Побутова хімія
1 597 товарів
Gallus
Гель для прання Gallus 3 в 1 Black 2 л (4251415301336)
402 ₴
201,00 ₴ / л
Green&Clean
Пральний порошок для кольорового одягу Green&Clean Professional 1.35 кг (4260700180594)
472 ₴
349,63 ₴ / кг
Start
Капсули для прання Start Universal 36 шт. (4820207100497)
411 ₴
11,42 ₴ / шт
DeLaMark
Тверде господарське мило Delamark з ароматом свіжості 110 г (4820152330420)
152 ₴
Der Waschkonig C.G.
Засіб для прання Waschkonig Color Рідкий 4.3 л (4260418933604)
409 ₴
Azel
Універсальний пральний порошок Azel Matik з ароматом троянди 5 кг (135022)
389 ₴
77,80 ₴ / кг
Gama
Гель для прання Gama Floral з квітковим ароматом, 1.2 л (24 прання)
362 ₴
301,67 ₴ / л
Liesti
Концентрований пральний порошок Liesti універсальний 1 кг (4820271000129)
313 ₴
313,00 ₴ / кг
Active
Порошок для прання Activ White 5 кг. (4820196011187)
459 ₴
91,80 ₴ / кг
Active
Пральний порошок Active Color Powder відро 5 кг. (4820196010708)
449 ₴
89,80 ₴ / кг
Gama
Порошок для прання Gama Buque Roxo Universal 3в1 фіолетовий букет, 2,2 кг (40 прань)
425 ₴
193,18 ₴ / кг
DeLaMark
Пральний порошок з ароматом білих квітів DeLaMark Universal 1 кг (4820152330215)
262 ₴
262,00 ₴ / кг
Active
Гель для прання кольорових і білих речей Active Whites + Colors 3 л
204 ₴
68,00 ₴ / л
JO
Гель для прання JO Universal для всіх тканин (до 125 циклів), 5 л
291 ₴
58,20 ₴ / л
Extra Mix
Гель для прання Extra MIX Universal для всіх типів тканин (125 циклів), 5 л
265 ₴
53,00 ₴ / л
Extra Mix
Гель для прання Extra MIX Black для чорних та темних тканин (125 циклів), 5 л
265 ₴
53,00 ₴ / л
Duru
Мило господарське Duru CLEAN&WHITE для дитячих речей 440 г (8690506476632)
125 ₴
Savex
Пральний порошок Savex автомат White Colors 300 г (3800024049224)
52 ₴
173,33 ₴ / кг
Der Waschkonig C.G.
Капсули для прання Waschkonig Color 18 г х 22 шт (4260418933642)
359 ₴
PRO WASH
Пральний порошок Pro Wash універсальний 400 г (4262396140944)
37 ₴
92,50 ₴ / кг
Spuma di Sciampagna
Рідкий засіб для прання універсальний spuma di sciamp.lavatr. pulto tradizione giard.fior.60 прань 3000 мл.
444 ₴
148,00 ₴ / л
DOA
Рідкий засіб для прання білих та кольорових речей DOA 2,7 л (308357)
409 ₴
151,48 ₴ / л
ChanteClair
Гель для прання ChanteClair з ароматом білого мускусу, 1 л (18 прань)
235 ₴
235,00 ₴ / л
Clean & Sujee
Мило рідке Clean Sujee господарське 72% 270 мл 11813
67 ₴