/

Побутова хімія

1 767 товарів

Універсальний спрей для чищення DOA Aspirex 750 мл (305618)

DOA

Універсальний спрей для чищення DOA Aspirex 750 мл (305618)

189 ₴

252,00 ₴ / л

Засіб для видалення жиру Galax das Power Clean (500 мл.) запаска (4260637724427)

Galax

Засіб для видалення жиру Galax das Power Clean (500 мл.) запаска (4260637724427)

105 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для миття кухні UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333384)

UIU

Засіб для миття кухні UIU Малина & Грейпфрут 0.5 л (4820152333384)

146 ₴

292,00 ₴ / л

Порошок для чищення Oniks Лимон, 500 г

Oniks

Порошок для чищення Oniks Лимон, 500 г

46 ₴

Спрей для чищення кухні Porcoz 750 мл (137596)

Porcoz

Спрей для чищення кухні Porcoz 750 мл (137596)

169 ₴

225,33 ₴ / л

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Ніжне алое 300 мл (4820271000099)

Liesti

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Ніжне алое 300 мл (4820271000099)

62 ₴

206,67 ₴ / л

Засіб для чищення термостійкого скла каміна та духовки Mellerud 500 мл (2001000073) (4004666113971)

Mellerud

Засіб для чищення термостійкого скла каміна та духовки Mellerud 500 мл (2001000073) (4004666113971)

749 ₴

1 498,00 ₴ / л

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Екзотичні фрукти 300 мл (4820271000037)

Liesti

Рідке мило для кухні, що усуває запахи Liesti Екзотичні фрукти 300 мл (4820271000037)

62 ₴

206,67 ₴ / л

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Лимон для миття всіх видів поверхонь 5 л (4820255110059)

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Лимон для миття всіх видів поверхонь 5 л (4820255110059)

213 ₴

42,60 ₴ / л

Sidolux mleczko очищувальне молочко 500 мл лимон

Sidolux

Sidolux mleczko очищувальне молочко 500 мл лимон

98 ₴

196,00 ₴ / л

Миючий засіб CHAMELOO PROFESSIONAL універсальний 1л (5060459670129)

Chameloo Professional

Миючий засіб CHAMELOO PROFESSIONAL універсальний 1л (5060459670129)

598 ₴

598,00 ₴ / л

Засіб для чищення Neta Універсальний для забруднених і жирних поверхонь 1.3 кг (8694891101117)

Neta

Засіб для чищення Neta Універсальний для забруднених і жирних поверхонь 1.3 кг (8694891101117)

281 ₴

Засіб для прибирання Neta Універсальний 5 кг (8694891102152)

Neta

Засіб для прибирання Neta Універсальний 5 кг (8694891102152)

735 ₴

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 5 л (8694891053157)

Neta

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 5 л (8694891053157)

1 040 ₴

208,00 ₴ / л

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)

Neta

Засіб для видалення запеченого жиру та бруду Neta 1 л (8694891053119)

297 ₴

297,00 ₴ / л

Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл

Astonish

Дезінфікуючий очищувач-спрей Astonish Букет квітів, для поверхонь, знищує 99,9% бактерій та вірусів, 550 мл

191 ₴

347,27 ₴ / л

Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл

Gallus

Універсальний знежирювач Gallus Universal Degreaser від жиру та стійких забруднень, спрей, 750 мл

139 ₴

185,33 ₴ / л

Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)

DeLaMark

Засіб для миття духовок, грилів і коптильних камер DeLaMark 500 мл (4820152332332)

251 ₴

502,00 ₴ / л

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

DeLaMark

Засіб для миття та очищення ванної DeLaMark з квітковим ароматом 1 л (4820152334145)

303 ₴

303,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з квітковим ароматом 1 л (4820152331861)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з хвойним ароматом 1 л (4820152331854)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

Denkmit

Засіб для чищення труб Denkmit рідкий 1 л

145 ₴

145,00 ₴ / л

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

Sano

Гель для чищення унітазів Sano Sanobon Gel Magnolia, 750 мл (7290108352146)

202 ₴

269,33 ₴ / л

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

Sano

Туалетний блок Sano Hotel Luxury 55 г

142 ₴