/

Побутова хімія

1 185 товарів

Засіб для миття підлоги Astonish Півонія 1 л (5060060213166)

Astonish

Засіб для миття підлоги Astonish Півонія 1 л (5060060213166)

143 ₴

143,00 ₴ / л

Засіб для миття підлоги Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330710)

DeLaMark

Засіб для миття підлоги Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330710)

195 ₴

195,00 ₴ / л

Засіб для миття підлоги DeLaMark Лимонник-Вербена 1 л (4820152333742)

DeLaMark

Засіб для миття підлоги DeLaMark Лимонник-Вербена 1 л (4820152333742)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Губка кухонна Профіт Турбо 10шт. (4820185120524)

Profit

Губка кухонна Профіт Турбо 10шт. (4820185120524)

27 ₴

Упаковка губок кухонних Добра Господарочка Суперпіна 5 шт. по 6 губок (4820086521178)

Добра господарочка

Упаковка губок кухонних Добра Господарочка Суперпіна 5 шт. по 6 губок (4820086521178)

76 ₴

Серветки господарчі вологі Фрекен БОК Універсальні з антибактеріальним ефектом з клапаном ХL 100 шт

Фрекен Бок

Серветки господарчі вологі Фрекен БОК Універсальні з антибактеріальним ефектом з клапаном ХL 100 шт

148 ₴

1,48 ₴ / шт

Антибактеріальні серветки Sano для прибирання 50 шт (7290013848345)

Sano

Антибактеріальні серветки Sano для прибирання 50 шт (7290013848345)

202 ₴

4,04 ₴ / шт

Засіб для миття підлоги та інших поверхонь Scala Detergente Superfici Elisir di Limone e Fiori, універсальний засіб для миття твердих поверхонь, Лимон і квіти, 1000 мл (8006130502898)

Scala

Засіб для миття підлоги та інших поверхонь Scala Detergente Superfici Elisir di Limone e Fiori, універсальний засіб для миття твердих поверхонь, Лимон і квіти, 1000 мл (8006130502898)

89 ₴

89,00 ₴ / л

Засіб для миття підлог Pronto з мигдальним маслом 750 мл (4823002005295)

Pronto

Засіб для миття підлог Pronto з мигдальним маслом 750 мл (4823002005295)

289 ₴

385,33 ₴ / л

Засіб для миття підлоги DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333698)

DeLaMark

Засіб для миття підлоги DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333698)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Air Wick змінний балон Лісові Ягоди 250 мл (5900627066111)

Air Wick

Освіжувач повітря Air Wick змінний балон Лісові Ягоди 250 мл (5900627066111)

149 ₴

596,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Brait Pink Party 300 мл

Brait

Освіжувач повітря Brait Pink Party 300 мл

137 ₴

456,67 ₴ / л

Засіб для прання рідкий Aromica Verbena de Provence для білих та кольорових речей 4 л

Aromica

Засіб для прання рідкий Aromica Verbena de Provence для білих та кольорових речей 4 л

292 ₴

Порошок для прання білих речей Active White 400 г. (4820196010777)

Active

Порошок для прання білих речей Active White 400 г. (4820196010777)

51 ₴

127,50 ₴ / кг

Пральний порошок-концентрат UIU Color 1.2 кг (4820152333209)

UIU

Пральний порошок-концентрат UIU Color 1.2 кг (4820152333209)

247 ₴

205,83 ₴ / кг

Капсули для прання Savex Premium Caps Semana Perfume 15 шт (3800024046865)

Savex

Капсули для прання Savex Premium Caps Semana Perfume 15 шт (3800024046865)

249 ₴

16,60 ₴ / шт

Порошок ручний Gala аква-пудра для кольорових речей морська свіжість 300г(8006540512159)

Gala

Порошок ручний Gala аква-пудра для кольорових речей морська свіжість 300г(8006540512159)

42 ₴

Гель для прання Active White для білих речей 1,5 л

Active

Гель для прання Active White для білих речей 1,5 л

120 ₴

80,00 ₴ / л

Порошок для прання Wasche Meister Universal 2.625 кг (4260418932096)

Порошок для прання Wasche Meister Universal 2.625 кг (4260418932096)

223 ₴

84,95 ₴ / кг

Порошок для прання Active Universal універсальний 2.7 кг. (4820196010722)

Active

Порошок для прання Active Universal універсальний 2.7 кг. (4820196010722)

264 ₴

97,78 ₴ / кг

Капсули для прання Lavandera Ароматерапія Жасмін і Бергамот універсальні 1 шт (8435495835943)

Капсули для прання Lavandera Ароматерапія Жасмін і Бергамот універсальні 1 шт (8435495835943)

16 ₴

Капсули для прання універсальні Maxi Power Квітковий вітер 26 шт(4820204703202)

Maxi Power

Капсули для прання універсальні Maxi Power Квітковий вітер 26 шт(4820204703202)

299 ₴

11,50 ₴ / шт

Гель для прання Active Pro Black для чорних та темних речей 1,5 л

Active

Гель для прання Active Pro Black для чорних та темних речей 1,5 л

114 ₴

76,00 ₴ / л

Капсули для прання Persil Sensitive чотирьохкомпонентні 1шт (9000101801804)

Persil

Капсули для прання Persil Sensitive чотирьохкомпонентні 1шт (9000101801804)

16 ₴