/

Побутова хімія

1 597 товарів

Гель для прання Free Universal для всіх типів тканин (до 80 циклів), 4 л

Free

Гель для прання Free Universal для всіх типів тканин (до 80 циклів), 4 л

264 ₴

66,00 ₴ / л

Гель для прання кольорових речей Active Color 3 л

Active

Гель для прання кольорових речей Active Color 3 л

204 ₴

68,00 ₴ / л

Гель для прання ChanteClair Sapone da Bucato Marsiglia 18 прань

ChanteClair

Гель для прання ChanteClair Sapone da Bucato Marsiglia 18 прань

239 ₴

Порошок для прання Gama Universal 3в1 універсальний, 1.5 кг (25 прань)

Gama

Порошок для прання Gama Universal 3в1 універсальний, 1.5 кг (25 прань)

343 ₴

228,67 ₴ / кг

Засіб для прання Waschkonig Black & Dark рідкого 3 л (4260418935592)

Der Waschkonig C.G.

Засіб для прання Waschkonig Black & Dark рідкого 3 л (4260418935592)

382 ₴

Порошок для прання Wasche Meister Color 2.625 кг (4260418932102)

Wasche Meister

Порошок для прання Wasche Meister Color 2.625 кг (4260418932102)

167 ₴

63,62 ₴ / кг

Мило господарське Новий Я плямовивідне для дитячої білизни, 140 г

Новий Я

Мило господарське Новий Я плямовивідне для дитячої білизни, 140 г

60 ₴

Мило рідке миловарні традиції traditional soap 72% господарське 1000 мл (4820195505076)

Миловарні традиції

Мило рідке миловарні традиції traditional soap 72% господарське 1000 мл (4820195505076)

101 ₴

Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 880 г (16 прань)

La Antigua Lavandera

Пральний порошок Lavandera Flores Silvestres універсальний з ароматом польових квітів, 880 г (16 прань)

138 ₴

156,82 ₴ / кг

Носові хустинки Ruta Mini Tissues 150 листів 2 шари х 16 шт (4820202894193)

Ruta

Носові хустинки Ruta Mini Tissues 150 листів 2 шари х 16 шт (4820202894193)

29 ₴

0,19 ₴ / шт

Серветки універсальні Bella №1 Mega Pack паперові двошарові 100 + 50 шт (5900516421281)

Bella

Серветки універсальні Bella №1 Mega Pack паперові двошарові 100 + 50 шт (5900516421281)

90 ₴

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Premium Line White з ефектом кондиціонера 1 кг (4820152330956)

DeLaMark

Концентрований безфосфатний пральний порошок Delamark Premium Line White з ефектом кондиціонера 1 кг (4820152330956)

376 ₴

376,00 ₴ / кг

Рідкий пральний засіб Frosch Лимон 1500 мл (4009175968302)

Frosch

Рідкий пральний засіб Frosch Лимон 1500 мл (4009175968302)

488 ₴

Гель для прання UIU Універсальний 2 л (4820152332943)

UIU

Гель для прання UIU Універсальний 2 л (4820152332943)

504 ₴

252,00 ₴ / л

Гель для прання Delamark Color 2 л (4820152331236)

DeLaMark

Гель для прання Delamark Color 2 л (4820152331236)

599 ₴

299,50 ₴ / л

Засіб для миття скла DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333780)

DeLaMark

Засіб для миття скла DeLaMark Жасмин та апельсинова квітка 500 мл (4820152333780)

147 ₴

294,00 ₴ / л

Спрей для миття вікон The Pink Stuff з оцтом, 750 мл

The Pink Stuff

Спрей для миття вікон The Pink Stuff з оцтом, 750 мл

207 ₴

276,00 ₴ / л

Гіпоалергенний миючий засіб для миття вікон, зеркал, скла Winni's Multiuso Trigger 500 мл

Winni's

Гіпоалергенний миючий засіб для миття вікон, зеркал, скла Winni's Multiuso Trigger 500 мл

128 ₴

256,00 ₴ / л

Засіб для миття скла DeLaMark Лимонник та вербена 500 мл (4820152333735)

DeLaMark

Засіб для миття скла DeLaMark Лимонник та вербена 500 мл (4820152333735)

136 ₴

272,00 ₴ / л

Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл

Astonish

Засіб для миття вікон і скла без розводів Astonish, 750 мл

164 ₴

218,67 ₴ / л

Екологічний засіб для миття скла. EcoPlant for Home, 650 мл

EcoPlant for Home

Екологічний засіб для миття скла. EcoPlant for Home, 650 мл

167 ₴

256,92 ₴ / л

Універсальна екологічна паста DeLaMark з ароматом лимонного імбиру 0.5 л (4820152333865)

DeLaMark

Універсальна екологічна паста DeLaMark з ароматом лимонного імбиру 0.5 л (4820152333865)

161 ₴

Універсальна екологічна паста DeLaMark з ароматом квітів бавовни 0.5 л (4820152333872)

DeLaMark

Універсальна екологічна паста DeLaMark з ароматом квітів бавовни 0.5 л (4820152333872)

200 ₴

Універсальна екологічна паста DeLaMark з ароматом м'яти 0.5 л (4820152333858)

DeLaMark

Універсальна екологічна паста DeLaMark з ароматом м'яти 0.5 л (4820152333858)

200 ₴