/

Побутова хімія

1 185 товарів

Гель для прання Free Orchid Color з ароматом свіжості 2 л (4820196011491)

Free

Гель для прання Free Orchid Color з ароматом свіжості 2 л (4820196011491)

155 ₴

77,50 ₴ / л

Плямовивідник Najel з алеппського мила 200 г (3760061222762)

Najel

Плямовивідник Najel з алеппського мила 200 г (3760061222762)

240 ₴

Гель для прання спортивного одягу Denkmit Fresh Sensation 1.5 л (35 прань)

Denkmit

Гель для прання спортивного одягу Denkmit Fresh Sensation 1.5 л (35 прань)

245 ₴

163,33 ₴ / л

Екологічний гіпоалергенний концентрований ополіскувач для прання Winni's Ammorbidente Ecoformato Fiori Bianchi Білі квіти, 50 прань, 1250 мл (8002295037428)

Winni's

Екологічний гіпоалергенний концентрований ополіскувач для прання Winni's Ammorbidente Ecoformato Fiori Bianchi Білі квіти, 50 прань, 1250 мл (8002295037428)

205 ₴

Гель для прання Extra Mix Color з ароматом свіжості 5 л (4820196011712)

Extra Mix

Гель для прання Extra Mix Color з ароматом свіжості 5 л (4820196011712)

265 ₴

53,00 ₴ / л

Гель для прання Active Universal 1,5 л

Active

Гель для прання Active Universal 1,5 л

120 ₴

80,00 ₴ / л

Капсули для прання Savex Super Caps EXTRA FRESH 12 шт (3800024046834)

Savex

Капсули для прання Savex Super Caps EXTRA FRESH 12 шт (3800024046834)

229 ₴

19,08 ₴ / шт

Концентрований пральний порошок Liesti для делікатних тканин та виробів з вовни 500 г (4820271000167)

Liesti

Концентрований пральний порошок Liesti для делікатних тканин та виробів з вовни 500 г (4820271000167)

232 ₴

464,00 ₴ / кг

Гель для прання Free Pro Black для чорних і темних тканин (80 циклів), 4 л

Free

Гель для прання Free Pro Black для чорних і темних тканин (80 циклів), 4 л

264 ₴

66,00 ₴ / л

Гель для прання Free Alpine Freshness White з ароматом свіжості 5 л (4820196011446)

Free

Гель для прання Free Alpine Freshness White з ароматом свіжості 5 л (4820196011446)

269 ₴

53,80 ₴ / л

Капсули для прання Wash&Free чотирьохкомпонентні 1 шт (4260637722997)

Wash & Free

Капсули для прання Wash&Free чотирьохкомпонентні 1 шт (4260637722997)

11 ₴

Мило-плямовивідник Denkmit Gallseife 100 г

Мило-плямовивідник Denkmit Gallseife 100 г

100 ₴

Гель для прання JO White для білих тканин (до 125 циклів), 5 л

JO

Гель для прання JO White для білих тканин (до 125 циклів), 5 л

291 ₴

58,20 ₴ / л

Гель для прання Free Alpine White для білих тканин (80 циклів), 4 л

Free

Гель для прання Free Alpine White для білих тканин (80 циклів), 4 л

264 ₴

66,00 ₴ / л

Універсальний пральний порошок Azel Matik з ароматом троянди 2,5 кг (135021)

Azel

Універсальний пральний порошок Azel Matik з ароматом троянди 2,5 кг (135021)

196 ₴

78,40 ₴ / кг

Господарське мило Maestro Для прання з відбілюючим ефектом 125 г

Maestro

Господарське мило Maestro Для прання з відбілюючим ефектом 125 г

30 ₴

Гель для прання Free Pro Black для чорних і темних тканин 5 л. (4820196011460)

Free

Гель для прання Free Pro Black для чорних і темних тканин 5 л. (4820196011460)

269 ₴

53,80 ₴ / л

Гліцеринове мило для прання DeLaMark з відбілювачем 110 г (4820152330383)

DeLaMark

Гліцеринове мило для прання DeLaMark з відбілювачем 110 г (4820152330383)

152 ₴

Гіпоалергенний гель для прання 1500мл Green Emotion Lavantrice Lavanda 8006130503789

Deco Industrie

Гіпоалергенний гель для прання 1500мл Green Emotion Lavantrice Lavanda 8006130503789

198 ₴

132,00 ₴ / л

Тверде господарське мило Delamark з ароматом свіжості 110 г (4820152330420)

DeLaMark

Тверде господарське мило Delamark з ароматом свіжості 110 г (4820152330420)

152 ₴

Пральний порошок з ароматом білих квітів DeLaMark Universal 1 кг (4820152330215)

DeLaMark

Пральний порошок з ароматом білих квітів DeLaMark Universal 1 кг (4820152330215)

262 ₴

262,00 ₴ / кг

Гель для прання кольорових і білих речей Active Whites + Colors 3 л

Active

Гель для прання кольорових і білих речей Active Whites + Colors 3 л

204 ₴

68,00 ₴ / л

Гель для прання JO Universal для всіх тканин (до 125 циклів), 5 л

JO

Гель для прання JO Universal для всіх тканин (до 125 циклів), 5 л

291 ₴

58,20 ₴ / л

Гель для прання Extra MIX Universal для всіх типів тканин (125 циклів), 5 л

Extra Mix

Гель для прання Extra MIX Universal для всіх типів тканин (125 циклів), 5 л

265 ₴

53,00 ₴ / л