/

Побутова хімія

1 767 товарів

Антибактеріальні серветки Sano для прибирання 50 шт (7290013848345)

Sano

Антибактеріальні серветки Sano для прибирання 50 шт (7290013848345)

202 ₴

4,04 ₴ / шт

Рукавички Фрекен БОК нітрилові багаторазові M 100 шт (17500795)

Фрекен Бок

Рукавички Фрекен БОК нітрилові багаторазові M 100 шт (17500795)

319 ₴

3,19 ₴ / шт

Засіб для миття підлоги та інших поверхонь Scala Detergente Superfici Elisir di Limone e Fiori, універсальний засіб для миття твердих поверхонь, Лимон і квіти, 1000 мл (8006130502898)

Scala

Засіб для миття підлоги та інших поверхонь Scala Detergente Superfici Elisir di Limone e Fiori, універсальний засіб для миття твердих поверхонь, Лимон і квіти, 1000 мл (8006130502898)

89 ₴

89,00 ₴ / л

Засіб для миття підлог Pronto з мигдальним маслом 750 мл (4823002005295)

Pronto

Засіб для миття підлог Pronto з мигдальним маслом 750 мл (4823002005295)

289 ₴

385,33 ₴ / л

Засіб для миття підлоги DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333698)

DeLaMark

Засіб для миття підлоги DeLaMark Білі квіти бавовни 1 л (4820152333698)

210 ₴

210,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Air Wick змінний балон Лісові Ягоди 250 мл (5900627066111)

Air Wick

Освіжувач повітря Air Wick змінний балон Лісові Ягоди 250 мл (5900627066111)

149 ₴

596,00 ₴ / л

Освіжувач повітря Brait Pink Party 300 мл

Brait

Освіжувач повітря Brait Pink Party 300 мл

137 ₴

456,67 ₴ / л

Автоматичний аерозольний освіжувач повітря Air Wick Freshmatic Райські квіти (5900627073133/5900627073591)

Air Wick

Автоматичний аерозольний освіжувач повітря Air Wick Freshmatic Райські квіти (5900627073133/5900627073591)

722 ₴

Фольга алюмінієва PRO service широка 100 м (14802000)

PRO service

Фольга алюмінієва PRO service широка 100 м (14802000)

1 054 ₴

Універсальний концентрований пральний порошок DeLaMark з ароматом лічі 1 кг (4820152332516)

DeLaMark

Універсальний концентрований пральний порошок DeLaMark з ароматом лічі 1 кг (4820152332516)

345 ₴

345,00 ₴ / кг

Засіб для прання рідкий Aromica Verbena de Provence для білих та кольорових речей 4 л

Aromica

Засіб для прання рідкий Aromica Verbena de Provence для білих та кольорових речей 4 л

292 ₴

Порошок для прання білих речей Active White 400 г. (4820196010777)

Active

Порошок для прання білих речей Active White 400 г. (4820196010777)

51 ₴

127,50 ₴ / кг

Пральний порошок-концентрат UIU Color 1.2 кг (4820152333209)

UIU

Пральний порошок-концентрат UIU Color 1.2 кг (4820152333209)

247 ₴

205,83 ₴ / кг

Капсули для прання Savex Premium Caps Semana Perfume 15 шт (3800024046865)

Savex

Капсули для прання Savex Premium Caps Semana Perfume 15 шт (3800024046865)

249 ₴

16,60 ₴ / шт

Гель для прання Polar Shine Universal 2 в 1 з додаванням кондиціонеру 5 л (4823069707446)

Polar Shine

Гель для прання Polar Shine Universal 2 в 1 з додаванням кондиціонеру 5 л (4823069707446)

324 ₴

64,80 ₴ / л

Порошок ручний Gala аква-пудра для кольорових речей морська свіжість 300г(8006540512159)

Gala

Порошок ручний Gala аква-пудра для кольорових речей морська свіжість 300г(8006540512159)

42 ₴

Гель для прання Polar Shine для кольорових тканин 5л (4823069707422)

Polar Shine

Гель для прання Polar Shine для кольорових тканин 5л (4823069707422)

324 ₴

64,80 ₴ / л

Універсальний концентрований пральний порошок DeLaMark з ароматом Апероля 1 кг (4820152332509)

DeLaMark

Універсальний концентрований пральний порошок DeLaMark з ароматом Апероля 1 кг (4820152332509)

363 ₴

363,00 ₴ / кг

Гель для прання Lavandera Natural 2.5 л 50 циклів прання

La Antigua Lavandera

Гель для прання Lavandera Natural 2.5 л 50 циклів прання

455 ₴

182,00 ₴ / л

Гель для прання Active White для білих речей 1,5 л

Active

Гель для прання Active White для білих речей 1,5 л

120 ₴

80,00 ₴ / л

Порошок для прання Wasche Meister Universal 2.625 кг (4260418932096)

Порошок для прання Wasche Meister Universal 2.625 кг (4260418932096)

223 ₴

84,95 ₴ / кг

Порошок для прання Active Universal універсальний 2.7 кг. (4820196010722)

Active

Порошок для прання Active Universal універсальний 2.7 кг. (4820196010722)

264 ₴

97,78 ₴ / кг

Капсули для прання Lavandera Ароматерапія Жасмін і Бергамот універсальні 1 шт (8435495835943)

Капсули для прання Lavandera Ароматерапія Жасмін і Бергамот універсальні 1 шт (8435495835943)

16 ₴

Супер концентрований пом'якшувач для білизни sano baby (1 л) (7290102991419)

Sano

Супер концентрований пом'якшувач для білизни sano baby (1 л) (7290102991419)

324 ₴