для миття посуду у посудомийній машині 5кг (4820003542613)
664 ₴
Sodasan
Органічні таблетки для посудомийних машин Sodasan 50 шт (4019886024563)
1 099 ₴
21,98 ₴ / шт
Ms Helen
Сіль для посудомийної машини Ms Helen 1200 г (4820281850165)
105 ₴
Galax
Засіб для миття посуду Galax м'ята 480 г (4262396143006)
63 ₴
Scala
Гель для миття посуду Scala Piatti Agrumi засіб для миття посуду концентрований мийний засіб рідина для посуду засіб для кухні аромат цитрусових 750 мл (8001490060200)
55 ₴
73,33 ₴ / л
Galax
Рідина для миття посуду Galax Ягідний мікс 480г(4262396143044)
86 ₴
PRO service
Засіб для миття посуду Pro Service Лимон 5000 мл (4823071614497)
315 ₴
63,00 ₴ / л
Wash & Free
Засіб для миття посуду Wash & Free Зелене яблуко і екстракт едельвейса 724267 500 мл
57 ₴
Sensua
Упаковка рідини для миття посуду Sensua Lemon Fresh Прозорий без фосфатів 1.5 л х 8 шт. (4820167000189)
1 017 ₴
DeLaMark
Засіб для миття посуду Delamark з іонами срібла Зелене яблуко 0.5 л (4820152331021)
144 ₴
288,00 ₴ / л
Sensua
Упаковка рідини для миття посуду Sensua Lemon Fresh Зелений 500 мл х 15 шт. (4820167000202)
849 ₴