Побутова хімія
1 767 товарів
у 2 магазинах
Lion
Засіб для миття посуду Lion CHG Grain 720 мл (8806325618638)
від 263 ₴
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий бальзам-концентрат для миття посуду Sodasan Апельсин 0.5 л (4019886025560)
від 268 ₴
536,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Рідина для миття посуду Happy Elephant з ароматом бамбуку, 450 мл
від 243 ₴
540,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Galax
Засіб для миття посуду Galax Гліцерин з алоє вера 480 г (4262396143020)
від 59 ₴
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий засіб-концентрат для миття посуду Sodasan Лаванда-М'ята 500 мл (4019886020145)
від 224 ₴
448,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Wash & Free
Засіб для миття посуду Wash&Free соковитий лимон та м'ята дой-пак 500 мл (4260637724663)
від 33 ₴
66,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Carma
Миючий засіб для посуду Carma Сода Ефект, 500 мл
від 52 ₴
104,00 ₴ / л
Ludwik
Бальзам для миття посуду Ludwik Алое 450 мл
від 70 ₴
Ludwik
Бальзам для миття посуду Ludwik Лайм з мелісою 450 мл
від 70 ₴
у 2 магазинах
Wash & Free
Засіб для миття посуду Wash & Free з екстрактом лимону та м'яти 1 л (4260637723093)
від 71 ₴
71,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Ludwik
Засіб для посудомийних машин Ludwik Maxx Power капсули з ароматом лимона 30 шт.
від 485 ₴
16,17 ₴ / шт
у 2 магазинах
Chicolino
Засіб для миття дитячого посуду Chicolino з екстрактом Ромашки, 500 мл
від 50 ₴
100,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Carma
Засіб для миття посуду Carma лимон дой-пак, 400 мл
від 35 ₴
87,50 ₴ / л
у 2 магазинах
Sodasan
Органічний рідкий засіб для миття посуду Sodasan Лимон 0,5 л (4019886000239)
від 264 ₴
у 2 магазинах
Sensua
Рідина для миття посуду Sensua Lemon Fresh Зелений 5 л (4820167000172)
від 224 ₴
44,80 ₴ / л
у 2 магазинах
Sarmix
Засіб для ручного миття посуду Sarmix зелений чай 500 мл (4820268103727)
від 50 ₴
100,60 ₴ / л
DOA
Засіб для миття посуду DOA Алое Вера 750 мл (305633)
від 80 ₴
106,53 ₴ / л
DOA
Засіб для миття посуду DOA Лимон 750 мл (305631)
від 80 ₴
106,53 ₴ / л
у 2 магазинах
Balu
Бальзам для миття посуду BALU Соковитий лимон, 540 мл. 4820159429011
від 50 ₴
dr. Prakti
Сіль для посудомийних машин dr. Prakti 1.5 кг (5900308777138)
від 115 ₴
Sarmix
Засіб для ручного миття посуду Sarmix Activ 500 мл (4820268103611)
від 49 ₴
97,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Frosch
Засіб для посуду Frosch гель-концентрат Малина, 500 мл. 4009175940278
від 172 ₴
344,00 ₴ / л
у 2 магазинах
Finish
Капсули для посудомийних машин FinishUltimate Plus Сода 28 шт (5908252019090)
від 542 ₴
19,36 ₴ / шт
у 2 магазинах
Finish
Капсули для посудомийних машин Finish Quantum All in 1 fresh 35 шт (5908252005215)
від 665 ₴
19,00 ₴ / шт