/

Побутова хімія

1 597 товарів

Гель для прання Lavandera Flores de Cerezo квітуча вишня 2,5 л (50 прань) у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Гель для прання Lavandera Flores de Cerezo квітуча вишня 2,5 л (50 прань)

від 455 ₴

182,00 ₴ / л

Органічне мило для видалення плям в холодній воді Sodasan Spot Remover 100 г (4019886000741) у 2 магазинах

Sodasan

Органічне мило для видалення плям в холодній воді Sodasan Spot Remover 100 г (4019886000741)

від 131 ₴

Засіб для прання Delamark Delicate 1 л (4820152331144) у 2 магазинах

DeLaMark

Засіб для прання Delamark Delicate 1 л (4820152331144)

від 329 ₴

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Premium Line Baby з ефектом кондиціонера 1 кг (4820152330987) у 2 магазинах

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Premium Line Baby з ефектом кондиціонера 1 кг (4820152330987)

від 376 ₴

Капсули для прання Gama 4 в1 Universal 18 шт 8435495836667 у 2 магазинах

Gama

Капсули для прання Gama 4 в1 Universal 18 шт 8435495836667

від 248 ₴

13,78 ₴ / шт

Господарське мило для прання дитячої білизни Friends, 135 г у 2 магазинах

Friends

Господарське мило для прання дитячої білизни Friends, 135 г

від 24 ₴

Гель для прання Der Waschkonig Color 3300 мл (4260418930429) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гель для прання Der Waschkonig Color 3300 мл (4260418930429)

від 259 ₴

Гелеві капсули для прання Waschkonig Universal П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936520) у 2 магазинах

Der Waschkonig C.G.

Гелеві капсули для прання Waschkonig Universal П'ятикоміркові 10 шт х 19 г (4260418936520)

від 140 ₴

Гель для прання Persil Expert Sensitive Deep Clean 20 циклів прання 0.9 л (9000101805871) у 2 магазинах

Persil

Гель для прання Persil Expert Sensitive Deep Clean 20 циклів прання 0.9 л (9000101805871)

від 350 ₴

388,78 ₴ / л

Гель для прання дитячих речей Alles GUT! 900 мл. ECO (4820189880417) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання дитячих речей Alles GUT! 900 мл. ECO (4820189880417)

від 249 ₴

276,67 ₴ / л

Гель для прання DeLaMark Універсальний з Ароматом винограду-бергамоту-лимона 1 л (4820152334008) у 2 магазинах

DeLaMark

Гель для прання DeLaMark Універсальний з Ароматом винограду-бергамоту-лимона 1 л (4820152334008)

від 320 ₴

320,00 ₴ / л

Рідкий універсальний засіб «ЕФФ» BIO для машинного та ручного прання 4л (4820017663298) у 2 магазинах

EFF

Рідкий універсальний засіб «ЕФФ» BIO для машинного та ручного прання 4л (4820017663298)

від 244 ₴

Засіб для прання рідкий Woolite для чорних та джинсових тканин з Кератином 1.8 л (5900627090451) у 2 магазинах

Woolite

Засіб для прання рідкий Woolite для чорних та джинсових тканин з Кератином 1.8 л (5900627090451)

від 390 ₴

Дитячий пральний порошок Teo Bebe Gentle & Clean Aloe, 300 г (2 прання) у 2 магазинах

Teo Bebe

Дитячий пральний порошок Teo Bebe Gentle & Clean Aloe, 300 г (2 прання)

від 40 ₴

Парфумований гель для прання Galvea Universal Quick Wash для всіх типів тканин, 38 прань, 1.52 л у 2 магазинах

Galvea

Парфумований гель для прання Galvea Universal Quick Wash для всіх типів тканин, 38 прань, 1.52 л

від 160 ₴

105,20 ₴ / л

Засіб для прання Clever Wool & Silk Рідкий 2 л (5900308779903) у 2 магазинах

CLEVER

Засіб для прання Clever Wool & Silk Рідкий 2 л (5900308779903)

від 271 ₴

Пральний порошок Sarmix, універсальний, ручне та автоматичне прання, 300 г(4820268104090) у 2 магазинах

Sarmix

Пральний порошок Sarmix, універсальний, ручне та автоматичне прання, 300 г(4820268104090)

від 40 ₴

133,00 ₴ / кг

Капсули для прання Chicco для дитячих речей 1 шт (8058664175185) у 2 магазинах

Chicco

Капсули для прання Chicco для дитячих речей 1 шт (8058664175185)

від 28 ₴

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами зеленого яблука, троянди та сандалу 1.702 л. (8720181930621) у 2 магазинах

Coccolino

Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами зеленого яблука, троянди та сандалу 1.702 л. (8720181930621)

від 281 ₴

165,10 ₴ / л

Пральний порошок листовий LG Tech Revolution Квітковий аромат 20 шт (8801051202793) у 2 магазинах

LG

Пральний порошок листовий LG Tech Revolution Квітковий аромат 20 шт (8801051202793)

від 479 ₴

Засіб для прання Clever Sensitive Рідкий 2 л (5900308779880) у 2 магазинах

CLEVER

Засіб для прання Clever Sensitive Рідкий 2 л (5900308779880)

від 342 ₴

Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189) у 2 магазинах

Alles GUT!

Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189)

від 289 ₴

Пральний порошок Lavandera Універсал Білі Квіти 2кг 40 прань (пакет) у 2 магазинах

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Універсал Білі Квіти 2кг 40 прань (пакет)

від 378 ₴

189,00 ₴ / кг

Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174) у 2 магазинах

Alles GUT!

Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174)

від 169 ₴

169,00 ₴ / л