Побутова хімія
1 767 товарів
у 2 магазинах
LG
Пральний порошок листовий LG Tech Revolution Квітковий аромат 20 шт (8801051202793)
від 479 ₴
у 2 магазинах
CLEVER
Засіб для прання Clever Sensitive Рідкий 2 л (5900308779880)
від 342 ₴
у 2 магазинах
Alles GUT!
Дитячий пральний порошок Alles GUT! 1.2 кг ECO (4820189880189)
від 289 ₴
у 2 магазинах
La Antigua Lavandera
Пральний порошок Lavandera Універсал Білі Квіти 2кг 40 прань (пакет)
від 378 ₴
189,00 ₴ / кг
Alles GUT!
Гель для прання речей з вовни та шовку Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467174)
від 169 ₴
169,00 ₴ / л
Spuma di Sciampagna
Гель для прання Spuma Di Sciampagna Colore Puro (Чистий колір) для делікатного прання кольорових речей 1350 мл (30 прань) (8007750020274)
від 176 ₴
130,30 ₴ / л
у 2 магазинах
Ezel
Кальцинована сода EZEL PREMIUM 700 г (306946)
від 60 ₴
у 2 магазинах
Пральний порошок Pro Wash Універсальний Океанська свіжість 1500 г (4823128005520)
від 115 ₴
76,67 ₴ / кг
Perwoll
Гель для прання Perwoll для білих речей 54 прань 2970 мл (9000101834680)
від 390 ₴
131,28 ₴ / л
у 2 магазинах
EFF
Універсалні капсули для прання ЕФФ 12 шт.
від 82 ₴
6,83 ₴ / шт
у 2 магазинах
Coccolino
Кондиціонер для білизни Coccolino Свіжість та м'якість з нотами апельсина, жасмину та сєдарвуду 1.702 л. (8720181930638)
від 281 ₴
165,10 ₴ / л
Gama
Порошок для прання Gama Original універсал 1,625 кг 25 прань
від 200 ₴
123,08 ₴ / кг
у 2 магазинах
Sarmix
Пральний порошок SARMIX Active Aroma для всіх типів прання 2.1 кг (4820268104182)
від 268 ₴
127,62 ₴ / кг
у 2 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання чорних тканин Alles GUT! 2000 мл. ECO (4820189880431)
від 359 ₴
179,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Dr. Beckmann
Серветки для прання кольорових тканин Dr. Beckmann Magic Leaves 20 шт (4008455584614)
від 269 ₴
L'Arbre Vert
Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Марсельське мило Запасний блок 34 прання 1.53 л (3450601046513)
від 389 ₴
254,25 ₴ / л
у 2 магазинах
Bionicdry
Рідкий пральний засіб Bionicdry для спортивного та мембранного одягу 960 мл (4001499959844)
від 364 ₴
у 2 магазинах
ChanteClair
Делікатний засіб ChanteClair для прання дитячих речей аромат солодкого мигдалю Vert 750 мл (8015194516109)
від 244 ₴
325,33 ₴ / л
у 2 магазинах
Persil
Пральний порошок Persil Color автомат 400 г
від 78 ₴
у 2 магазинах
Alles GUT!
Гель для прання білих тканин Alles GUT! 1000 мл. ECO (4823051467204)
від 249 ₴
249,00 ₴ / л
у 2 магазинах
PRO WASH
Пральний порошок Pro Wash для кольорових речей 3000 г (4823128004899)
від 139 ₴
46,33 ₴ / кг
у 2 магазинах
Der Waschkonig C.G.
Гель для прання Der Waschkonig Universal 3300 мл (4260418930436)
від 259 ₴
у 2 магазинах
Gala
Пральний порошок Gala Аква-Пудра Французький аромат 3.6 кг (8006540519363) (061q)
від 489 ₴
135,83 ₴ / кг
у 2 магазинах
L'Arbre Vert
Рідкий засіб для прання L'Arbre Vert Солодкий мигдаль 1.53 л (3450601046315)
від 449 ₴
293,46 ₴ / л