/

Побутова хімія

1 185 товарів

Пральний порошок Savex Premium Color 2.25 кг (3800024047893) у 5 магазинах

Savex

Пральний порошок Savex Premium Color 2.25 кг (3800024047893)

від 249 ₴

110,67 ₴ / кг

Гель для прання MOOMIN Color 900 мл (5701017420021) у 5 магазинах

Moomin

Гель для прання MOOMIN Color 900 мл (5701017420021)

від 248 ₴

275,56 ₴ / л

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Візантія Чорна троянда та лабданум парфумований 760 мл (8008970055237) у 5 магазинах

Tesori d'Oriente

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Візантія Чорна троянда та лабданум парфумований 760 мл (8008970055237)

від 149 ₴

195,92 ₴ / л

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Аюрведа Олія амли та пачулі парфумований 760 мл (8008970055244) у 5 магазинах

Tesori d'Oriente

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Аюрведа Олія амли та пачулі парфумований 760 мл (8008970055244)

від 149 ₴

195,92 ₴ / л

Пральний порошок Tide Аква-Пудра Color 3 цикли прання 405 г (8006530172073) у 5 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Аква-Пудра Color 3 цикли прання 405 г (8006530172073)

від 75 ₴

184,94 ₴ / кг

Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023) у 5 магазинах

Сан Клин

Універсал для акрилових ван з розпилювачем 500г (4820003543023)

від 85 ₴

169,00 ₴ / л

Гель для прання Wash&Free универсальный 5 л (4260637720245) у 4 магазинах

Wash & Free

Гель для прання Wash&Free универсальный 5 л (4260637720245)

від 269 ₴

Гель для прання MOOMIN Universal 900 мл (5701017420038) у 4 магазинах

Moomin

Гель для прання MOOMIN Universal 900 мл (5701017420038)

від 248 ₴

275,56 ₴ / л

Засіб для миття скла та дзеркал Frosch 4009175161918 500 мл у 4 магазинах

Frosch

Засіб для миття скла та дзеркал Frosch 4009175161918 500 мл

від 75 ₴

Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607) у 4 магазинах

Sano

Засіб для унітазу Sano Blue 150 г (7290000287607)

від 235 ₴

Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258) у 4 магазинах

Cif

Засіб для чищення ванної Cif 500 мл (8717163046258)

від 70 ₴

139,00 ₴ / л

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Sensitivr & Baby 2.860 л (9000101590128) у 4 магазинах

Silan

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Sensitivr & Baby 2.860 л (9000101590128)

від 223 ₴

77,80 ₴ / л

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Білий мускус парфумований 760 мл (8008970055206) у 4 магазинах

Tesori d'Oriente

Кондиціонер для прання Tesori d'Oriente Білий мускус парфумований 760 мл (8008970055206)

від 149 ₴

195,92 ₴ / л

Кондиціонер (помякшувач) тканин Frosch Бебі концентрований ополіскувач для білизни, 750 мл. 4009175924094 у 4 магазинах

Frosch

Кондиціонер (помякшувач) тканин Frosch Бебі концентрований ополіскувач для білизни, 750 мл. 4009175924094

від 91 ₴

120,67 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Silan Небесна свіжість 1408 мл (9000101801125) у 4 магазинах

Silan

Кондиціонер для білизни Silan Небесна свіжість 1408 мл (9000101801125)

від 174 ₴

Кондиціонер для білизни Lenor Пробудження весни 71 цикл прання 1.491 л (8700216724074) у 4 магазинах

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Пробудження весни 71 цикл прання 1.491 л (8700216724074)

від 199 ₴

133,47 ₴ / л

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Dreame Lotus 770 мл (9000101583144) у 4 магазинах

Silan

Ополіскувач-кондиціонер для білизни Silan Aromatherapy Dreame Lotus 770 мл (9000101583144)

від 125 ₴

162,21 ₴ / л

Кондиціонер для білизни Lenor Для чутливої шкіри 71 цикл прання 1.491 л у 4 магазинах

Lenor

Кондиціонер для білизни Lenor Для чутливої шкіри 71 цикл прання 1.491 л

від 199 ₴

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335) у 4 магазинах

Domestos

Спрей-піна для чищення унітазу та ванної Domestos Пауер для видалення нальоту 435 мл (8720181721335)

від 139 ₴

319,54 ₴ / л

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409) у 4 магазинах

Bref

Туалетні блоки для унітаза Bref Сила Актив Лимонна й океанська свіжість 4 шт. (9000101309409)

від 249 ₴

Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів у 4 магазинах

Sano

Потужний знежирювач Sano Forte Plus 750 мл швидке видалення пригорілого жиру, сажі та кіптяви з духовок, плит, грилів

від 159 ₴

212,00 ₴ / л

Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234) у 4 магазинах

Cif

Засіб для чищення кухні Cif 500 мл (8717163046234)

від 70 ₴

139,00 ₴ / л

Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл у 4 магазинах

The Pink Stuff

Універсальний спрей для очищення твердих поверхонь The Pink Stuff The Miracle Multi-Purpose Cleaner 750 мл

від 116 ₴

154,67 ₴ / л

Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997) у 4 магазинах

Air Wick

Змінний аерозольний балон до Air Wick Pure Квітуча вишня 250 мл (4820232970997)

від 167 ₴

668,00 ₴ / л