/

Побутова хімія

1 597 товарів

Порошок для миття посуду в посудомийній машині FINISH 2.5 кг (8594002681487)

Finish

Порошок для миття посуду в посудомийній машині FINISH 2.5 кг (8594002681487)

599 ₴

Порошок для миття посуду в посудомийній машині Delamark з ароматом лимона 1 кг (4820152332523)

DeLaMark

Порошок для миття посуду в посудомийній машині Delamark з ароматом лимона 1 кг (4820152332523)

327 ₴

Ополіскувач для посудомийних машин 750 мл Frosch 4009175936509

Frosch

Ополіскувач для посудомийних машин 750 мл Frosch 4009175936509

287 ₴

Кондиціонер-ополіскувач для посудомийної машини Delamark 500 мл (4820152330352)

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач для посудомийної машини Delamark 500 мл (4820152330352)

166 ₴

Туалетний блок для унітаза Domestos Power 5 Свіжість лайма 3 х 55 г (8720182805638)

Domestos

Туалетний блок для унітаза Domestos Power 5 Свіжість лайма 3 х 55 г (8720182805638)

219 ₴

Засіб для миття туалету Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330765)

DeLaMark

Засіб для миття туалету Delamark з ароматом лимона 1 л (4820152330765)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 1 л (4820152331885)

DeLaMark

Універсальний засіб для миття ванної кімнати Delamark з ароматом вишні 1 л (4820152331885)

328 ₴

328,00 ₴ / л

Дезінфекційні вологі серветки Smile Sterill Bio з клапаном 50 шт. (4823071644753_41304650)

Smile

Дезінфекційні вологі серветки Smile Sterill Bio з клапаном 50 шт. (4823071644753_41304650)

134 ₴

2,68 ₴ / шт

Вологі серветки Smile Antibacterial із соком подорожника 100 шт (4823071656466)

Smile

Вологі серветки Smile Antibacterial із соком подорожника 100 шт (4823071656466)

145 ₴

1,45 ₴ / шт

Упаковка вологих серветок Smile Daily Бамбук з клапаном 120 шт (42224950)

Smile

Упаковка вологих серветок Smile Daily Бамбук з клапаном 120 шт (42224950)

149 ₴

1,24 ₴ / шт

Серветки вологі Smile Чорні та білі 84 шт (4823071670578)

Smile

Серветки вологі Smile Чорні та білі 84 шт (4823071670578)

114 ₴

1,36 ₴ / шт

Серветки вологі Smile Men з екстрактом дерева дракона 48 шт (42109371)

Smile

Серветки вологі Smile Men з екстрактом дерева дракона 48 шт (42109371)

139 ₴

2,90 ₴ / шт

Пральний порошок для кольорових речей DenkMit 1,35 кг 20 прань

Denkmit

Пральний порошок для кольорових речей DenkMit 1,35 кг 20 прань

379 ₴

280,74 ₴ / кг

Концентрований кондиціонер-ополіскувач Scala Ammorbidente Gelsomino & Patchouli 750 мл

Scala

Концентрований кондиціонер-ополіскувач Scala Ammorbidente Gelsomino & Patchouli 750 мл

87 ₴

116,00 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач для білизни DeLaMark PERFUME Виноград, бергамот і лимон 750 мл (4820152333841)

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач для білизни DeLaMark PERFUME Виноград, бергамот і лимон 750 мл (4820152333841)

194 ₴

258,67 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з квітково-фруктовим ароматом з нотами амбри 0.75 л (4820152330598)

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач DeLaMark з квітково-фруктовим ароматом з нотами амбри 0.75 л (4820152330598)

176 ₴

234,67 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач для білизни Delamark без запаху 2 л (4820152331410)

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач для білизни Delamark без запаху 2 л (4820152331410)

481 ₴

240,50 ₴ / л

Засіб для дезінфекції та знищення неприємного запаху під час прання Astonish Protect + Care, 1 л

Astonish

Засіб для дезінфекції та знищення неприємного запаху під час прання Astonish Protect + Care, 1 л

354 ₴

354,00 ₴ / л

Кондиціонер - ополіскувач для білизни DeLaMark з Ароматом свіжих трав карпатських гір 2 л (4820152334084)

DeLaMark

Кондиціонер - ополіскувач для білизни DeLaMark з Ароматом свіжих трав карпатських гір 2 л (4820152334084)

469 ₴

234,50 ₴ / л

Кондиціонер - ополіскувач для білизни DeLaMark з Ароматом винограду-бергамоту-лимона 2 л (4820152334077)

DeLaMark

Кондиціонер - ополіскувач для білизни DeLaMark з Ароматом винограду-бергамоту-лимона 2 л (4820152334077)

475 ₴

237,50 ₴ / л

Кондиціонер-ополіскувач для білизни Delamark з ароматом зеленого чаю і жасмину 2 л (4820152331397)

DeLaMark

Кондиціонер-ополіскувач для білизни Delamark з ароматом зеленого чаю і жасмину 2 л (4820152331397)

477 ₴

238,50 ₴ / л

Кондиціонер Delamark з ароматом жовтого ірису і нотками Нарциса 750 г (4820152330581)

DeLaMark

Кондиціонер Delamark з ароматом жовтого ірису і нотками Нарциса 750 г (4820152330581)

167 ₴

Гель універсальний Vanish Oxi Action Pink для видалення плям 2 л (5908252018048)

Vanish

Гель універсальний Vanish Oxi Action Pink для видалення плям 2 л (5908252018048)

499 ₴

249,50 ₴ / л

Підсилювач прання кисневий відбілювач Delamark 750 г (4820152330321)

DeLaMark

Підсилювач прання кисневий відбілювач Delamark 750 г (4820152330321)

267 ₴