/

Побутова хімія

1 597 товарів

Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693) у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Гель DUCK для чищення унітазу Антиналiт 900 мл (5000204267693)

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667 у 3 магазинах

Frosch

Очисник для ванни та душу Frosch Зелений виноград, 500 мл. 4009175953667

від 101 ₴

202,00 ₴ / л

Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л у 3 магазинах

Domestos

Універсальний засіб Domestos Хвойна Свіжість 24 години, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck Супер сила Відомий ефект, 500 мл у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck Супер сила Відомий ефект, 500 мл

від 89 ₴

177,80 ₴ / л

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean 750 мл (4260637724434) у 3 магазинах

Galax

Засіб для чищення унітаза Galax das PowerClean 750 мл (4260637724434)

від 83 ₴

110,67 ₴ / л

Спрей для догляду за ванною Savo Проти цвілі 500 мл (8594005396746) у 3 магазинах

Savo

Спрей для догляду за ванною Savo Проти цвілі 500 мл (8594005396746)

від 88 ₴

175,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Domestos Антиналіт Антиржа Аквамарин 750 мл (8711600292277) у 3 магазинах

Domestos

Засіб для чищення унітазу Domestos Антиналіт Антиржа Аквамарин 750 мл (8711600292277)

від 135 ₴

180,00 ₴ / л

Універсальний засіб ChanteClair Anticalcare Antigoccia від вапняного нальоту ,625 мл (8015194517892) у 3 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб ChanteClair Anticalcare Antigoccia від вапняного нальоту ,625 мл (8015194517892)

від 115 ₴

184,00 ₴ / л

Засіб для сантехніки IGEL Bathroom Cleaner 4в1 650мл у 3 магазинах

iGel

Засіб для сантехніки IGEL Bathroom Cleaner 4в1 650мл

від 141 ₴

Крем для чищення Cif Power Max 3 в 1 Ультра Вайт 500 мл (8711600304918) у 3 магазинах

Cif

Крем для чищення Cif Power Max 3 в 1 Ультра Вайт 500 мл (8711600304918)

від 60 ₴

119,00 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Chanteclair WC Candeggina Mousse Відбілюючий, Активна Піна, 625 мл у 3 магазинах

ChanteClair

Засіб для чищення унітазу Chanteclair WC Candeggina Mousse Відбілюючий, Активна Піна, 625 мл

від 199 ₴

318,40 ₴ / л

Засіб Chanteclair Anticalcare для видалення накипу , 625 мл (8015194518394) у 3 магазинах

ChanteClair

Засіб Chanteclair Anticalcare для видалення накипу , 625 мл (8015194518394)

від 124 ₴

198,40 ₴ / л

Засіб для чищення Cillit Bang Сила відбілювання для унітазу 750 мл (5900627061543) у 3 магазинах

Cillit Bang

Засіб для чищення Cillit Bang Сила відбілювання для унітазу 750 мл (5900627061543)

від 108 ₴

143,33 ₴ / л

Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005384) у 3 магазинах

Galax

Туалетний блок для унітазу Galax Квіткова свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005384)

від 89 ₴

Засіб для ванної Mr Muscle, 500 мл у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для ванної Mr Muscle, 500 мл

від 69 ₴

Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 крижана магнолія 2 х 55 г (8720182803542) у 3 магазинах

Domestos

Блок для очищення унітаза Domestos Power 5 крижана магнолія 2 х 55 г (8720182803542)

від 93 ₴

Гель Mr Muscle для прочищення труб 500 мл (5000204314922) у 3 магазинах

Mr Muscle

Гель Mr Muscle для прочищення труб 500 мл (5000204314922)

від 223 ₴

446,00 ₴ / л

Сантик від іржі розпилювач 500г (4820003542989) у 3 магазинах

Сан Клин

Сантик від іржі розпилювач 500г (4820003542989)

від 63 ₴

126,00 ₴ / л

Спрей-мультиочисник L'Arbre Vert Sensitive 740 мл (3450601032035) у 3 магазинах

L'Arbre Vert

Спрей-мультиочисник L'Arbre Vert Sensitive 740 мл (3450601032035)

від 162 ₴

218,92 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 500 мл у 3 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 500 мл

від 89 ₴

177,80 ₴ / л

Чистячий засіб для унітазу Domestos Експерт Сила, 1 л у 3 магазинах

Domestos

Чистячий засіб для унітазу Domestos Експерт Сила, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Очищувач труб Мілам Крот 1 л (4820077610126) у 3 магазинах

Мілам

Очищувач труб Мілам Крот 1 л (4820077610126)

від 72 ₴

71,50 ₴ / л

Чистячі кубики для унітазу Bref Дуо-Куб 100 г у 3 магазинах

Bref

Чистячі кубики для унітазу Bref Дуо-Куб 100 г

від 149 ₴

Засіб для прочищення каналізаційних труб «Galax» 1 літр (4823128000778) у 3 магазинах

Galax

Засіб для прочищення каналізаційних труб «Galax» 1 літр (4823128000778)

від 47 ₴

47,00 ₴ / л