/

Побутова хімія

1 185 товарів

Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)

Active

Засіб для чищення унітазу Active PR Citrus Fresh З хлором 750 мл (4820196012757)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)

IRGE

Таблетка для зливного бачка Irge Сині 100 г 2 шт (8021723034815)

69 ₴

Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)

Porcoz

Гель для чищення унітазів Porcoz Орхідея 750 мл (137600)

149 ₴

198,67 ₴ / л

Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)

Galax

Гель для унітазу Galax Ультра блиск 750 мл. (4262396145376)

104 ₴

138,67 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)

Active

Засіб для чищення унітазу Active Ultra White з хлором 750 мл. (4820196012771)

82 ₴

109,33 ₴ / л

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Lemon 1000 мл (4820285281019)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г

Blyskavka

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean зелене яблуко, 37 г

34 ₴

Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок для унітазу Dr.Devil Сонце океану 8595025837127 75 мл

295 ₴

3 933,33 ₴ / л

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Poseidon 1000 мл (4820285281071)

BioBlysk

Засіб для унітазу BioBlysk SparkX Poseidon 1000 мл (4820285281071)

75 ₴

75,00 ₴ / л

Гель для прибирання туалету з відбілювачем і ароматами лайма і вербени SCALA WC gel Sbiancante 1000 ml

Scala

Гель для прибирання туалету з відбілювачем і ароматами лайма і вербени SCALA WC gel Sbiancante 1000 ml

97 ₴

97,00 ₴ / л

Підвісний туалетний блок Blyskavka Хвойна свіжість 35 г (4820055140942)

Blyskavka

Підвісний туалетний блок Blyskavka Хвойна свіжість 35 г (4820055140942)

35 ₴

Туалетний блок Duck Диски чистоти Virtual Violet в дозаторі 36 мл (5000204369700)

Duck (Туалетне Каченя)

Туалетний блок Duck Диски чистоти Virtual Violet в дозаторі 36 мл (5000204369700)

158 ₴

4 388,89 ₴ / л

Засіб San Clean для чищення унітазу Хлорний 750 мл (4820003545867)

Сан Клин

Засіб San Clean для чищення унітазу Хлорний 750 мл (4820003545867)

136 ₴

181,33 ₴ / л

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean Лимонна свіжість (4820055140997)

Blyskavka

Освіжаючий засіб для унітазу Blyskavka Clean Лимонна свіжість (4820055140997)

34 ₴

Засіб для чищення труб Кріт 1 л Scala Disgorgate Gel con Candegina 8006130501594

Scala

Засіб для чищення труб Кріт 1 л Scala Disgorgate Gel con Candegina 8006130501594

148 ₴

148,00 ₴ / л

Туарічний блок Denkmit WC Blauspuler Lemon 2 шт. (4066447791426)

Denkmit

Туарічний блок Denkmit WC Blauspuler Lemon 2 шт. (4066447791426)

134 ₴

Туалетний точковий блок Dr. Devil Японський сад, 75 мл

Dr.Devil

Туалетний точковий блок Dr. Devil Японський сад, 75 мл

242 ₴

3 226,67 ₴ / л

Спрей для видалення вапняного нальоту Paloma Антиналіт+Блиск 600 мл (4820256550403)

Paloma

Спрей для видалення вапняного нальоту Paloma Антиналіт+Блиск 600 мл (4820256550403)

179 ₴

298,33 ₴ / л

Засіб по догляду за унітазами Чистюня Морська Свіжість, 500 мл

Чистюня

Засіб по догляду за унітазами Чистюня Морська Свіжість, 500 мл

154 ₴

Таблетки чистоти Туалетне каченя для зливного бачка 50 г х 2 шт

Duck (Туалетне Каченя)

Таблетки чистоти Туалетне каченя для зливного бачка 50 г х 2 шт

201 ₴

Засіб відбілюючий Kalyon Білосніжний 750 мл (304389)

Kalyon

Засіб відбілюючий Kalyon Білосніжний 750 мл (304389)

85 ₴

113,33 ₴ / л

Засіб для чищення унітазу Galax Антиналіт 750 г. (4262396145369)

Galax

Засіб для чищення унітазу Galax Антиналіт 750 г. (4262396145369)

83 ₴

Засіб для прибирання Сантрі-гель МилаМ Лимон 750 мл (4820152290458)

Мілам

Засіб для прибирання Сантрі-гель МилаМ Лимон 750 мл (4820152290458)

89 ₴

118,67 ₴ / л

Засіб для чищення унітазів San Clean Сантік Хвоя 1000 мл (4820003545850)

Сан Клин

Засіб для чищення унітазів San Clean Сантік Хвоя 1000 мл (4820003545850)

124 ₴

124,00 ₴ / л