/

Побутова хімія

1 185 товарів

Засіб для миття посуду Fairy Яблуко 1350 мл (8006530111829) у 4 магазинах

Fairy

Засіб для миття посуду Fairy Яблуко 1350 мл (8006530111829)

від 189 ₴

140,00 ₴ / л

Засіб для миття посуду Fairy Чайне дерево та м'ята, 450 мл у 4 магазинах

Fairy

Засіб для миття посуду Fairy Чайне дерево та м'ята, 450 мл

від 80 ₴

Гель для миття посуду Fairy Лимон, 450 мл у 4 магазинах

Fairy

Гель для миття посуду Fairy Лимон, 450 мл

від 80 ₴

Pink Stuff Універсальна паста для чищення 850 г у 4 магазинах

The Pink Stuff

Pink Stuff Універсальна паста для чищення 850 г

від 125 ₴

Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021) у 4 магазинах

iGel

Засіб для чищення iGEL Антижир Degreaser 650 мл. (5999577880021)

від 146 ₴

224,62 ₴ / л

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл у 4 магазинах

Сан Клин

Засіб для чищення San Clean Сантік для сантехніки, 750 мл

від 72 ₴

95,33 ₴ / л

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г у 4 магазинах

Bref

Туалетний блок для унітазу Bref Brilliant Gel All in 1 Арктичний океан, 3х42 г

від 224 ₴

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407) у 4 магазинах

Galax

Туалетний блок для унітазу Galax Океанська свіжість 55 г х 2 шт. (4823128005407)

від 89 ₴

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для чищення унітазу Duck Супер сила Видимий ефект, 900 мл

від 147 ₴

163,33 ₴ / л

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г у 4 магазинах

Mr Muscle

Гранули для прочищення труб Mr Muscle саше, 70 г

від 25 ₴

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л у 4 магазинах

Мілам

Гель для чищення Милам Сантрі 1 л

від 95 ₴

94,50 ₴ / л

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845) у 4 магазинах

Bref

Порошок для чищення ванн Bref з хлором Лимон 500 г (9000100245845)

від 65 ₴

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л у 4 магазинах

Domestos

Засіб для чищення унітазу Domestos Атлантік, 1 л

від 135 ₴

135,00 ₴ / л

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл у 4 магазинах

Duck (Туалетне Каченя)

Засіб для унітазу Duck 5в1 Морський, 900 мл

від 147 ₴

Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427) у 3 магазинах

K2r

Кольорові серветки K2r Colour Catcher 22 шт (9000101822427)

від 179 ₴

Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390) у 3 магазинах

Losk

Пральний порошок Losk Автомат для білих та світлих речей Гірське озеро 16 циклів прання 2.4 кг (9000101805390)

від 249 ₴

103,75 ₴ / кг

Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274) у 3 магазинах

Tide

Пральний порошок Tide Аква пудра для кольорових речей 2100 г (8006540534274)

від 299 ₴

142,38 ₴ / кг

Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223) у 3 магазинах

Solar

Капсули для прання Solar Universal 10 шт (4820269930223)

від 129 ₴

12,90 ₴ / шт

Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г у 3 магазинах

Gala

Стиральный порошок Gala Автомат Французский аромат 300 г

від 38 ₴

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153) у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла Mr Muscle Професіонал з курком з нашатирним спиртом 500 мл (4823002000153)

від 59 ₴

118,00 ₴ / л

Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148) у 3 магазинах

ChanteClair

Універсальний засіб для чищення, з нейтралізатором запахів ChanteClair , 600 мл (8015194535148)

від 111 ₴

Освіжувач повітря Glade Індонезійський сандал 300 мл (5000204115284) у 3 магазинах

Glade

Освіжувач повітря Glade Індонезійський сандал 300 мл (5000204115284)

від 108 ₴

360,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Sabrise Букет півоній 300 мл у 3 магазинах

Sabrise

Освіжувач повітря Sabrise Букет півоній 300 мл

від 69 ₴

229,67 ₴ / л

Засіб для миття скла і поверхонь Mr. Muscle Після дощу 500 мл (4823002001013) у 3 магазинах

Mr Muscle

Засіб для миття скла і поверхонь Mr. Muscle Після дощу 500 мл (4823002001013)

від 134 ₴

268,00 ₴ / л