/

Побутова хімія

1 185 товарів

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г у 3 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітаза Bref Brilliant Gel All in 1 Весняний дощ, 3х42 г

від 214 ₴

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417) у 2 магазинах

Універсальний засіб Biossot NeoCleanPro Рідке господарське мило 5 л (4820255110417)

від 228 ₴

Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232) у 2 магазинах

Миловарні традиції

Мило для прання Миловарні традиції Господарське Класичне 72% 200 г (4820195503232)

від 29 ₴

Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл у 2 магазинах

Kalyon

Гель для прання темних та чорних мов Kalyon for Dark & Black на 20 прань 1500 мл

від 181 ₴

120,67 ₴ / л

Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл у 2 магазинах

Kalyon

Гель для прання білих промов Kalyon for Whites на 20 прань 1500 мл

від 181 ₴

120,67 ₴ / л

Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327) у 2 магазинах

Papela

Туалетний папір Papela Lux тришаровий 8 рулонів по 18,75 м (4820270940327)

від 142 ₴

Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824) у 2 магазинах

Фрекен Бок

Губка кухонна Фрекен БОК Color 5+1 шт (4823071630824)

від 37 ₴

ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт у 2 магазинах

Фрекен Бок

ФБ Губка кухонна "Максима" 5 + 1шт

від 57 ₴

57,00 ₴ / шт

Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786) у 2 магазинах

Мілам

Кислота соляна МІЛАМ 1000ml (4820152290786)

від 129 ₴

Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5 у 2 магазинах

ChanteClair

Мило для прання рідке CHANTECLAIR bucato muschio bianco lt 1,5

від 204 ₴

Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520) у 2 магазинах

Solar

Гель для прання Solar Universal Molecule 5 л (4820269930520)

від 249 ₴

49,80 ₴ / л

Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683) у 2 магазинах

Persil

Пральний порошок Persil Expert Deep Clean Автомат Свіжість від Silan 8 циклів прання 1.2 кг (9000101804683)

від 237 ₴

Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230) у 2 магазинах

Wash & Free

Гель для прання WASH & FREE Магія орхідей Універсальний 5 л. (4823128005230)

від 290 ₴

58,00 ₴ / л

Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань) у 2 магазинах

ChanteClair

Гель для прання кольорового одягу Chanteclair Colorati ravviva e protegge, 1260 мл (28 прань)

від 209 ₴

165,87 ₴ / л

Пральний порошок Losk Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійської квітки Автомат 300 г(9000101805727) у 2 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Ароматерапія Ефірні масла та аромат Малазійської квітки Автомат 300 г(9000101805727)

від 62 ₴

206,67 ₴ / кг

Пральний порошок для машинного та ручного прання Білі вітрила Color, 400 г у 2 магазинах

Білі вітрила

Пральний порошок для машинного та ручного прання Білі вітрила Color, 400 г

від 40 ₴

100,00 ₴ / кг

Капсули для прання мембранних тканин Solar Active life 10 шт (4820269930643) у 2 магазинах

Solar

Капсули для прання мембранних тканин Solar Active life 10 шт (4820269930643)

від 138 ₴

13,80 ₴ / шт

Капсули для прання Solar White для білих речей, 10 шт у 2 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar White для білих речей, 10 шт

від 150 ₴

14,99 ₴ / шт

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл у 2 магазинах

Dr. Beckmann

Засіб для видалення плям Dr. Beckmann Експерт: природа і косметика 50 мл

від 129 ₴

Гель для прання iGel for Baby з ароматом свіжості 2 л (5999577880090) у 2 магазинах

iGel

Гель для прання iGel for Baby з ароматом свіжості 2 л (5999577880090)

від 281 ₴

140,50 ₴ / л

Засіб для миття скла Sano Clear Blue 1 л (7290005425646) у 2 магазинах

Sano

Засіб для миття скла Sano Clear Blue 1 л (7290005425646)

від 210 ₴

210,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Frau Tau Цитрусовий мікс 300 мл (4820263232392) у 2 магазинах

Frau Tau

Освіжувач повітря Frau Tau Цитрусовий мікс 300 мл (4820263232392)

від 79 ₴

263,33 ₴ / л

Освіжувач повітря універсальний Glade Sensations Фруктова фантазія 8 г (5010182992012) у 2 магазинах

Glade

Освіжувач повітря універсальний Glade Sensations Фруктова фантазія 8 г (5010182992012)

від 83 ₴

iFresh освіжувач повітря Після Дощу 300 мл у 2 магазинах

iFresh

iFresh освіжувач повітря Після Дощу 300 мл

від 68 ₴

226,67 ₴ / л